Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Perilla · Újonc (31 hozzászólás) · 2017. szeptember 08. 08:50

Demona 20. Tegnap megbeszéltem vele a találkozót. Kedves volt minden elmondott hogy smint. Reggelre beszéltük meg. Rendem megyek. Felhivtam reggel zöld utat kaptam. Ház előtt hívom felvette mondom ilyen is ritka, de már nem tudott fogadni. Olcsó kifogás, én meg miatta tettem jókora kitérőt. Hát ennyi. Mindenki dötse el maga. Várom azért az ellenvéleményeket. 

 

Viszont régebben kb egy hónapja voltam annál a lánynál akinek rózsa tetkó van a bal mellkasán. Hát elég jó volt. Nagyon odatette magát. Azóta se elérhető. A hérdetése fent szokott lenni de nem ő veszo fel. Ezt le is beszéltem azzal aki a telót kezeli. Remélem visszatér még külhonból. Ha valaki tud róla valanit szívesen várom. 

Minden jót nektek.

Bubus01 · Újonc (45 hozzászólás) · 2017. szeptember 13. 14:52

Volt valaki mostanában Anitánál? 

Rocker · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2017. szeptember 13. 16:43

A hölgy akinél törzsvendég vagyok, említette, hogy Anita igen jól néz ki. Kíváncsiságom által ösztökélve, több év kihagyás után, meglátogattam. Nem csalódtam benne. Tényleg jól néz ki és éppen olyan barátságos hangulatba varázsolt, mint régen. Jól éreztem magam vele.

Perilla · Újonc (31 hozzászólás) · 2017. október 02. 13:30

 

  A Pillangó nevezetü leány volt az. Most hirdet az oldalon. Meglátogatram kb két hete. Onyan odaadással franciázik h csak na. A higéniára jobban is figyelhetne sokkal jobban. Akkor  visszajáró lennék. 

shrinktube · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2017. november 03. 13:47

 Ducky korábban Princess néven hirdetett, és a telefont is ő vette fel, amikor hívtam. 

 

Sr.Toro · Újonc (19 hozzászólás) · 2017. november 12. 05:06

Igazad van!!

 

Sr.Toro · Újonc (19 hozzászólás) · 2017. december 29. 16:39

Hát igen! 22 szolgáltató eddig még soha sem volt kaposváron!

suller · Újonc (24 hozzászólás) · 2018. január 01. 11:22

Boldog új évet mindenkinek! 

Tetkós · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. január 09. 20:16

Sziasztok! Ma meglátogattam Zoé 22-t, teljes mértékben hitelesek a képei. Nagyony kedves ,aranyos,elbűvölőek a szemei,minden pillanatban kivánságaimat leste,s szerintem ti sem hagyjátok ki ezeket a kellemes,csodálatos perceket,órákat! Én két óra hosszát voltam,s biztos visszatérek még! ;) 

cmelak · Újonc (10 hozzászólás) · 2018. január 27. 00:00

Alisa GUT!!!! Francia nagyon jó!!!!! Háturól támadtam szűk puncicusát hamar végém is lett a formás popsija láttán is! Megyek legközelebb is!

Perilla · Újonc (31 hozzászólás) · 2018. április 04. 16:01

Most jövök Lili től. Ilyen sokat meg nem fizettem a semmiért

 

Tomi811 · Újonc (7 hozzászólás) · 2018. április 06. 19:07

Szintén hasonlo. Hihetetlen! Komolyan mondom soha tobbe. Privibe szivesen adok felvilagositast ha valaki menni akar hozza vagy erdekli a velemenyem. De tomore ne menjen hozza senki mert oriasi csalodas er! Nem ma voltam nala de nem vagyok napont fennt itt.

 

Tomi811 · Újonc (7 hozzászólás) · 2018. április 06. 19:10

Demona isteni. Hozza felve mentem. De bar el kellett futnom munka miatt sajnos de egy nagyon gyors menet belefert azert ;) Francia isteni. Latvagy 10/8 tehat extra a varosban. Amugy minden korrekt korulotte es a viragok is.

 

De miert nem csokolozik senki? Vagy csak velem nem? ;) Nem budos a szam :)))))))

Tomi811 · Újonc (7 hozzászólás) · 2018. április 11. 18:51

Demona az akirol irtam akirol a kepek alapjan is latszik nem roma. Van rola narancsos ruhas kep is. 

 

Moert kaptam dislike-ot? Ezt nem ertem.

 

shrinktube · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2018. április 11. 21:21

Melyik Liliről van szó? Ugyanis van kettő is jelenleg.

 

Tomi811 · Újonc (7 hozzászólás) · 2018. április 16. 11:05

A fiatalabb (19) éves. Szőke picinek tűnik!

 

cmelak · Újonc (10 hozzászólás) · 2018. május 21. 08:38

Eysan egy 0!!!!!!!! Teloban lehozza a csillagos eget!!! Mikor ott vagy akkor teljesen más minden parancsolgat ő mondja mit hogyan!!! Na ne!!!!!!!

RedLine · Újonc (6 hozzászólás) · 2018. augusztus 29. 19:19

Tinát látogattam meg a minap..

Jobb ne tettem volna, kedves csaj, de amit csinál az 0... Nem megyek többet hozzá az biztos. 

cmelak · Újonc (10 hozzászólás) · 2018. november 01. 05:43

Noémi is egy nulla a melleit félti vagy mi mert mindig rajta volt a meltartó biztos nem megyek többet Ja meg 1 ó fizetem és azt mondta egyórában is 1 patron de a telefonba meg lehozza a csillagos eget!!!!!

armo · Újonc (27 hozzászólás) · 2019. február 17. 23:05

Mirabella nagyon cuki és aranyos korrekt lány   


Téma indítva: 2010.02.26., 3675 hozzászólás összesen