Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. március 12. 17:09

Hello Mindenki! Holnap kurvázós napot tartok. Este beszámoló itt.

havas · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 12. 10:14

Hali ! Itt Nyír1en Én is voltam pár szolgáltatónál, és eléggé "lehúzó a helyzet" :S (de ezt szerintem már sokan tudják). Viszont annyira nem vészes :P, vannak korrekt lányok: Maya, Edit, Kriszta24, Lettike :) ... azt tény, h sok a kamu, ami elég gyomorforgató, és tény, h ezzel a korrekt lányokkal csesznek ki (nem beszélve ugye Rólunk, mégis csak mivagyunk az elsők). Réggebben valamivel jobb volt a helyzet, jobb csajok, kevesebb fosss ... Emlékszem egy csajra, akinél szerintem mások is jártak máár: Reni-nek hívták (06705884492), a Stadion és a Vasvári sarkán volt egy kéglije (erre dolgozik a Maya és az Edit is) ... olyan volt a csaj, mint az álom :D jó szaxi (finoman akár bőnyállal) aranyosan nyögdécselt hozzá, és úgy megcsinált, mint még soha :) csak egy jó ideje nem találni. Esetleg, h valaki tudna róla valamit :) írjon egy privit plzzzzz. Habár az érettebb korosztályt kedvelem, amiből sajnos nincs sok Nyíregyen, ha valaki erről is tudna valamit, meghálálnám az infót ....      Örülök a fúromnak :) és, h vannak akik ésszel irogatnak ... GG Havas

xxx4 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 12. 09:14

Sziasztok!  Infót szeretnék kapni Lya 27 nevű felhasználóról.Köszi.

Dundika · Lelkes újonc (42 hozzászólás) · 2010. március 12. 06:20

Egy Kedves Vendégemhez szólnék!

Tegnap hívtál 12h környékén,kértél tőlem valamit amit én bizonyos feltételekhez kötöttem,mivel állításom szerint előző alkalommal te nem tartottad be a megállapodásunkat.Hiába erősködtél ,hogy igen és hogy ki is vagy./Rejtett szám átka/ Nekem teljesen más ember ugrott be.Aztán pár perc múlva rájöttem ki is vagy és neked van igazad!!Remélem olvasod a Fórumot és így szeretnélek megkérni hívj fel,megbeszéljük a dolgokat,minél előbb szeretnélek kárpótolni!!!

 

Puszi:Dundika.

rüheskurváktakarodjatok · Újonc (8 hozzászólás) · 2010. március 12. 01:42

Virág ötös,korrekt party az Ószőlő uton van Vandával, az is jó.

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2010. március 11. 13:32

Sziasztok!

 

Szerintem Regina(20) 06-70/505-3696 szerintem minimum "kétes" kategória.

 

Ha a saját hajszínét sem tudja megállapítani, akkor ez legalábbis gyanús!!!

 

Üdv: Thomika

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2010. március 11. 13:19

Szia bully69!

Szerintem ne reagálj rá! Ezt most már direkt csinálják. Szerintem aki rendszeres látogató, az úgyis tudja, aki pedig nem veszi észre a turpisságot, az majd később leírja a tapasztalatait a hozzászólásában. Én úgy gondolom, hogy ezzel, hogy lereagálod(-juk) a hozzászólását, önreklámját sokkal inkább eléri azt amit akar. Én a magam részéről erről utoljára írtam valamit. Inkább más dolgokkal foglalkozom a továbbiakban.

 

Üdv: Thomika

bully69 · Újonc (9 hozzászólás) · 2010. március 11. 12:02

Kedves ármi,gigolo stb.!!

Mint már anyiszor elmondtam,nem vagyunk hülyék!!!!Sem itt,sem a PL fórumon nem a fogyatékosok gyülekeznek.Azonnal észrevesszük az álbeszámolóitokat,önreklámjaitokat.És már senki nem hisz nektek,és csak lejáratjátok magatokat!!!!

maXXon · Újonc (15 hozzászólás) · 2010. március 11. 08:16

Kedves Mindenki!

A sok nyíregyházi vadászás után leléptem innen más városba!
Össze sem mérhető a minőség!

Mindenkinek sok szerencsét és csak óvatosan!

üdv:
maXXon

kivagyok · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 10. 21:07

Üdv,én is így jártam a most magát Barbi-ként hirdető lánnyal,nagyon sok pénzem bánta.Ez nem most volt,de ő azótta is itt hirdet,méghozzá képgaranciával!Végül is ő van a képen:)Ráadásul még büdös is:)

bully69 · Újonc (9 hozzászólás) · 2010. március 10. 19:25


Abba hagytad a piroson,most itt folytatod a szánalmas reklám kampányodat?Itt sem vagyunk hülyék,itt is mindig lebuksz!!!!!

figyelo 28 · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. március 10. 18:31

Sziasztok srácok szeretnék veletek megosztani egy pár dolgot!!Nagyon fontos!! Rengeteg olyan lány dolgozik aki csal,és más fotóit használja!!Maradjatok a fotógaranciás lányoknál mert ott nem fog meglepetés érni senkit !! A lehúzásról nem is beszélve!! Említettétek a Toldit, Állomás,és Kórház környékét, nagy ívben kerüljétek,mert csak arra várnak mikor lép be egy 2- lábon járó pénztárca !! Nem érdemes képgarancia nélküli hírdetőhöz menni,mert csalók!!!!!!! A figyelo28-voltam! És üzenem a kétes-hírdetőknek,vigyázat mert én is vadászok nem csak a rendszer!!!!

Balu · Újonc (29 hozzászólás) · 2010. március 10. 18:16

Regi! Ez nem szép dolog tőled! :-) Te mint hirdető mit kerestél másoknál, ahol el tudták lopni a pénzed???

Legalább arra figyelj, ne buktassd le magad!!!

 

Apollo · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. március 10. 16:07

Sziasztok! Infókat szeretnék kapni a Dóra, Réka, Sziszi, Virág és Zsani nevű felhasználókról. Köszi

Törölt felhasználó · 2010. március 10. 15:12

Nagyon sokk lehuzos csaj van nyíregyházán, óvakogyatok az álomás környéki lányoktol . Fekete hajú lányok mind romák és mint lehuzosak,én is meg jártam tegnam az "Arany János uton" elopták a pénzem ezek a mocskos cigányok, Toldi uton 60. meg nagyon rondák a nök. Ha tud valaki  nagyon jó csajt kérem irjatok társaim. Cigányokal vigyázni kell elegem van már a sokk fekete hajú lánybol  mert a teloba mind  magyarlány at mondják csak fekete a hajunk, mikor meg oda érsz akkor fuuuuuuuuu. Én tanultam a hibámbol és már nem megyek be roma nöhöz. Jo tanács hogy az álomás környékére ne menyetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zolcsi · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 10. 12:49

Volt régebben egy hírdető Fannibaba (70)307-4524 Ferec krt 41.A képen szuper, a szolgáltatás pazar.

De a valóság semmi, teljes lehúzás. A csaj nem az, a szolgáltatás se.

Most is hírdet ez a hölgy valós képekkel Barbi (30)489-8199, ez szintén egy lehúzós buli. Úgyhogy kéren férfi társaimat, e két név és telefonszám, utca elfelejtését.

Higgyétek el nagyon megjártam. Nem kívánom senkinek.

Ui.: Vigyázzatok Nyiregyházán.................

Törölt felhasználó · 2010. március 10. 11:28

Sziasztok.Nem értem  miért reklám az ,ha megdicsérek 2 lányt ..Ez nem reklám .Csak boldogsággal tölt el.Hogy meg voltam elégedve.Minden téren .A kedvességgel le a kalappal.Sajnálom hogy Nyiregyen már nem lesznek .Eszter és Anettka.:SA nyáron majd félve fogok elmenni egy vadidegen lányhoz ,aki ki tudja nem huz  e le.Ő lesssz e az aki a képeken .Kedves lessz e .siettet e vajon ?El lehet e majd vele beszélgetni.Ezek mind mind hiányozni fognak .Ha valaki tud ilyen korrekt lányokat irjon .nem akarok zsákbamacskát...

réka · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. március 10. 10:11

sziasztok réka vagyok szolibarna nagyon vagány lány várlak új luxus lakásomon titeket a számom   0620-975-2918 van még3 babátnöm is .ök is nagyon jo bör csajok.

ármi · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. március 10. 10:07

a sarkantyu uton rendel zsanett régi darab  nagyon kedves voltatok már? ja és becsületesen csinája a malya viki, abahagyta a szakmát (nem is baj)

maXXon · Újonc (15 hozzászólás) · 2010. március 10. 10:00

Angel-ről tud valaki valamit?


Téma indítva: 2010.02.25., 16982 hozzászólás összesen