Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
matyi · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. június 16. 12:23

Sziasztok katicabogárról tud valaki? Ő van a képeken..  stb

Nagyon megkösszöném előre is köszike

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. június 16. 13:13

T. Matyi!

Egyrészt már többen kérdezték, de úgy látszik nincs tapasztalat. Pedig engem is érdekelne. És Barbara(19) is.

Másrészt az, hogy a neved mellett ott a "Hirdető" és a szövegedben ott az enyhén feminim "köszike", azt sejteti, hogy talán pont te vagy Katica.

Többieknek:

Újra hirdet Letti(22). Már írtam, nem rossz.

És itt van Barbika(19) is. Lehet, hogy tévedek - és ha így van akkor előre is elnézést kérek tőle - de nekem úgy rémlik, hogy ez egy bds rbnc, a legócskább fajtából. Eddig egyszer fosztottak ki, de nagyon durván. Amikor kértem, adja vissza, behívott egy szúnyogcsődört azzal, hogy ő a barátja. Mondtam, ez múbalhé, menjen a pcsba. Erre bejöttek még ketten baseball ütővel. Jó lecke volt. Mindannyiuk arca bevésődött az agyamba. A mcskos krva dolgozott a Toldi u. környékén, meg a Széchenyi utcán is. Azelőtt pedig a Debreceni-Kígyó u. sarkán, az utcán. A rhdék testőrök meg a Szilfa-csemegénél lebzseltek.

Azóta, ha lányhoz megyek, mindig csak annyit veszek magamhoz és viszek fel, amennyit előre megbeszélünk.

Közben a neten vásároltam 28EFt-ért egy kisméretű, remek gázpszitolyt, amit ilyenkor zsebbe teszek és megfogadtam, ha még egyszer beléjük futok mindnek küldök egyet a pupillába! Dgljetek meg, rhdékok!

Ez valószínűleg törvénybe ütköző önbíráskodás lenne, ezért visszavonom az egészet, semmi nem így történt, természetesen nem teszek ilyet, az egész csak a képzelet szüleménye, bla-bla.

 

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. június 16. 17:29


sztem tévedsz barbikával kapcsolatba, én nem voltam még nála, mert sztem drága, azér is drága mer panzióba fogad:SS

kérdeztem tőle a franciát  hogy csak ő nekem,azt is sokaltam, főleg úgyhogy gumiba csinálná, és nem lehet szájába élvezni!!vagyis lehet de úgy még több:DDD, annyit nem ér egy cumi:D

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 17. 10:42

hat igen,tenyleg csak kiszamolt ,elore megdumalt penzel szabad csak a helyszinre menni+1dobozba par szal cigi:))nagyon ovatosnak kell lenni,soha nem lehet tudni mi es ki var minket kifele az eloszobaban.jo reszelest mindenkinek!

Tibior · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. június 18. 13:12

Igazad van Gukokpe! Kinga baba nagyon szép és ápolt nö!! a franciája meg huuuu! Bár minden nö ilyen ápolt és csinos lenne!!Ezt már nem egyszer témáztuk a fiúkkal! Ha valaki tud petráról irjon komit!!

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 19. 23:14

sziasztok sracok,Katicabogárka-rol valaki valami infot?latom sokan kerdeztek mar a csajszi felol,de senki nem kornyekezte meg eddig vajon,vagy nem mer velemenyt irni?:))elore is koszi:)

branermajszter · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. június 20. 19:44

űdv mindenkinek!

Kezdo vagyok a témában, nem igazán van tapasztalatom még "szolgaltatokkal".

De egy valami érdekelne. És az ezeknek a nyíregyi lányoknak az egézsége.

Egyszeűen azt szeretnem megtudni hogy van e valkinak valmi rossz tapasztalata nemibetegseg teren ezekkel a lanyokkal.

Az okom erre az lenne, hogy egy gyerekkori barátomat most diagnoztizaltak Hapatitis B-vel.Aki ezek között a lányok között keringett Nyíregyen. Szoval csak erdeklödni szeretnék, hogy mennyire egezsegesek ezek a lányok. És hogy más nem jart e még porul. És persze figyelmeztetni mindenkit. Köszi. Bocsi az ékezet nélküli karakterekért. Külföldi billentyüzet.

 

banderas · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 21. 10:33

a sarkantyun ingrid nevezetü 28 éves lány van uj érdemes rákukantani.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 21. 21:59

KEDVES HIRDETŐINK!

 

SZERETNÉNK EGYÉRTELMŰVÉ TENNI: SEHOL AZ ORSZÁGBAN NINCS KÉPVISELŐNK, NINCS OLYAN EMBER, AKI A MI NEVÜNKBEN BÁRMILYEN AJÁNLATOT, SEGÍTSÉGET, LEHETŐSÉGET KÍNÁLHAT ÖNÖKNEK!

 

BÁRKI BÁRMI ILYEN AJÁNLATTAL ÁLL ELŐ, AZ NEM TARTOZIK HOZZÁNK ÉS NEM VÁLLALUNK ÉRTE FELELŐSSÉGET!

VL

fexx · Újonc (7 hozzászólás) · 2010. június 22. 06:21

Mi ebből a tanulság?

 

Ne kérj natúr franciát se, semmit. Mindent csak gumival.

 

Az egészséget pedíg így kell helyesen írni.

 

 

Tibior · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. június 22. 18:26

Sziasztok én voltam Lettinél régebben is és mostanában is,de nem ö nyitott ajtót! A képek valóban lettikéjé, de nem ö dolgozik! Nemtudom miért használja fel valaki más képeit!!!Letti mit szól ehhez!

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. június 22. 19:29

Szia Tibior!

Az megsem fordult a fejedben hogy esetleg ketten dolgoznak?Letti esetleg éppen házon kivül volt és a kolleganöje nyitott ajtót(Barbara19)Vagy hogy esetleg Letti tisztában van azzal hogy más hirdet az Ö képeivel?Mert esetleg Ö hirdet más lányt a saját képeivel.

Tibior · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. június 22. 22:50

szeríntem nincs tísztában Letti! De ez legyen az ö baja! De ha valamit megtudtok róla akkor légyszi irjatok!! Mi van Karika amúgy te vagy a menedzsere??

Tibior · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. június 22. 23:00

Fiúk valaki nemtud infót angel20 _ról? Karika te jártas vagy ezekben a dolgokban ha tudsz segits már!!!

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. június 23. 07:37


Letti hirdetésében nem csak a képek de a telefonszám is a Lettikéjé,igy biztos hogy ez az Ö hirdetése.Egyébként ha Te voltál manapság nála,akkor gondolom azt is tudod hogy a lakás is ugyanaz mint eddig vagy sem.Ha az is stimmel akkor sok varia nem igazán lehet.Letti régidarab,nem hiszem hogy a tudta nélkül bárki is hirdethetne a képéve számával.EGYÉBKÉNT NEM VAGYOK A MANAGGERE!

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. június 23. 07:39


Angel20 állitólag valós lány saját fotokkal aki egy patront megér,de ezt csak hallomásbol tudom.

Golden · Újonc (11 hozzászólás) · 2010. június 23. 11:08

Hát nem tudom... a bemutatkozáson szőke haj kék szem a fotón barna haj...

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 24. 00:06

furcsa dolgok vannak itt:)))

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 24. 00:07

kollegak,senki semmi infot nem tudd mondani a katica ugyben?:-s senki nem volt meg nala?csorikam hat akkor eleg gyengusan mehet neki...vagy aki volt az nem forumozik?elore is kosz!

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. június 24. 09:33


Szia Golden

Szöke haj barnára festett hajvég esetleg :-))))


Téma indítva: 2010.02.25., 16960 hozzászólás összesen