Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Putyin · Újonc (30 hozzászólás) · 2010. március 19. 10:44

Lenne ennek az oldalnak egy nagyon jó funkciója a hírdetők részére. A vélemények engedélyezése. Sajnos nem igazán engedélyezik ezt az opciót pedig jó lenne.

Jampec · Tag (119 hozzászólás) · 2010. március 18. 16:01

Edina (25/169/50) hirdetésénél szereplő kép, garantáltan KAMU KÉP. Ismerem a képen lévő, egyébként Budapesten hasonló munkakörben tevékenykedő Hölgyet.

réka · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. március 17. 16:58

 

hello mindenkinek ma 20 oráig vagyok elérsz 06-20532-9033 várlak szerettetel.

Envagyokaz · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. március 17. 09:22

Szia Lacika.

 

Bár tavaly nyáron voltam Anettka(28)-nál,de teljes biztonsággal tudom ajánlani.Jó bőr,tudja a dolgát! ...TÖRÖLVE...többszöri aktus is lehetséges.A franciája mennyei,a korpást is becserkészheted,ha szereted(de hát azt Ki nem szereti?).Esetleg a Lia Baba nevű szolgáltató-ról tudna Vki infót adni??

 

Üdv:Énvagyokaz. 

Putyin · Újonc (30 hozzászólás) · 2010. március 17. 09:16

https://videkilany.hu/20845-merci?photo_id=85186

 

Húsz évesnek mondott kislány talán kicsit idősebb mint 20. Kiváncsi voltam mit nyujt az átlagnál magasabb ...TÖRÖLVE... szolgáltatásért amit nyujt SOKK. Szarvas utcán rendel házban gyanus hangok.Magyarságát én megkérdőjelezném szellemi szintje borzalmas. A környéket igazolja (szarvas tompa arany).

réka · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. március 17. 09:05

na kitiltanak mindenkit aki a pártomat fogja én csak anyit mondok aki jo nö az jo enyi én az vagyok na meg zsani is gyertek látogasatok meg

 

látogató · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. március 17. 02:23

Sziasztok!
Cica, nyíregyházi lánnyal van valamilyen tapasztalat?:)
Köszi a segítséget.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. március 16. 22:07

Kedves Fórumozók!

 

Sajnos nagyon elszaporodtak azok a hozzászólások a fórumban, ahol az egyik hirdetés gazdája saját magát és társait dicsőíti, a konkurenciát pedig válogatás nélkül rágalmazza, vádolja, stb.

Mivel a fórumot nem ezért indítottuk el oldalunkon, így nem is engedjük ezt meg!

Az összes ilyen jellegű hozzászólást töröltük!

 

KÉRJÜK, ÉRTSÉK MÁR MEG VÉGRE MINDANNYIAN, MIÉRT VAN A FÓRUM,  MIRE KELL ÉS LEHET HASZNÁLNI!

Köszönjük!

VL

Balu · Újonc (29 hozzászólás) · 2010. március 16. 21:52

ATLASZ, banderas, goliát, gigolo, Apollo, gond űzőőőőő, Bobi és sorolhatnám !!!

Miért nem hagyjátok már abba???

Undorító, amit műveltek! Az ilyen "kétes" hirdetőket reklámozó hozzászólásokat, meg egymást lejárató kampányokat abba kellene hagyni!

Nem gondoljátok, hogy unalmasak vagytok? Ezzel nem mást, hanem magatokat járatjátok le és a fórumot teszitek tönkre, de borzasztóan. És tök mindegy, hogy ki melyik utcában van!

Csak ennyi az értelmi szintetek?

Putyin · Újonc (30 hozzászólás) · 2010. március 16. 16:36

Pont éngem nem az lehet. De ha lehuzósak meg rontották a hely hírnevét miért az ő számukkal hirdetnek az uj lányok? Nem tellik a menedzsmentnek egy másik kártyára (kb 2500ft) Vagy arra várják a két bejáratott lány vendégeit? Sántit a dolog. Sztem csak azt lehet lehúzni aki hadja magát. Előre fizetek  s ha nem jön be a dolog nem megyek többet. Ez benne van az ilyenforma kikapcsolódásban. A másik dolog sehol nincs annyi hozzászólás reklám kritika mint a nyíregyházi rovatban. Azt is megmondom miért. Mert itt van a legtöbb szélhámos önreklámozó másokat lejárató szolgáltató és annak menedzsmentje.  

Putyin · Újonc (30 hozzászólás) · 2010. március 16. 12:55

Na hogy a Viki meg a Bia védelmére keljek ha már nem is dolgoznak de én sokat jártam Vikihez korekt szolgáltatást nyujtott. A Biával is voltam ő is megdolgozott a pénzért rendesen. Szerintem nem ez volt az okamiért nem meloznak már ott. Szerintem más üzleti egyetnemértés volt az oka. Mert gondolom a hunyady treetröl van szó. Remélem felbukkan valahol majd a Viki mert nekem bejött nagyon meg sztem másnak is.

réka · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. március 16. 09:31


üzenem itt senkit nem huztak még le a viki és bia nevezetü lányok voltak ienek de ök már pont emiadt nincsenek itt !!!!!!!!!!!ez becsületsértés és hitel rontás...........

réka · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. március 16. 09:28

0620-975-2918 vagyok puszi mindenkinel-------------------!!!!!!!!!!!

figyelo 28 · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. március 14. 17:40

Ármi nak üzenem nem kellene olyan lányokat futtatni akikről csak azokat írják hogy lehúzósak!!! Sarkantyú utca,tompa,korház környéke stb.Szerinted oda fognak járni ahol csak a lehúzást írják kollégáim?

figyelo 28 · Újonc (6 hozzászólás) · 2010. március 14. 17:32

Titánnak üzenem!!!!!!!!!!! Nem kell bántani a Nyíregyházi lányokat,mert vannak nagyon jó csajok akik korrekten dolgoznak, és és nem hiába találták ki a fotó garanciás képeket,és a kétes hírdetőket!!!

Egyértelmű ha valaki KÉTES HÍRDETŐ oda nem is kell menni,mert nem is aza lány fog fogadni,vagy megszabadítanak a PÉNZTÁRCÁDTÓL Ezért kedves kollégák csak azt tanácsolom maradjatok a képgaranciás lányoknál és nem fog senkit meglepetés érni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Törölt felhasználó · 2010. március 14. 11:49

Ez tiszta szégyen!!! az egész vidéki lány oldalon csak Nyíregyházán van az,hogy kétes hirdetö vagy nem kétes. Vegyék le!!!!!! Felesleges!!! hogy fent van csak csufitja az oldalunkat. Igy meglehetne szüntetni a kamú hirdetést. Pancser strigok fent hagyák még akkor is mikor már le van pecsételve, hogy kamú. Pancserek.

xxx4 · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. március 14. 08:20

Sziasztok!  Infót szeretnék kapni Dia nevű felhasználóról.Köszi.

Apollo · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. március 13. 17:18

Köszi az infot. Lehúzás alatt mit értesz? Elveszik a pénzt aztán kilöknek a lakásból, vagy a szolgáltatás egyenlő a 0-val?

Apollo · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. március 13. 17:08

Köszi. Én még kezdő vagyok, nem akarok rögtön az elsőnél csalódni. Egyedül vannak? Nem szeretném, ha valami kigyúrt strigó is ott lenne.

Apollo · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. március 13. 17:04

Kép alapján nem sok mindent lehet tudni róla


Téma indítva: 2010.02.25., 16984 hozzászólás összesen