Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Pysti · Újonc (101 hozzászólás) · 2019. július 10. 08:00

Én is szívesen felfedezném ezt a gyönyszemet küld már el az elérhetőségét privátban

 

Roberto78 · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. július 09. 18:25

Szia, ennek a gyöngyszemnek elküldhetnéd az elérhetőségét akár privátban is.

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 09. 16:07

Már kicsit félve merem ki írni mert volt, hogy mégse jött de ugy néz ki, hogy péntektől elérhető lesz a Mira29. Meg is kellene látogatnom :) 

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2019. július 09. 07:03

Ha elküldöd megköszönöm.............

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 08. 21:24

A napokban úgy jártam mint még itteni pályafutásom alatt még soha.. Mint a mesékben... Mész az erdőbe utba esik egy rossz házikó betérsz és amikor belépel szembe találod magad egy bübájos, nagyon szép hercegnővel! Na már most én ugyebár egy Nyiregyházi hölgyhöz voltam hivatalos aki most jelen pillanatba nem hirdet az oldalon, gps kordináta megadva, oda értem 5. hivásra vette fel, bementem a lakás, hogy is mondjam finoman szolva is csak nagyon elégséges a lakás,de amikor megláttam a hölgyet aki ahogy mondja magárol tizenkilenc éves és szerintem ebbe a kategóriába a legszebb! Igazi kis "Tinibuksza" Komolyan mondom ugy nézett ki mint a filmekben a Cleopátra csak nagyon fiatalba :) Le voltam döbbenve! Csinos, aranyos, igaz kellett 5 perc, hogy ráhangolodjak mert nagyon fiatal hozzám képest, de azt hiszem megtaláltuk a közös hangot! Akcio:Volt Naturfrance, Lovaglás amit csipőből mozogva érzékien csinált, volt hátulrol támadás semmi nyafogás, végén ujra francia, szóval egy nagyon cuki kis gyöngyszem! Viszont ez a lány egy jobb lakást érdemelne, sokkal jobbat! Akit szereti a fiatal lányokat azoknak ajánlanám! Nagy cici imádok itt nem találják meg számitásaikat!  Ha hirdetni fog az oldalon ki irom a nevét, igy felesleges ugy is az lesz, hogy ilyen hirdető most nem hirdet a Nyiregyházi oldalon. Akit érdekel a lány irjon rám, nem biztos, hogy mindenkinek tudok válaszolni! 

Gabo30 · Kvázi-tag (249 hozzászólás) · 2019. július 08. 11:16

Anna 24 teloba lecsekkoltam hm, kedves normális csajnak tűnik  a rózsaszálak száma  kicsit átlag feletti.. még az is lehet meglátogatom  :)

BPeti · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. július 08. 05:21

Az állandósok közül megbízható,jó szolgáltató Ivett 31, Gabi 38, Pati 32. *** moderálva *** is nagyon jók. A vándorlók közül pedig Mohó Hanna, aki odateszi magát. A fiatal és bombázó kinézetű lányok legtöbbször passzívak,bár voltak kivételek, igaz nem mostanában. Én szeretem, ha egy szolgáltató élvezi  is a szexet és nem a síkosítótól nedvesedik.

Jobban adja az élményt, mintha csak fekszik, mint egy fadarab.

Más és utoljára: Sajnos lemaradtam Zsozs36 hozzászólásáról. Én szagot nem éreztem, de hogy rohadt ..... az biztos. Hasonlóan kerülendő Lora 22 is.

Roberto78 · Újonc (4 hozzászólás) · 2019. július 07. 08:42

Szia, nekem is megadhatnád az elérhetőségét. Köszi.

Lionel · Újonc (11 hozzászólás) · 2019. július 06. 07:36

 

staffi, ha nem probléma ezt én is szeretném tudni! :)

Haver23 · Újonc (16 hozzászólás) · 2019. július 06. 03:51

 

Nekem ő az a túl szép, hogy igaz legyen kategória, külsőre ő jön be legjobban képek alapján, egyszer próbálkoztam telón, de végül nem jött össze mert nem ért rá. Talán jobb is így. Natúr francia szimpátia alapján van ennyit még elmondott a telóba, na mondom ez érdekes, de persze ő döntése.

Dóra 21-el szintén így voltam, hiába a sok pozitív értékelés, valahogy mégis mindig másra esett a választás. Lehet féltem a csalódástól. Aztán vagy egy hónapja végül csak elmentem, de kár volt halogatni, mert tényleg szuper volt minden. Továbbra is nagyon ajánlott.

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 05. 15:33

Kerüld a tesoját is az se jobb! Mondjuk okosnak se akarok tünni de ha rákérdel maradt volna egy hamburgerre való a zsebedbe :) 

 

Kékszem · Újonc (26 hozzászólás) · 2019. július 05. 14:36

Zoé 20: Kb. 2 hetes sztori. Telefonos egyeztetés során külön rákérdeztem, minden van-e, ami az "étlapon" olvasható. A válasz persze a boldogító igen. Tali megbeszélve!

 

A képen egyértelműen ő van, azonban élőben..., nem is tudom..., olyan rozoga a képekhez képest. Túl sovány, arc is kicsit beesve... Na, mindegy, majd kap egy kis fehérjét, felhízlalom, gondoltam. Kérdezte, mit szeretnék, azonban az arcra finishre nemet mondott. Na, akkor stop! Direkt rákérdeztem telón, mindent vállal-e, amit kiírt! Válasz: Én azt sosem vállalom, biztos véletlenül van odaírva. De, próbáljam ki a kényszerfranciát! Oks, legyen... Erre szépen felszámolta a natúrt és a kényszert is felárba... Grr...

 

Kérdezte, zuhanyzom-e, mondtam, igen, bár pontban indulás előtt szálltam ki a zuhany alól, így mégis eltekintett tőle. Lehet, csak engem zavar, de nem örülök neki, ha egy lány "bemondásra" elfogadja a higiénia meglétét (főleg ebben a dögmelegben, bár ez egy reggeli tali volt...).

 

Ezen nem túl kellemes első benyomások után ráfetrengtünk az ágyra, ahol jött a pipa. Illetve, jönnie kellett volna... Ehelyett kaptam egy kis kézzel cibálást, illetve olyan ajkakat, amikből SEMMIT nem éreztem. Többször is kértem, szeretném a száját is érezni, de flegmán elutasított. Na, mondom, ez így nem lesz jó, inkább felállok és nézzük a "kényszert". Kisfejét alig fogtam meg, már egyből ment a rinyálás, hogy húzom a haját. Na, mondom, kész ennyi, befejeztem!

 

Totál becsapva érzem magam, hiszen nemhogy elmenni nem sikerült, még teljes merevedésig sem jutottunk el, ahonnan már valahogy megoldaná az ember kínjában.... Nemhogy az arcra finisht nem értem el, ami a mai napig rajta van a lapján, pedig azt ígérte, leveszi, mert csak tévedésből van ott, de a kifizetett kényszerfranciát sem kaptam meg, sőt, szerintem ennyi erővel akár magát a franciát is levehetné a repertoárjából, hiszen amit művelt, azt nem lehet annak nevezni!

 

Abszolút nem ajánlom.

picúr · Kvázi-tag (169 hozzászólás) · 2019. július 05. 14:35

Elküldhetnéd nekem is, hogy kit keressek!

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 05. 09:24

Üdv a fórumon :) Jöhetnek a pozitív és negatív infok is :) De rég hallotta ezt a Gyulázást...  régen valoban ment ez a Gyula jelenség :) 

 

BPeti · Újonc (2 hozzászólás) · 2019. július 05. 08:16

Sziasztok Férfitársaim!

Régóta látogatok lányokat és olvasom a Fórumot. Sok pozitív és néhány negatív élménnyel gazdagodtam az idők folyamán.Ez utóbbi miatt döntöttem úgy, hogy regisztrálok és hozzászólok. Remélhetőleg más nem jár úgy, mint én.

Bianka vagy Henike néven hirdető "hölgyet" messziről kerüljétek! Gyula reinkarnációja. Szolgáltatás semmi, pénzt vissza nem ad. fenyegetőzik stb.

törpapa · Lelkes újonc (191 hozzászólás) · 2019. július 04. 10:42

Elárulod ki az.............?

 

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. július 04. 10:34

Figyelj, van tőle sokkal jobb :) Ha gondolod ajánlok majd neked eggyet, mondjuk azt nem lehet motorháztetőn döngetni 😁😁

 

Newbie_nyh · Tag (283 hozzászólás) · 2019. július 01. 00:11

A moderálási alapelveket figyelembe véve nem igazán volt lehetőségem beszámolni az utóbbi pár hónap tapasztalatairól, de miután összegyűlt jópár  pozitív élmény, talán ez majd átcsúszik a cenzúrán:

Maja 23: Super lány, menjetek - de ne agyatlanul! :) Tényleg fontos, hogy elolvassátok, amit az adatlapján írt, mert csak így lesz korrekt  az együttlét. Nekem egy olyan barátnő fílingben volt részem, amiiben benne volt az első randi izgalma minden pro és kontra vonalon, az együttjáró fő- és mellékkörülményekkel együtt. :)  Ugyan elég önző voltam első találkozáskor,  de simám látom, hogy innen lehet tovább lépni

 

Mira 29: Csak csatlakozni tudok az előttem szólókhoz, csodaszép lány, igazán partner mindenben! Én voltam (asszem) az első vendége itt nyírben,  és szupercuki volt, ahogy a házszámokon polemizáltunk, holott én már a telefonos megbeszélés során pontosan tudtam a hogy hová kell menni :) :D
És én semmiképp sem vetném a szemére, hogy nem veszi le a melltartót, ez egy olyan dolog, mint ahogy valaki nem vállal ezt meg azt. 
Mi még biztosan találkozunk. ;)

Sziszi 28: Na itt viharban vagyok. Azért, mert a képek nem fedik a valóságot.  Ő van a fotókon, csak nem teljesen így néz ki, pedig korban nem érzek különösebb eltérést a szokásostól.
De ahogy kommunikál, ahogy elcsábít - engem teljesen megvett. Nagyon szép fél órát köszönhetek neki - és ez is ritka - kölcsönös 'megelégedéssel' sikerült elbúcsúznunk. Részemről abszolút ajánlott!

Alexa 25: No komment. Lövése sincsen, hogy mi kell egy pasinak. 'Mellesleg' kicsit megviselt,  de ezt még ezer lehetősége lenne kompenzálni, én olyan átlagosnak mondanám: Nem nagyon okos, és nem kicsit buta.

Most ezek a hirdetők vannak fenn, majd mesélek másokról is.

zsozs36 · Újonc (17 hozzászólás) · 2019. június 29. 22:35

Bianka20 számot nem cserélt de név változik!:-)Erősen kerülendő!Higénia nála szerintem ismeretlen fogalom!Ez nem friss élmény kb 1éve voltam nála!de megérdemli az ilyen ne eböl éljen már!!

staffi · Őstag (1033 hozzászólás) · 2019. június 28. 22:39

Na végre itt a Mira, kicsit hamarabb vártam de igy is jo... 😁  


Téma indítva: 2010.02.25., 16759 hozzászólás összesen