Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Heker · Újonc (7 hozzászólás) · 2023. július 28. 15:06

Dolli 32 vélemény?

Csinibaba · Újonc (74 hozzászólás) · 2023. július 28. 12:58

Sziasztok ma meg holnap elérhető  leszek vasárnap nem , puszi nektek szép napot kívánok ☺️❤️

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · 2023. július 28. 09:10

Alexa19+, régi jól ismert debreceni rablóbrigád "üdvöskéje", a lehúzás és műbalhé nagymestere. Az arca erősen torzított, s fehérített. Kéretik vigyázni, a hozzászólások magukért beszélnek. Egyszer sajna én is beleszaladtam a szent istván uton, ultra gáz élmény volt. Gyakorlatilag kirablás műbalhéval.

beautyfan94 · Újonc (5 hozzászólás) · 2023. július 27. 20:41

Sanel nevű hirdetőnél tud valaki tapasztalatot megosztani?

Chrislloyd · Újonc (26 hozzászólás) · 2023. július 27. 20:29

Érdekes, sehol egy dislike 😂

Petya_001 · Tag (262 hozzászólás) · 2023. július 27. 17:25

De jól "kidühöngtük" magunkat! 😁

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · 2023. július 27. 13:18

99,9%nál agyonretusált, egyeseknél kifehérített, arctorzított, megtévesztő fotók. Helyszínen viszont nekik esik zokon a vendég reakciója. Ennyit a korrektségről. Én mondom, az illuzionisták elbújhatnak mögöttük, a fasorba sincsenek.

 

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · 2023. július 27. 12:59

Még egy dolog van ami tetszik bennük kiírja 23 éves elmész 33 ha szerencséd van Egyébként már a képeken látszik egyes testrészeim hogy nem valós néha az ilyenek próbát teszek hátha!.. és sarkon fordulokha kell ! nincs bajom a korral csak legalább igaz legyen amit kiír!

Petya_001 · Tag (262 hozzászólás) · 2023. július 27. 11:47

És amikor azt mondja, hogy tulajdonképpen neked úgy kellene csinálnod mindent hogy neki jó legyen. Az hogy neked mennyire jó már másodlagos. 😁 De ki a vendég??? 😂

 

databank · Újonc (5 hozzászólás) · 2023. július 27. 11:47

Teljesen egyet értek a leírtakkal. Tegnap este sokkos állapotban raktam le a telefont amikor úgy gondoltam hogy meglátogatok egy hírdetőt és kimondta a rózsák számát. Azt hittem rosszul hallok és vissza is kérdeztem hogy jól hallok??? Igen jól hallottam... Brutális... Eddig sokat költöttem hírdetőkre de ez a sokk már nekem is sok. Átlépett egy lélektani határt amit korlátok között tartottam. Ez volt az a pont hogy kiszállok ebből az életmódból. Nem azt mondom hogy nem látogatom ezt és a hasonló oldalakat hanem maradok becsületes regisztrációs tag. Aki fenttartja ezt a tevékenységet azoknak további sok sikert és kellemes élményeket kívánok. 

 

kanászfiú · Újonc (16 hozzászólás) · 2023. július 27. 10:25

Ahogy mondod. 

 

Kiss07 · Újonc (62 hozzászólás) · 2023. július 27. 09:23

Ezzel én is így vagyok előttem szólókkal egyetértek én is visszafogtam magamat az én inger küszöböm már a 15 is átlépte egyes szolgáltatóknál ha kicsit jobban ki vagy éhezve 15 perc után kint vagy az utcán vagy azért mert elsieted vagy mert úgy áll hozzá hogy örülsz ha túl vagy rajta csak ne vesszen a pénzed nyiregyen egy két viszonylag régebbi szolgáltató Van akihez nyugodtabban elmegyek ha nagyon muszáj velük szívesen el töltöm az időt az újak megmaradjanak ahol vannak. Debrecen ,Pest és egyes falvak Lányai néha sokkal különbek Csak itt meg az autós történet ami egy kicsit kellemetlen volt sokszor olyan partyba volt részem hogy az állam leesett!!

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · 2023. július 27. 08:47

Egyetértek 100%-ban a kollegával, Dettó ez van nálam is, tehát ez már rögtön 2 vendég.   

 

ZéróZénó · Újonc (193 hozzászólás) · 2023. július 27. 07:45

Ez pontosan így van ahogy írod. Én itt Nyh-n régebben hetente volt hogy ellátogattam 2-3 akár 4 lányhoz is (na nem folyamatosan persze, de előfordultak ilyen időszakok) ha úgy éreztem, de a heti 1-2 az szinte rendszeres volt, most havonta 1 max 2 és nem azért mert a pénzem lett kevesebb... Nálam már egy ideje elért egy olyan lélektani határt ez a huszas-harmincasozás, hogy egyszerűen nincs kedvem kifizetni tényleg csak egy-egy kivételes esetben, nem beszélve arról mikor lutrira megy az ember full ismeretlenhez ugyanennyiért... Mikor valaki telefonba kimondja ezt a két számot, mosolygok egyet magamban, és elköszönök. Kb 10-15 perc szexért kinek éri meg ennyit adni?! (mert ugye a félórában sem fél óráig reszelsz...) Szerettem lányokhoz járni, mert nem érdekelt mennyi megy el rá, ez nem változott semmit mondhatni nem volt tétel az az összeg, de nekem már nem éri meg és nem azért mert nem futáná rá hanem mert fejben már úgy érzem ez nem ér ennyit számomra. Pesten nagyságrendekkel nagyobb összeget szánok rá ha arra járok, tehát mai napig elmegy ugyanaz a mennyiség, csak nem itthon, nem az itteni lányoknak. Ebből én magam részére annyi tanulságot tudok levonni, hogy én még a mai napig is ugyanúgy járnék lányokhoz itthon is, ugyanúgy otthagynám azt a mennyiségű pénzt mint eddig, de a fentiek miatt nem teszem így már nullát hagyok ott. Nem hogy tizenötöket nem keres így, hanem semmit (rajtam)... 

Rég átszoktam Pestre és a Tinderre. Az utóbbi nem releváns ide annyira, ott pénz helyett inkább időt fordítasz rá, nem keveset, de legalább nem húznak le és nagyon lelkes szexpartnereket lehet taláni. :)  Pesten pénz szinte ua, (na mondjuk beszéltem én már 60-80-100as szavakat kimindó lányokkal is és biztos vagyok benne hogy megvan az ügyfélköre, de nem is egy kopott panelban fogadja a delikvenst...) szolgáltatás összehasonlíthatatlanul, sokkal de sokkal magasabb. Amúgy is van arra dolgom, akkor miért ne? Ott azért elég nagy a versenyhelyzet, nem igazán érdeke lehúzni, ha a megfelelő oldalról választasz meg sem tudja tenni, míg itt szemrebbenés nélkül megteszi aki olyan, persze tisztelet a kivételnek. Szóval lányok, a helyzet az, hogy tizen5 helyett nem hogy 20... nulla marad nálatok ott tőlem már egy ideje. Nem rajtam múlt és ezután sem rajtam és nem is a a zsebemen fog múlni....

Logikus a fentiek miatt senki nem fog válatoztatni az üzletpolitikán, nem is kell, és mindig is lesz aki kifizeti, mert neki még nem éri el azt az ingerküszöböt. De majd eléri a 50-60-70e ár mikor bedobja valaki, más majd akkor mosolyog egyet magában és teszi le csendben a telefont a csajok meg gondolkoznak miért kevés a vendég. Bár ezt meg nem tudhatjuk valójában hiszen senki nem beszél róla kevesebb e...

A fentiek csak saját vélemények a saját gondokodásomról, nem szeretnék általánosítani vagy felvágni, biztos vagyok benne van aki ennél többet is megengedhet magának és van aki ennél jóval kevesebbet, nem ez a lényege a soroknak.

 

Tymo80 · Újonc (66 hozzászólás) · 2023. július 27. 07:41

Az árak Pestiek de sajnos a  lányok  nem azért meg  kell nézni a Nyiregyházi hirdetőket van aki már alig vállal valamit de a kavicsok száma az egekben .Ha nem megy az egyik profil egy két új fotó és csinálnak másikat, ez Nyiregyháza.  Nincs választék mint régen volt. Megéri Debrecenbe illetve Pestre járni van választék , és van normális szolgáltatás.  És minden az inflációra van fogva . 

databank · Újonc (5 hozzászólás) · 2023. július 26. 18:49

Sziasztok. Beszéltem a héten 4-5 hirdetővel, brutálisan elszálltak a rózsák száma a városban. Ez már Pesti szint, tavaly még majdnem Pesti ár feléért lehetett szolgáltatást kapni. Ha így halad kiszálok a látogatásokból. (Marad az asszony) 

Qwitte86 · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. július 26. 14:06

Sziasztok!

 

Olyan hölgyet keresek, aki párokat is vállal, tapasztalatok várok itt vagy akár privátban.  Köszönöm 

Petya_001 · Tag (262 hozzászólás) · 2023. július 26. 13:11

😂😂😂

BigDaddy · Újonc (195 hozzászólás) · 2023. július 26. 09:24

Emanuel Macron-t

Heker · Újonc (7 hozzászólás) · 2023. július 26. 08:28

Sziasztok kit ajánlanátok aki jó franciába?


Téma indítva: 2010.02.25., 16984 hozzászólás összesen