Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Téma lezárva
Kohán · Újonc (5 hozzászólás) · 2023. július 20. 21:51

Sajnos pontosan ugyanezt tapasztaltam én is.
Korábban én nem voltam nála, de nem az fogadott mint a képeken. Lehet az általad említett fogyás miatt, de lógott minden, nem volt sajnos pozitív élmény.
Maga a műsor sem. Végig mintha zavarban lett volna, vagy teljesen máshol lett volna fejben.

 

 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · 2023. július 20. 17:57

Nándi nekem mi a bajod? azért van a fórum hogy észrevételeket írjunk  a hirdető hölgyekről. Ha ezen sértődtek meg, csupán a véletlen műve.

Gondolj bele: ha minden nőről alkotott vélemény/hozzászólást követően eltűnnének a lányok, akkor mi lenne velünk? Maradna a zsebhoki :)

Eszter is eltűnt, de mondjuk ő sokat ivott és szívott, azt állítják.. Tudsz valamit, korábban látogattad heti szinten.

 

 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. július 20. 17:42

Tanácsolnék neked valamit! Ne írj csajokról semmit!! Már ha nem akarod kivívni valakik ellenszenvét. Utóbbi néhány bejegyzésed után két csaj is felfüggesztette hirdetését ( Anikó - Hanna ) Szerintem jobb ha kussban maradsz! :D 

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · 2023. július 20. 07:25

sziasztok!

https://videkilany.hu/szexpartner/debrecen/hanna/0Af

 

minap beugrottom hozzá (ebédidőben munkából ellógva, aznap enm is ebédeltem :)), ha már visszatért. Korábban azért mentem hozzá legfőképpen, hogy hátulról döngölés közben csapkodtam a fenekét, mert ugyebár elég húsis volt, most meg inkább nem csapkodtam. A lány eléggé le van fogyva mindenhonnan, rá sem lehet ismerni. Nem tudom mi történt vele, nem mertem megkérdezni, amíg nem szed fel magára több kilot, addig nem nem fogom meglátogatni max a társulat többi tagját, amit elérhetőek lesznek.

 

Van valakinek tapasztalata a visszatérését követően?

 

Köszönöm szépen

sziasztok

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. július 19. 15:51

A sör megvolt! Az "X akták" meg nem t

úl bonyolultak.

Alexan · Újonc (168 hozzászólás) · 2023. július 18. 22:54

Nándi úrfi!Hagyjuk is ennyiben :) Bizzuk akkor a fantáziára,neked legyen igazad. ;) Igyál egy sőrt az egészségedre.

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. július 18. 19:48

Ennyire a te és a Miklós fantáziája sem lehet szegényes, vagy mégis?? : D

 

devil82 · Újonc (4 hozzászólás) · 2023. július 18. 16:35

Viktória 41 nem tudjátok hová tünt? 

Alexan · Újonc (168 hozzászólás) · 2023. július 18. 15:59

???

Melyik sztoryra reagált kolléga?Netán frissen kaptál egy "pofont"  a hölgyek egyikétől?

Solkim · Újonc (8 hozzászólás) · 2023. július 18. 12:42

Szia. Mi történt? Ki hozott így ki a sodródból?

 

Someone · Újonc (25 hozzászólás) · 2023. július 18. 10:57

Fél perc. Nem hiszem, hogy ennél többet vesz el az életből, egy hívás, sms, üzenet, hogy közölje az ember közbejött valami/nem érek rá, később, nem akarlak látni, ne keress vagy bármi. Egy "dögöljél meg" üzenetet is jobban értékelnék mint a teljes közömbösséget... 

Nándi · Őstag (725 hozzászólás) · 2023. július 17. 10:12

Anita szépségem!

Reformátusként voltam már "hittanórán" a Szentháromság négy tagjánál!

Tökéletesen vágom, hogy Nellyke nem volt tagja e nemes gyülekezetnek.

De ha már Ő is puszil tolmácsold neki jókívánságaimat!

Egy esetleges visszatérésénél természetesen megtenném én ezt személyesen is!

Hannának és Neked is minden szépet és jót kívánok! :)puszika

 

Benőke · Újonc (6 hozzászólás) · 2023. július 16. 07:58

Sziasztok. Emese 25 jártatok ha van vélemény ne fogjátok visza .

slimjohn · Újonc (79 hozzászólás) · 2023. július 15. 20:43

Szia!

 

Jól esett, hogy nem maradt a bejegyzésem pusztába kiáltott szó. Köszönöm, hogy reagáltál rá. Egy aznapi SMS küldésével elejét lehetett volna venni az egész malőrnek. Az pozitív, hogy nem pénzéhség okozta ezt a malőrt. A bocsánat-kérésedet elfogadom. A továbbiakra nézve még nincs tervem. Üdvözöllek!

 

popófan · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2023. július 15. 16:20

Helló!

Méri 49 ről van tapasztalat?

Bárki · Újonc (7 hozzászólás) · 2023. július 15. 14:18

Anita!

Örülnénk neki ha gyorsan pakolnál és tudnánk menni.

😊

Várom a visszatérésed!

 

Castiel95 · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. július 15. 09:58

Sziasztok volt már valaki Méri49 nél? Vélemény jöhet privátba.

Lacibetyár · Újonc (71 hozzászólás) · 2023. július 15. 09:55

Ki az a Nelly és Kelly?

 

ill. a szentháromság  milyen tagokból áll?
-Anita
-Hanna

-3. az mindig változik?

 

 

Ubika · Újonc (5 hozzászólás) · 2023. július 15. 05:21

Keresek olyan lányt akine van Strap-on, felcsatolt műpénisze és jól tudja használni.Válaszok jöhetnek privátban is.Köszönöm!

Szentháromság · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. július 15. 03:57

Szia.

Teljes mertekben igazad van. Sajnos nagyon fontos es halaszthatatlan dolgom jott kozbe..

Aznapra tobb vendegem is be volt hozzam jelentkezve de sajnos nekik sem tudtam fel venni a telefont..

Nem fogok regenyeket irni hogy mit, miert, merrol, hany meter,  mert folosleges..

Ha elozo nap be jelentkeztel hozzam es en be irtalak, es meg ennek ellenere sem vettem neked fel a telefont annak biztos nagyon nyomos oka volt...

Nem az igazamat szeretnem keresni, mert termeszetesen neked van igazad...!!

De sajnos ez a nap ez igy jott ossze, tenyleg halaszthatatlan dolgom jott kozbe. 

Irtad, hogy feltetelezesed szerint a penzehsegem miatt egy rogton erkezo vendeget fogadtam helyetted..😆🙈

Akik hozzam jarnak rendszeresen, vagy voltak mar nalam azok tudjak hogy ilyenrol szó nincs... 

Na de vissza terve a serelmeidhez, még egyszer el nezesedet kerem tenyleg nagyon kellemetlen nekem ez a helyzet..

Julius vegetol vagy Augusztustol ujra dolgozom csak masik helyen es ha gondolod varlak szeretettel es karpotollak az allitasod szerint el cseszett delutanert! 😘

 


Téma indítva: 2010.02.25., 20807 hozzászólás összesen