Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Macskajancsi · Újonc (58 hozzászólás) · 2022. július 16. 18:00

Sziasztok Lara19 ről tud nekem valami infót,állandóan villog mint akihez nem járnak pedig aranyos így kép alapján.

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2022. július 16. 17:10

Üdv minden makktársnak!

Péntek délután sikeresen meglátogattam Noémi 34-et.

https://videkilany.hu/szexpartner/debrecen/noemi/rMF 

Közvetlen,kedves teremtés.Alkata nagyon megkapó Szép arc,kerek cici,istenien formás popsi,szolis bőr.

Lakás forgalmas helyen a füredi sarkán a Meki szomszédságában található.

Franciája jó,kis finomítás nem árt,de kellően meredekre hozta a ferfiasságom.Kölcsönösséget szereti,jól is reagált rá.Missziben és dogiban toltuk.Popsi látványilag nagyon ott van Noémi.Na meg a puncit is tudja használni.Szinte ki masszírozza a nedüt.

Egy pozitív élménnyel gazdagodtam.

Zotyikaka · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. július 16. 14:34

Sziasztok! Emese 24-ről esetleg valaki információt? Előre is köszönöm!

Nándi · Őstag (695 hozzászólás) · 2022. július 16. 14:18

Mit ne mondjak Neked is érdekes ízlésvilágod van! Nekem a húszban se lenne benne!

 

német villszer · Újonc (36 hozzászólás) · 2022. július 16. 12:02

Dr Adrienn a véleményem szerint Debrecen legjobb 5 között van mint szolgáltató. A hozzá állása a partnerhez vérprofi!!!! Talán a régi MK.társak még emlékeznek Elvira 36 néven hirdetőre. Ez hölgy maga a megtestesült démon!!.Sajnos Ékszer Vikihez még nem jutottam be.Dr Adrienn legyen az etalon a példa a szolgáltatás mások számára is

Czefre · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. július 15. 23:37

De jó tudni az ilyen helyzetekről! Ezért is hasznos ez a fórum. Látom, mire lehet számítani bizonyos esetekben, és így fel lehet készülni váratlan kellemetlenségekre is.
Manapság ezért is gondolkodtam el azon, hogy inkább az "állandó" szolgáltatókat látogatom, akik nevüket nem váltogatják, mert bizonyára huzamosabb ideje tisztességes "vállalkozók". Sőt visszaolvashatóak a róluk írt vélemények.
Ugyanakkor az átutazók, vagy újdonsült lányok látogatása is izgalmas számomra. A gond velük kapcsolatban pusztán annyi, hogy nehéz utánuk járni, mennyire is megbízhatók.

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 15. 15:31

A püspöki palotánál a múzeum utcában játszotta ezt mindig egy dögös, hullámos vörös hajú, igényes C vitamin lány, olyan 26-29 volt. Az adatlapon mindent vállalt, de még a lakás lehetősége is kamu volt. Mindig más néven volt és két havonta volt csak hirdetése, az is csak pár napig. Az épület elé hívott mindenkit, majd azt akarta bekamuzni, hogy van bent egy lakás, ahova most bemegy, de a lakás árát előre kell fizetni, amit ő rendez, de a tiszteletdíjból tudja csak fizetni, amit legyen szíves neki kifizetni a látogató. Annak az épületnek 4(!) Be/kijárata van, és ha valaki pénzt adott neki, akkor bement az épületbe és egy másikon kijött, ahol már várta egy személyi edző! 😣

 

Brockhauser · Újonc (346 hozzászólás) · 2022. július 15. 15:18

Megint nem értem a kollégákat, az ajtónyitás után mi nem lesz világos, az hogy ez egy ordas lehúzás lesz!? C vitamin a hirdető és a teljes közeg erre rezonál! Kinek van ezekkel dolguk? Az első szó után "irány surány"!  

 

Nándi · Őstag (695 hozzászólás) · 2022. július 14. 22:39

Pedig lett volna neki a szakma mesterfogásait kitől megtanulni! Sógornője toppon volt a szakmában! 

 

Pepega · Újonc (7 hozzászólás) · 2022. július 14. 18:26

Bassza meg most hogy ezt ide leírtad jobban megnézve ez a csaj régen is ugyan ezt csinálta !!!!! Egy kopasz kocsoggel szokott járkálni , ugyan ezt csinálták régen csak annyi különbséggel hogy rendesen jól eljátszotta oda adta a törölközőt stb megvárta meg letusolok majd csorogtt a telefonja ugye , aztán vártam hívott hogy menjek el mert a barátja látta hogy ment valaki :D de én legalább csináltam neki egy kis kárt MESSZIRE KERULJETEK 

pajszer · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. július 14. 17:24

Bella 25 nagyon vigyázzatok mert csak kipakolnak ha szerencséd van,elmész a megadott helyre tusolsz egyet és ottmaradsz egyedül lóvé nélkül  nagyon,nagyon kerülendő

Kis csávó · Lelkes újonc (209 hozzászólás) · 2022. július 14. 07:53

Ő engem is érdekelne. Nyomon követem az információt. Szép napot mindenkinek! 

 

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2022. július 13. 17:20

Aliz 36 ....... infó...... jöhet bármi úton..... köszönöm 

kun · Tag (262 hozzászólás) · 2022. július 13. 17:06

Dolce-val sem....

 

nivod85 · Újonc (19 hozzászólás) · 2022. július 13. 11:32

Sziasztok egy kis beszamolo Lotti 26 rol.Nem egy vekony lany de arcra nagyon sizimpatikus(nekem) volt.A helyszin a tuzoltosagal szembe,lakas rendben,egy fel orara mentem minden nagyon jo volt lehet iranjtani es amit meg beszeltunk ugy is volt.Nincs elszalva!En ajalom mindenkinek!

Alexan · Újonc (166 hozzászólás) · 2022. július 13. 11:00

Megérkezett a szankciós eljárás a hölgyért!

Osztom a véleményt a kollégának.Lorával nem nyúltok mellé.

 

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2022. július 12. 23:02

Dettó ugyanígy jártam vele......

kun · Tag (262 hozzászólás) · 2022. július 12. 18:34

Köszi

 

kun · Tag (262 hozzászólás) · 2022. július 12. 15:30

Rebeca...masszírozós

Ki van írva, hogy kedden 7től20ig

Ha jól tudom ma kedd van. 9 körül hívom,majd kiosztott, *** hirdető kérésére moderálva ***

 

 

 

spray · Újonc (175 hozzászólás) · 2022. július 12. 13:16

Szia!

Kibe/mibe futottál bele....?? Megosztod velünk, vagy szóra sem érdemes?

Üdv:

spray


Téma indítva: 2010.02.25., 20703 hozzászólás összesen