Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
fisco · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. június 24. 13:19

Sziasztok!

 

Heni Baba (19) tud valaki mondani valamit, érdemes meglátogatni, korrekt, lehúzós, stb, jó lenne még ma meglátogatni, csak a múltkori hölgy miatt, nem nagyon merek menni, aki most Betti (20) és Niki (19) néven hirdet nagyon lehúzott a csaj. Köszi a válaszokat.

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 24. 22:59

Szia Fisco!

Kerüld a cigányokat, és nem lesz baj!

Ano · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 24. 23:14

Sziasztok!

 

Valaki tud olyan lányt ajánlani aki nem lehuzos és valoban aranyos?

Nem szeretném hogy az elsö ilyenfajta leány negativ élményeket okozzon!

Kriszta(25) és Linda(20) rol tud valaki valamit?

Köszi szépen

fisco · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. június 25. 10:08

Szia Ano.

 

Kriszta(25) szép tiszta házban fogad nem lehúzos és korrekt, rendes csajszi csak nekem nem jött be, a képeken jobban mutatt.Aki bejött nekem és kellemesen csalodtam benne az Réka(22) nekem külsöre nagyon bejön és ő a képeken máshogy néz ki (szerintem nem ő van rajta) bár nem valami nagy szám az ágyban, de korrket ő is, remélem segítettem a választásban.Linda(20) már írtak itt.

fisco · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. június 25. 10:18

Szia Tavaris.

 

Köszi a figyelmeztetést, de elég nehéz kép alapján őket beazonosítani pl: a múltkor hirdetett egy olyan hölgy Dönisz(20) akire azt hitem, hogy nem cigány, de tévedtem.Aki érdekel az Heni Baba(19) pls valami infót tud róla valaki megköszönném.

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. június 25. 13:57


szowal katicabogarkat is ezekszerint bolcsebb dolog kerulni?

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 26. 12:47

Cső Fisco!

Róla nem tudok infot, és ez azért van, mert mostanában inkább a "jól bevált" lányokat látogatom. Tele van a tököm azzal, hogy valótlan képekkel hírdetnek, hülyének néznek, lehúzgálnak stb. Ha jó csajokat akarsz privátban adok tippet, nem akarom, hogy itt strigonak nézzenek.

Ha mégis meglátogatod, légy óvatos! Gyanúsnak tűnik!

Kiváncsian várom a beszámolót. Egyébként én is megszúrnám! :-)))

fisco · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. június 26. 14:10

Hy Tavaris!

Oké fisco@t-online.hu várom az infókat, de olyan lányok érdekelnek akik nem nyafognak a méret miatt!:-D Mert akiknél eddig voltam mindig szóltak, hogy fáj nekik és én nem azért megyek, hogy szeretkezzek hanem azért hogy döngessek egy jó nagyot!:-)))

Amúgy felhívtam és valósnak tűnik mondta, hogy a havonta előforduló dolog miatt csak franciát válal.

Dundika · Lelkes újonc (42 hozzászólás) · 2010. június 29. 07:06

Sziasztok!

 

Nem fogjátok elhinni nekem,de egy általatok korrekt hölgyemény becsmérelő sms-eket küldözget nekem és hívogat!!!ITT SZERETNÉM A HÖLGYNEK ÜZENNI HA EGYÁLTALÁN FEL BÍRJA FOGNI DE EZT KÉTLEM HA NEM FEJEZI BE ,MEGTESZEM A LÉPÉSEIMET!!!!!!Az sms már bízonyíték!!Lehet ,hogy most nem hírdetsz de nem sokba kerül kideríteni!!!ÚGYHOGY EMÉSZD MÁR MEG AMIT CSINÁLTÁL VALAMIKOR LÉPJÉL TÚL RAJTA MERT LÚDAS VOLTÁL,MÉGHA JÁTSZOTTAD AZ ÁRTATLAN BÁRÁNYKÁT , és ne te döntsd el ki jön el hozzám  és miért!!!

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 29. 11:10


Ilyen testfelépítéssel inkább örülnöd kellene, hogy valaki ír neked! :-)))

Dundika · Lelkes újonc (42 hozzászólás) · 2010. június 29. 17:17

Nagyon bízom benne,hogy nem sértegetni akarsz!! 

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. június 29. 23:13


Soha ne bíz senkiben!!!

Dundika · Lelkes újonc (42 hozzászólás) · 2010. június 30. 16:55

Tudod mit,inkább nézzek így ki mint legyek egy gerinctelen ,nyivákoló rossz r..ó,akinek ha már nem megy mást zaklat!!Hátha belefutsz egy ilyenbe!

Marietta · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. június 30. 18:19

Én nem tudom,de lehet hogy a csajé nem is olvassa a fórumot.Miért nem írsz vissza sms-be?Mi ez,ha nem figyelem felkeltés?! LOL! :D

Dundika · Lelkes újonc (42 hozzászólás) · 2010. június 30. 19:07

Soha senkinek nem válaszolok smsre sem emailre.A telefonszámomat is inen nézte meg akkor miért ne olvasna unalmas perceiben,óráiban,napjaiban fórumot.De ha kapok tőle még eggyet a telefonszáma neve minden fog itt szerepelni,sőt aki igényli tovább is küldöm neki!!!!Milyen figyelem felkeltésről beszélsz,ha az lenne azt nemígy tenném.Részemről téma mindenkivel lezárva.A többit majd vele elrendezem.

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. július 02. 16:33

Maya 36ról vmi infó ki járt nála már??

Gerryy · Újonc (19 hozzászólás) · 2010. július 04. 15:09

Csősztök

Tud valaki valamit Kinga babáról? Felkeltette az érdeklődésemet, és kíváncsi vagyok, megéri e?

Járt már valaki nála? Tapasztalat?

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. július 04. 22:03

Kinga baba:ápolt csinos romalány,a képeken Ö van.Csak alap dolgokat vállal azt is csak gumival.Hangulatfüggö a hozzáállása,egy próbát megér de csodára ne számits.Szerintem vannak nála sokkal jobbak is.

laci36 · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. július 05. 05:55

szasztok.tud valaki dido49-röl valamit.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. július 05. 08:16

Tisztelt Hirdetők és Fórumozók!

winmdstoorm hozzászólására reagálva: akinek gondja van a hirdetések feladásával oldalunkon, az nekünk jelezze, mert az utóbbi időben egyre többen ajánlanak fel segítséget hirdetőinknek a hirdetések kezelésével kapcsolatban, és sorra kiderül, hogy a pénzt kérnek az ingyenes hirdetések feladásáért!

Ha bármi okból nem sikerül a hirdetés feladása, bármilyen probléma van, kérjük, a contact@videkilany.hu címen kérjen segítséget!

VL


Téma indítva: 2010.02.25., 16968 hozzászólás összesen