Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
suller · Újonc (24 hozzászólás) · 2016. november 21. 20:26

Évek óta járok Alice-hoz. Soha,semmit nem kaptam el tőle. Mindig tiszta,körültekintő volt és a legkorrektebb szolgáltató! Persze mindig  csak az igazán korrekt,normális szolgáltatót furják. Tessék utána csinálni. Számomra a legjobb partner és az is marad. Lehet lejárató hozzászólást írni,de Nálam Alice a No.1 és kész!

suller · Újonc (24 hozzászólás) · 2016. november 21. 20:31

 Jah,még annyit,hogy amit leírtál,nem hiszem el,mert én mást tapasztalok minden alkalommal nála! A szöveged utolsó sora pedig nem Alire-ra vall! Kizárt,hogy ezt Ő így reagálná le! Olyan vagy,mint egy feldúlt kisgyerek,aki nem kapott játékot és most hisztizik :) Ha meg ennyire parázol mindentől,ne járj ki a házból,még bajod esik :) Főleg ne dugj félre az asszony mellett :)

 

Rocker · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2016. november 22. 14:02

Aki már járt Alicénél, az tudja, hogy a Kaposvári lányok közül talán senki se dolgozik olyan  modern módon kialakított lakásban, mint ő. Ebben a szakmában , ez már szinte luxus lakosztálynak számít.  Benézett már valaki a hűtőjébe? Látta az italválasztékát, amivel az arra érdemes vendégeit megkínálja? Ha olyan igénytelen és p*nzéhes lenne, mint ahogy ez a lejárató kampány szól róla, akkor nem költene annyit vendégei színvonalas kiszolgálására.  

zalaiférfi · Újonc (2 hozzászólás) · 2016. november 22. 18:45

Sziasztok!

Mit tudtok Dana31 -ről?Tudna fogadni párban,a pasijával együtt,nem lehet rossz!Valaki tud valamit Róluk?

doktorkotasz · Újonc (28 hozzászólás) · 2016. november 22. 19:07

 Szar alak "vagyok" !

 Pár éve már ,megértünk egy hasonló lejárató hadműveletet itt a fórumon Alicevel szembe., teljesen eredménytelenül. Kedves "vagyok",száradjon le a cerkád attól amit a putriban összeszedtél, vagy inkább ahogy a fajtád szokta mondogatni:a só járja át a testedet!...Alice továbbra is szeretünk és bízunk benned! Dr.

Thebig · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. november 23. 13:23

***Kérjük az önreklám mellőzését!***

 

Sziasztok! Selenarol szeretnék pár infot, most nincs fenn, de esetleg aki volt nála privatban írhatna rola

rocco14 · Újonc (38 hozzászólás) · 2016. november 29. 10:17

Több városban jártam sok lánnyal voltam számomra Alice a legjobb.Amikor Én jártam nála volt nf meg csók is nem lett semmi bajom szerencsére.Persze aki hirdető lányokhoz jár az járhat akár pórul is.

Kaposvaripasi · Újonc (9 hozzászólás) · 2016. december 02. 14:08

Jártam Zsófikánál. Hát tuti nem 21 éves és szerintem a képen se ő van. 

 

gellertsomogy · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. december 02. 23:07

 

 Ugyanígy a tapasztalat, ő 36 éves :(

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2016. december 03. 14:23

Én pont az ilyenek miatt nem kísérletezgetek már egy hosszabb ideje az újoncka lányokkal. A 15 év letagadása nagyon durva! Ilyen esetben a lány ne csodálkozzon, ha a hozzá érkező már a bejárati ajtóban állva csinál egy villámgyors és katonás hátra acrot. Sajnos minden városban lehetnek ilyenek.


A kaposváron jelenleg is hirdető lányok közül eddig csak a "Fekete Hölgynél" voltam, nála ilyen élményed biztosan nem lett volna, ha őt választod. Mikor bejutottam hozzá, akkor olyan volt, mintha csak az egyik képéről lépett volna elém. Nem kértem el tőle semmilyen személyazonosításra alkalmas okmányt, viszont egy tüzetes és analitikus szemrevételezés után arra a következtetésre jutottam vele kapcsolatban, hogy teljesen valós lehet a profilján megadott életkora (alapesetben kedves lány, csak akkor megy át dominába, ha ezt az elején külön kérik tőle, szóval nem kell attól tartanod, hogy normál szexben valami olyat próbál veled tenni, amit nem szeretnél :D).

 

franky · Újonc (33 hozzászólás) · 2016. december 05. 09:41

Hogy kit érdemes meglátogatni: Alicet mindenképpen(ő most nem hirdet),Vivi(29) is ajánlott bár most nem tudom hogy néz ki.Ja és ez saját vélemény!

Bubus01 · Újonc (45 hozzászólás) · 2016. december 06. 11:57

 Én kaposvaron egyszer voltam akkor is Viragnal aki azóta már nincs itt, szóval én nem ajánlanék senkit. Kicsit odébb mész és sokkal jobb a felhozatal.

 

Vicky24 · Újonc (1 hozzászólás) · 2016. december 09. 18:41

 szia neharagudj de én biztos nem vagyok Kitti más oldalon se nézd meg jobban kösszi !!!!

 

shrinktube · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2016. december 11. 07:35

 Hármójuk közül én Princessnél voltam. Hát mit ne mondjak, nem estem hasra a teljesítményétől. A teste jó, ha a hozzáállásán javítana, akkor valóban alkalmas lenne kellemes időtöltésre.

shrinktube · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2016. december 14. 05:59

 Talán pont azért, mert már ismerik a "kultúrájukat". :D

 

Kaposvaripasi · Újonc (9 hozzászólás) · 2016. december 14. 10:27

 Tegnap meglátogattam őket egy hármasra! Szerintem ők nem azok! És kifejezetten jó élmény volt! :)

 

Zamira · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. december 14. 19:56

 

 

Ne is haragugy de pont hogy nem tartozunk közéjük!!!!ez az egyik a masik meg az hogy ha te sem vagy az akkor miert ez a bajod??!!!.....hagy döntsünk már mi el hogy milyen vendégkörünk legyen!!ez senkire nem tartozik!!! semmi nem kötelező!....szoval ezt kikerem magamnak!!!

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2016. december 14. 20:49

 Az ilyen megnyilvánulások még csak arra se érdemesek, hogy idegeskedj miattuk. :) Az itt hirdető lányok közül szerintem egyik sem fogadna szívesen vonós fiúkákat. Nem te vagy az első lány, aki ezt külön ki is írja a profiljában. Sokan csak azért nem írják bele szerintem, mert nem akarnak vele negatív hatást elérni a hirdetés olvasása közben. Egyébként még a romalányok se szívesen fogadják a fajtársaikat.

 

Rocker · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2016. december 14. 21:12

Gemina!

Kedden reggel 9-re beszéltünk meg randit. Kapovári lányoknál nem szokás elfeledkezni a vendégekről. Legközelebb, ha időpontot adsz valakinek, írd fel a noteszedbe. 

Zamira · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. december 14. 23:15

 Köszönöm megértésed :)

Erről van szó..

 


Téma indítva: 2010.02.26., 3675 hozzászólás összesen