Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
suller · Újonc (24 hozzászólás) · 2016. október 13. 10:14

Alice a szeretkezés koronázatlan királynője! Na őt bátran merem ajánlani! 

Lackó05 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. október 17. 14:09

 Szia

 

A tel.számát meg tudnád adni.

Nemrégiben beszéltem vele de akkor nem jutottam el hozzá, viszont nincsen meg már a száma.

  Köszi!!!

 

Kaposvaripasi · Újonc (9 hozzászólás) · 2016. október 18. 13:30

Aki jó franciát akar az látogassa meg Miát! 10-ből 10-es a franciája!

Egyfiú2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. október 24. 06:36

Tisztelt hirdetők Kaposváron.

Röhelyes hogy néhányan a nyitvatartási időt nem tartjátok be!

Bezzeg ha valaki késik,azért rinya van!

Az egyikkel lebeszélem már szombaton hogy vasárnap megyek,ki van kapcsolva,a másik 10 után amikortúl írja hogy van,elérhetetlen,és a harmadik is.Akkor minek hirdettek?

Ilyenkor a fölösleges utazást messziről ki kárpótolja?

Mert az időt adott esetben ti görcsösen nézitek.

Na mindegy,a szóbanforgó hölgyek kiestek a körből,és nem is ajánlom innentől senkinek!!!!!!!

 

Szedjétek össze magatokat

rocco14 · Újonc (38 hozzászólás) · 2016. október 25. 19:12

Teljesen egyetértek!!! Sajnos volt hogy Én is potyára utaztam be pedig háromszor rákérdeztem hogy tuti a randi mert 60 km-ről megyek! Aztán telefon kikapcsolva... Sajnos egy hölgynél többször is így jártam azért próbálkoztam mert egyszer sikerült bejutnom akkor fantasztikus volt.

suller · Újonc (24 hozzászólás) · 2016. november 14. 20:15

 Nem értem miért háborogsz! Hónapok óta egy személyről faggatsz csak,ahelyett,hogy felhívnád és elmennél hozzá! 

 

kiskakas · Újonc (14 hozzászólás) · 2016. november 15. 08:15

Suller amít írtam az NEM NEKED SZÓL Bárki kérdez bármit senki sem reagál rá semmit

suller · Újonc (24 hozzászólás) · 2016. november 15. 12:13

 Kiskakas! Mit szeretnél  olvasni?  Voltam Anitánál párszor,aki most éppen nem hirdet. A képein ő van,csak élőben jó pár kilóval nehezebb. Viszont a szolgáltatása jó  volt. Emesénél jártam egyszer,ő nagyon vékony és hát akkor  elég nagy kupi volt a szobájában,ahol fogadott. Kicsit szétszórt a csaj,de nagyon szeret kefélni. Olyat alád kever,hogy beszarsz! Aztán voltam Vivinél,aki szintén jó műsort tolt. Imádtam dugni hátúlról. Viszont a mellei nem a legszebbek.  A másik oldalról voltam egyszer Natinál.  Vékony,mosolygós,kedves csaj. aki szerintem élvezi  a szexet,legalábbis én azt éreztem,hogy nagyon szívből tolta! Jó volt vele. De ugye azért akit elsőként hívok,ha Kaposváron járok,az Alice. Ha nem ér rá és esetleg nagyon sos a dolog,akkor megyek máshoz,de nem minden áron! Köszönöm,hogy írhattam.

TomiMaci · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. november 16. 09:33

Sziasztok! Olvasom a fórumot és sokan istanítitek Alice-t. Valakitől megkaphatnám az elérhetőségét, Szeretném én is meglátogatni.

Sr.Toro · Újonc (19 hozzászólás) · 2016. november 19. 20:35

Megörültem! Kinga Éva kitűnő szolgáltató újra kaposváron.... Ja , 5 percmúlva Sopronban.Hát hogy van ez?

Fehér · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2016. november 20. 08:39

 

 Eddig tartott április óta a végleg kiszállás.Újra aktiválta a hirdetését ami még kaposvári volt utána írta át a várost Sopronra gondolom.

vagyok · Újonc (22 hozzászólás) · 2016. november 20. 08:55

 

 Alice amúgy nagyon csak a p*nzre utazik. Nem nyújt annyit mint amit kér! Mostanában eléggé leélt is lett. Lefogyott itt ott lóg. ***moderálva*** 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2016. november 20. 09:59

 Nem ő volt az első lány az oldalon, aki bejelentette, hogy végleg kiszáll, aztán egy idő után újra hirdet. :D Ez bármelyik lánynál előfordlhat. Aki hozzászokik egy bizonyos életszínvonalhoz...

 

vagyok · Újonc (22 hozzászólás) · 2016. november 20. 10:55

Alice ritkán hirdet, csak akkor ha fogyatkoznak a vendégek. Jó szolgáltató, már annak aki úgy gondolja, hogy hosszú távon büntetlenül űzheti vele a nf-át, csókot, hárman párban-t. Stb. Ráadásul úgy hogy közben elfeledkeztek róla hogy előtted aznap már páran megtették. De ezt ugye mindenki maga dönti el. Tehát tényleg elkövet mindent, hogy jól érezd magad, főleg a csajod előtt mikor átadsz neki vakamit. Amire ahogy hallom nagy az esély! 

Sr.Toro · Újonc (19 hozzászólás) · 2016. november 20. 13:31

 Lehetne kicsit érthetőbben, ha nem ide való, akár priviben is.

 

Sr.Toro · Újonc (19 hozzászólás) · 2016. november 20. 13:36

 Lehet, hogy figyelmetlen volt és nem javitotta a város nevét!

 

vagyok · Újonc (22 hozzászólás) · 2016. november 20. 17:47

Tisztelt makktársak! Mindenkinek, magának kell eldöntenie, hogy ki megy Alicéhez és ki nem. De gondolkodjon mindenki el azon, hogy bemenjen a kígyó barlangjába vagy sem. Aranyos a csaj, csak alattomos! A pénzért mindent, te meg egészség ügyileg le vagy ejtve! Szomorú, hogy vannak ilyenek! Mondhatjátok minek mentem oda, igazatok is lehet, de tudjátok mikor már ott voltam a barátnő filing húzott magával! Gondolom átéltetek már ilyet. Mikor közöltm vele hogy gond van, azt kaptam hogy így jártam! Hát ilyen szolgáltató Alice! Bele nézhetne a tükörbe az ágya mellett többször. Sziasztok

Sr.Toro · Újonc (19 hozzászólás) · 2016. november 21. 15:03

Fiúk! Az új, most megjelent Csenge 19 nagyon rosszúl kezd!!

Alig mutat magából valamit, de a rózsaszálakból annyit akar mint egy jól bevált régi szolgáltató, sőt kaposvári viszonylatban még ennyiről nem is hallottam!!

Alice · Újonc (29 hozzászólás) · 2016. november 21. 15:56

 Tisztelt Vagyok!

A vendégeim többsége tisztában van vele, hogy jelzem feléjük, ha véletlenül elkapok valamilyen nemi betegséget. Ilyenkor a nemibeteg gondozóban a betegségtől függően meg is mondják, hogy hány napra visszamenőleg szóljak a vendégeknek. Én szóltam is előtte és ezután is szólnék az érintetteknek. Nem érdekem eltitkolni, mivel nem szeretném sem átadni sem visszakapni a betegségeket.  Ha valaki jelezné felém, hogy valamilyen problémája van, amint lehetőségem lenne el is mennék orvoshoz egy vizsgálatra. 

Nekem nem szólt egy férfi sem aki megfordult nálam az elmúlt fél évben, hogy bármi baja lenne. 

Én ennyivel le is zárnám ezt a dolgot. 

  ( Az meg hogy valaki gumival vagy gumi nélkül kéri a franciát azt mindenki maga dönti el. De ha már félrejársz az asszony mellett javaslom ne csókolózz, ne kérj gumi nélküli franciát és persze bizakodj abban is, hogy nem fog kiszakadni a gumi. Persze a legjobb módszer a nemibetegségek ellen, ha egyáltalán nem élsz nemi életet, mert soha nem tudhatod, hogy egyszer nem-e a párod fog megfertőzni.)

 

 

 

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2016. november 21. 18:41

 Helló mindenki!

 

Alice ilyen lenne? Nem egészen pont, hogy az egyik legkorrektebb nő, akit ismerek.

 

Nagyon lejáratásszaga van ennek.

 

Üdv

ilko

 


Téma indítva: 2010.02.26., 3675 hozzászólás összesen