Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2019. március 25. 20:06

A kettő között nincs párhuzam, sokkal rosszabb a sok ritka forintos vándormadár, mert tudja hogy bármekkora csalódást okoz a vendégnek, rövid idő mulva uj képekkel és névvel uj lányként ismét belefutunk............

cvb · Újonc (18 hozzászólás) · 2019. március 25. 19:46

A sürü fillerrel jonnek a nem vart emberek es a nem vart betegsegek is ami senkinek nem hianyzik !? Én azt mondom hogy legyen higienia, szinvonal es legyen meg az ára annak a biztonsagnak ami az egeszsegemet es a testi epsegemet illeti! 

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2019. március 25. 16:54

Helló Mindenkinek!

Katryna 27 Az angyalok terén található könnyü parkolás,sima bejutás,a lakás rendben.A lány a képei a valósak,semmi lelekesedés,de csinálja amit kérek,kicsit halgatag......akkor oldódik fel egy picit mikor már öltözök és huzok......... Egyéb Niki,Barbi-24 ről valami (szerintem a két lány ugyanaz) jöhet p-be is

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. március 25. 13:35

Normál esetben van kapcsolat, de ma Debrecenben nem normál a helyzet. Azért mert nincs normális szolgáltató, még nem jelenti azt, hogy el kell fogadni a gyenge teljesítményt magas áron. Nekem nincsenek anyagi gondjaim  sőt, de a pénzt én nem a nulla teljesítményre kapom. Mi fickók vagyunk a hibásak. Amikor bemomdja a lady hogy mikert kér pár szál virággal többet, nyugodtan rá kellene tenni a telot. Ugyanis a csokrot ráadásul előre kell letenni, nem amikor teljesített. Rohadt nagy különbség. 

 

kispe · Lelkes újonc (80 hozzászólás) · 2019. március 25. 12:40

Viszont a tarifák és kapott érték között lehet valami összefüggés, nem gondolod????

Mert lassan nincs egy normális szolgáltató sem a városban!

 

kispe · Lelkes újonc (80 hozzászólás) · 2019. március 25. 12:36

Ez nem erről szól, de mindegy is!

A like-kat meg pont leszarom :-))

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. március 25. 11:48

Hát ha te szeretsz többet fizetni kevesebbért, az a te dolgod. Jogod van hozzá! Viszont a lajkok száma mintha nem téged igazolnia. 

 

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2019. március 25. 10:34

A hazai fogyasztókról köztudott, hogy árérzékenyek. S ez a megállapítás nem csupán a kereskedelemre, hanem a szolgáltatásokra is igaz. Amikor megszokunk egy jó színvonalat egy adott helyen, nem örülünk, ha ugyanazért hirtelen többet kell fizetni. Ilyenkor mérlegre kerül a dolog. Nyelünk egyet és kiegyenlítjük a magasabb számlát, vagy durcásan elindulunk másik irányba. Tény, hogy nyílik az olló a fizetőképes kereslet (ami nagyban függ a régió jövedelmi viszonyaitól) és a szolgáltatások növekvő á*ai között. Sokan elfelejtik a régi mondást, mely szerint jobb a sűrű fillér, mint a ritka forint. Tehát szabadon dönt ügyfél is és szolgáltató is, de a döntéseik kölcsönhatásban állnak egymással.

 

kispe · Lelkes újonc (80 hozzászólás) · 2019. március 25. 08:59

Minden lány annyit kér a szolgáltatásáért amennyit jónak lát érte, te meg vagy megfizeted az árát vagy nem!

Ilyen egyszerű az egész, a közgazdaság része pedig nem tartozik ránk!

Menj el stricinek, akkor matekozhatsz kedvedre :-)

Én is voltam már olyan lánynál akinek szólni akartam, hogy a félóra-óra díjszabása nincs összhangban, de mégsem tettem!

Remélem azért, hogy nem sértettelek meg!

 

ironcorc · Lelkes újonc (163 hozzászólás) · 2019. március 24. 21:22

Sehike22. Korábban Seherezádé. Érdekes tendencia figyelhető meg nála, és sajnos a többi lánynál is. Szűkült a korábbi alapszolgáltatások köre. A korábbi virágszálak száma viszont gyarapodott, illetve nőtt a váza, több virág kell bele. Eközben látványosan csökken a hirdetők száma, feltehetően kevés a virágot vásárló és ajándékozó férfiemberek száma. Ilyen esetben a célszerű magatartás a virágszálak számának mérséklése lenne, mert ugye, ha nem fogy egy árú, akkor kiárusítás, árleszállítás van.  Az is lehet, hogy a váza tulajdonosa félti a saját virágjait (mert ugye aki a virágot szereti rossz ember nem lehet) és nem olyan egyszerű változtatni. Sorolni lehetne itt Kitti-től kezdve akármeddig ezt a vonulatot, de sajna a lányok nem közgazdasági zsenik, ráadásul a kínálat is egyre silányabb. Miért is kellene ezért több virágszálat adni, ráadásul olyanért, ami amúgy a normális szex része???

 

Austin · Újonc (102 hozzászólás) · 2019. március 22. 16:23

Meg sem lepődöm hogy Linda át is keresztelkedett Vanda névre :) a konkurens oldalon még Linda néven megtalálható.

 

vwfanatic · Újonc (35 hozzászólás) · 2019. március 21. 21:06

Sehike22:

Csinos csajszi felorat voltam nala Nfvsz fela..s viszont jolteszi dolgat.A vegere mar egesz jol eldumaltunk.

Alexa31:

Jo lesz az 45nek is.Viszont ettol eltekintve szerintem jo szolgaltato.Amit iger az meg is kaphato nala.

Roviden ennyi ha valaki ajanlana valakit azt priviben megteheti!

Koszi :)

Austin · Újonc (102 hozzászólás) · 2019. március 20. 18:29

Linda 24

 

S.O.S-re jelentkeztem be. Egyetem sugárút környéke. Valószínűleg engem a Szintia 20 fogadott(Linda tetovált, ellenben aki fogadott az nem), mivel az ő képei is ugyan ott készültek.

Zuhany után közölte, hogy sajnos nincs törölköző.. jó élmény volt végig csattogni a poros parkettán vizes talppal. NFVSZ volt a kérésem, arra is fizettem be magam,  de az elején úgy indított hogy ő inkább ülne az ágy szélén és én álljak vele szembe mert akkor a testére tudok élvezni majd. Rögtön jeleztem hogy nem ezt beszéltük, amiért kicsit húzta is a száját. Ettől függetlenül belekezdtünk, és úriember módjára a végén nem hagytam hogy elhúzza a fejét. Ami külön zavaró volt hogy a szobán nem volt ajtó. Mivel előre fizettem, B terv nem volt idő hiányában így bevállaltam, de nem leszek visszajáró.

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2019. március 20. 15:50

És arcra milyen..........? és a hozzáálása a képei nagyon jók..........

 

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2019. március 20. 13:51

Kedves Austin!

Bejegyzésed tökéletesen leirja a valóságot, a dolog pikantériája hogy mélytorkot is reklámozott...........

 

Austin · Újonc (102 hozzászólás) · 2019. március 20. 10:26

Azon kívűl hogy francia közben szörnyen fogaz, más gond nincs vele, de nekem onnantól nem volt kedvem semmihez. :D  Az a gond vele hogy többször belebotlottam már és közben nem is hozzá készültem menni. Akinek a hírdetése mögött bujkál, az éppen sosem ért rá, vagy nem dolgozott aznap, de ezt csak a helyszínen közölte... Más lányok korrekten jelzik a telefonban előre az ilyesmit és akkor időben eldöntheted hogy mész e vagy sem. 

 

Szabixx · Újonc (12 hozzászólás) · 2019. március 19. 20:46

 

Hali. Mesi 20 az valójában Kitty 24 és a többi is szint úgy bár néha vannak mások is de ritka! Mondjuk nekem nem volt problémám a leányzóval minden úgy van ahogy megbeszéljük!

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2019. március 19. 20:18

Ha valaki ennyi néven hirdet, az nem véletlen..........ott már gáz van

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2019. március 19. 19:57

Egy dolog hogy hány néven hirdet, de érdemes felkeresni?

 

Austin · Újonc (102 hozzászólás) · 2019. március 19. 11:11

Szerintem nyugodtan jöhet ide még Izabella 22 és Hanna 29 is :D 

Hivd fel közülük valamelyiket és biztos segít. De tuti egy lány van mindegyik hírdetés mögött.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 20702 hozzászólás összesen