Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
lopez · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. május 22. 21:38

Sziasztok!

Vicus 31 -ről ki mit tud?

mktz56 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 23. 10:21

Sziasztok! A Reni25 (debrecen) jól kifényezi a férfi szerszámot, a szex is jó nála, mellete még nagyon kedves bőbeszédü igen szép csaj, pici tulsúj van rajta de pont ettől nagyon szexi a csaj. töbször voltam már nála és elmondása szerint ápolónő volt valamék korházban

 

Üdv

Péter567 · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. május 23. 17:58

Sziasztok!

A minap voltam Moninál (38),isteni a csaj,picit telt de nagyon izgato,aki szereti az idösebb finom husit,annak mindenképpen ajánlatos megkostolni:)!!Jo nagy cicikkel rendelkezik!!

rboy75 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 24. 04:11

Sziaztok!Keresek egy Debreceni szépséget!!!8 éve ETA néven dolgozott a testvérével Kiskunhalason!

Ha valaki tud valamit róla írjon!!!

 

Köszi

 

 

atika · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 24. 09:37

Sziasztok!

Én voltam Marcsinál.Nagyon fantasztikus volt.Úgy kifényezte a szerszámomat,hogy ilyet még nem éltem át.Nagyon jó a csípőmozgása és jól mozog a szerszámon.Isteni volt vele.

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. május 25. 23:25

sziasztok,eszrevette valaki hogy szendyke uj kepen az agynem-pled a kis delfines,meg az agy ugyanolyan mint anitababanal?;))

OneSemen · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. május 26. 09:48

Meg Mia (23) képei is ugyan ott készültek. Tehát 3an vannak 1 lakáson... (elméletileg)

bélus · Újonc (44 hozzászólás) · 2010. május 26. 17:34

Sziasztok!l

Nincs valakinek infója Mariettáról (36).A kép alapján elég biztató a látvány,természetesen csak akkor ha nem kamu a kép.Ha valaki tud valamit dobja már fel a tapasztalatait.Köszi

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. május 26. 22:26


anitababa+mia+szendyke+ilcsi az mar 4:)) ki tudja hanyan vannak meg abban a panel lakasban?:))

OneSemen · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. május 27. 11:04

Plusz a strici a spájzban? :D:D:D
Az már 5. :)

Chuck · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2010. május 27. 11:29

Szendy? Öten? Strici a spájzban?

 

 

Ne hülyéskedjetek már...

 

Tudomásom szerint a kamuhirdetések, meg a lehúzás fokozottan jellemző az ilyen oldalakon hirdetők esetében, de ami biztos, hogy "Szendy" és barátnői nem tartoznak közéjük.

 

Hogy "Szendy" esetében több csaj fotója alapján is megismeritek uganazt a szobát, egyszerű az oka:

 

- "Szendy" nem mindig ugyanazokkal a csajokkal van együtt.

 

 

Valóban, több partnere is van/ volt, de ezek nincsenek egyszerre mind ott, ki hogy ér rá, ilyesmi. Igény szerint, egyedül fogadja az... "érdeklődő vendégeket", vagy egyik barátnőjével. És ő azon kevés csajszik egyike, aki tényleg érti a dolgát, odateszi magát, nem nyúl le senkit, tiszta, korrekt, és ahogy valaki itt írta korábban, igen művelt.

 

Stricije pedig nincs, nem is volt soha.

 

 

Szóval, ő biztos pont.

 

 

De aki nem hiszi...

 

...járjon utánna!

 

:)

bélus · Újonc (44 hozzászólás) · 2010. május 27. 13:54

Na uraim ismét egy kamucska hirdető Noémi (33).A hölgy inkább 50 éves a nyugdíj előtt.Köszönö viszonyba sincs a képpel és a hírdetési tény anyaggal,talán a nyugdíját egésziti a hölgy.Aki teheti kerülje el !!!

OneSemen · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. május 27. 14:13

Senki nem "húzta le" Szendyt. ;)

Azt pedig hogy a s*rici a spájzban, azt simán viccnek szántam. Nem véletlenül voltak ott a smileyk. Aki vette a lapot vette, aki nem, az meg tegye le. :D

Chuck · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2010. május 27. 14:56

Nem lehet már senki semmiben sem biztos... ami itt, de főleg, egy bizonyos szomszéd megyében megy... és most nem csak a kamufotók, meg az unott k***vák sokaságáról van szó.

 

 

Szóval, csak azt akartam közölni mindenkivel, hogy "Szendy" egy üdítő kivétel, bármilyen szempontból is.

 

 

Amúgy vágtam a szmájlit, de van, ahol sajnos ez a "strici a spájzban" szó szerint vehető... sajnos.

 

Na, kellems napot.

 

 

 

Chuck · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2010. május 27. 15:00

Na, tessék...

 

 

És mégis, mit tettél, mikor megláttad?

 

Kifordultál egyből az ajtón, amerről jöttél, vagy volt pár megjegyzésed az átveréshez?

 

 

 

 

kakaska34 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. május 28. 00:17

Noémi(33) tényleg egy vén banya!!!!Rémség!!Senki ne válassza!!

kukesz · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. május 28. 09:31

Szopókirálynőt senkinek nem ajánlom, mert egy lehúzos K....!

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 28. 12:57

Látom itt sem sokkal jobb a helyzet, mint Nyíregyházán.

bélus · Újonc (44 hozzászólás) · 2010. május 28. 15:02

Az már biztos egy öregasszony,A fényképek pedig amik VL oldalán vannak totál kamuk!!!!!! A banya rövid szöke vagy inkább öszz hajú,simán kilehetne tenni a kétehírdető cimkét rá.Meneküljön előle mindenki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Chuck · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2010. május 28. 18:48

Tudomásom szerint Nyíregyen annyiból rosszabb a helyzet, hogy ott az egész felhozatal nagy része a ... izé... "nem túl hirtelen barnult kisebbségi" maffia, vagy egyéb, kisebb- nagyobb bandák kezében van.

 

Debrecenben azért ez nem jellemző... bár, lehet, tévesek az információim.

 

Én mindenesetre itt tudok legalább kettőt, akik teljesen függetlenek (kettőt, jó, mi?).

 

 

Ami a kamuhirdetéseket illeti... hát, azokról meg nem mondhatja senki, hol mennyi van belőlük.

 

Ami biztosnak tűnik:

 

- Mindenhol jó sok.

 

 

:(((((

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 20811 hozzászólás összesen