Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
vagyok · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. február 23. 15:50

Tisztelt makktársak MEGGONDOLANDÓ ezek után ,hogy ki mer elmenni Alicéhez! Nem igen akar beszámolni a biztonságos e nála a szolgáltatás!

vagyok · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. február 23. 15:38

Alice nem mer megválaszolni a fórumozóknak! Miért is?

vagyok · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. február 23. 15:37

Pécsett hála nincs szó a betegségről. Persze vigyázok is rendesen. Kicsit kellemetlenebb a dolog ,de megéri. Kaposváron én még nem merek nyomulni!

 

Alice · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. február 23. 15:35

Már irtam előtte, ha lenne kérdésed hívj fel és elmondok mindent vagy csak dobj rám egy smst és én felhívlak.

 

vagyok · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. február 23. 15:34

ALICE! Válaszolj meg a fórumozóknak és esetleges jelenlegi és leendő vendégeidnek.

vagyok · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. február 23. 15:31

És te Alice ezt most hogy kerülöd ki?

 

Alice · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. február 23. 15:24

A trippert nem lehet megelőzni, esetleg csók, nf és gumi nélküli szexel és persze, ha garatban találják meg annak semmi köze a lyukas foghoz vagy bármi máshoz a szádban.

 

Évike · Lelkes újonc (92 hozzászólás) · 2013. február 23. 14:33

Talán amellett kéne ilyen hévvel kardoskodnod,hogy a lányok havonta,de legkevesebb negyed évente elmenjenek szűrésre.Csak felelősségtudat kérdése.Nem akkor kell tűzoltásnak orvoshoz menni,amikor meg van a baj,hanem meg kéne előzni.:(

vagyok · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. február 22. 13:50

Tisztelt hölgyeim! Nem üzletrontásnak szántam a fórumon álltalam írt dolgokat. A problémára szerettem volna felhívni a figyelmet, és makktársaim biztonsága érdekében. Akit esetleg megsértattem volna tőlük elnézést kérek!!!!! Aki meg a lányok közül igen szabadkozott és egyéb reagálásai voltak nem nagyon ártalmatlanok a dologban. Persze sokan mire észrevették már késő volt, de ettől függetlenül voltak korrekt( Alice) lányok és voltak olyanok is akik bagóztak vagy bagóznak rá mert még mivel el sem mentek kivizsgáltatni magukat nem is tudják, hogy betegek -e vagy sem.

Playhouse · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. február 22. 11:09

Hali

 

Nagyfogyasztó vagyok a kaposvári piacon. Heti rendszerességgel tesztelem a kínálatot. Mivel a lányok ügyelnek a higéniára én azt mondhatom, nem szedtem össze tőlük semmit. Amikor ez az ügy kibukott tájékoztattak róla és tudomásom szerint mindenki elment orvoshoz. Azt gondolom aki azt állítja itt szedett össze valamit az gondolja végig hol járt korábban.

 

Amúgymeg aki full biztonságra vágyik az ***moderálva*** otthon (ha hűséges az asszony talán megússza).

Évike · Lelkes újonc (92 hozzászólás) · 2013. február 22. 10:42

Kis idézet:

Hogyan terjednek a nemi betegségek?
Mindenkit megnyugtatok: elsősorban szexuális együttlét során. WC ülőkéről, kilincsről, levegőből nem kapott még el senki semmit. Ezekért a betegségekért „meg kell dolgozni".
A fertőzések kialakulásához csaknem minden esetben igen szoros kontaktus, nemi együttlét szükséges. A nemi együttlét típusát a nemi szervek és a testnyílások kapcsolata, találkozása határozza meg. Így beszélhetünk hüvelyi közösülésről (amikor a férfi hímvessző a hüvelybe hatol), anális közösülésről (a hímvessző a végbélbe kerül), és orális közösülésről (a partner szájjal történő kielégítésekor). Természetesen bármilyen formában vagytok együtt, a nemi betegségek átterjedhetnek! Egyes fertőzések terhes anyáról a magzatra is átterjedhetnek egyrészt a méhen belül, másrészt hüvelyi szülés során, vagy akár a szoptatás alatt az anyatejjel. Vérrel természetesen terjednek ezek a betegségek, de nem az orvosi ellátásban, ahol a vérátömlesztésre használt anyagok előzetes vizsgálata kizárja az összes átvihető fertőzést, hanem itt inkább a közös tű használat, kábítószer élvezőknél, vagy a nem-profi körülmények között elvégzett tetkókészítés jöhet szóba.
Tüsszentéssel, öleléssel, puszival, kézfogással, könnyel, izzadtsággal, ivóvízzel, uszodavízzel, rovarokkal, közös wc használattal nem terjednek a fertőzések, sem normál higienes körülmények között az egy háztartásban élőknél.
Mindig kérdés a csók: elvileg STD betegség nyállal nem terjed, de a nagyon intenzív, akár harapással egybekötött csókolózás, ahol nyálkahártyasérülés van, már terjesztheti a kórt. Ha rossz fogaid vannak, vagy fogínyvérzésed, akkor meg egyértelműen veszélyes lehet.

Évike · Lelkes újonc (92 hozzászólás) · 2013. február 22. 09:56

Egyetértek veled,nem idevaló a téma és nem így kéne kezelni.

Natúr francia necces,ha seb,vagy lyukas fog van a szájba,amúgy nyállal nem terjednek ilyen szinten a dolgok,mint nemi váladékkal,vagy vérrel.De újra elő kaparom az egészségügyi ABC-t.Ott táblázatba meg van minden ehez hasonló,minden adattal.

 

Alice · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. február 22. 08:26

Bocsi, de először az maradt meg bennem ,hogy nem irtam a fórumra. Amúgy a nemibetegségek tőbbsége terjed nf-el, nem csak a tripper.

 

Alice · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. február 22. 08:04

Ha akkora járvány lenne ahogy azt állítod akkor ebből Pécs sem maradna ki, van kaposvári v*nd*gem aki Pécsre is jár és van pécsi v*ndég aki hozzám vagy más lányhoz jár Kaposváron. Én nem tutok több fertőzőtt személyről, persze ez teljesen bizalmi alapon működik. Én azért szeretném, ha bármelyik v*nd*gemnek lenne problémája azt felém jelezze, pont úgy, ahogy én is tettem ezt. Ha valaki teljes biztonsággal szeretne lányokhoz járni, az felejtse el a csókolózást és az nf-et is. Még mindig nem hiszem, hogy te a v*ndégem lettél volna, de ha mégis voltál, akkor jobb is lenne, ha nem jönnél többet. HA BÁRMELYIK V*ND-GEM BÁRMIT IS HOZNA HOZZÁM DISZKRÉTTEN LEHET KEZELNI A DOLGOKAT. Én nem irogatnám ki a nevét, teljesen elég, ha megbeszéljük és kezeltetjük magunkat, ha szükséges. Ha valóban elkaptál valamit, de annyi lánynál voltál, hogy nem tüdod hogy kitől, akkor is fel kellene hívnod őket és szólni nekik, mert lehet hogy az egyiktől elkapod, a másiknak meg esetleg te adtad át, úgy hogy nem is tudtál róla. ÉN EZT TARTANÁM FERR DOLOGNAK.

 

Alice · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. február 22. 07:35

Évike nézd vissza a fórumot, hétfőn irtam. Amúgy a tr*pper csókolózással és nf-el is terjed. Férfiaknál csípős vizelet, gennyes váladék és olyan fájdalommal jár, hogy el kell menniük orvoshoz. Nőknél 80%-ban tünet mentes. Bárkinél előfordulhat akár garatban is. De ha szeretnél többet tudni csörögj rám.

 

vagyok · Újonc (22 hozzászólás) · 2013. február 22. 06:58

Kedves fórumozók! Én a tr*ppert Vagy Alicétól vagy Magasbarnától kaptam el. Köztudottan Alice Sok mindent beválalt és beválal. És ez a másik hölgyre is igaz! A tisztaság mindkettőjükre maximálisan jellemző!! DE a betegség időszakában elmondásuk szerint rengeteg partnerrel voltak együtt. Ez még keményen terjed a városban sajnos! Igaz bárhol lehet de én most Pécsre szárnyaltam át míg itt le nem ülnek a dolgok. A LÁNYOK TÖBBSÉGE NEM IS TUDJA HOGY FERTŐZ MERT EL SEM MENTEK KIVIZSGÁLTATNI MAGUKAT! Igaz Alice volt de mikor kapja v*ssza és *dja tovább mert keményen nyomja!

Törölt felhasználó · 2013. február 21. 21:37

tripper, tudományos nevén gonorrhoea. Nem lehet tudni, hányan kapták el, mert nem minden lány őszinte, illetve ez a betegség nők esetén nem mindig jár tünetekkel. Franciával is terjed.

 

Évike · Lelkes újonc (92 hozzászólás) · 2013. február 21. 21:13

Akkor már ketten vagyunk,akik innen értesültek.Ha Alice nem ír,azt hittem volna,hogy kamu.

Tán annyi szerencsém van,hogy csak franciát vállalok,illetve párommal bi hármast,a vendégköröm(körünk) elég eltérő,mint a többi kolleginának.Orál után cserszömis öblítés,Septofort.

Ahogy én észrevettem anno,amikor voltak kolléganőim a d*lg*zó lányok sokkal "tisztábbak" ,mint egy átlagnő.

Elvégre egy épeszű pr*st*t*ált tisztában van annak a veszélyeivel,amit csinál éppen ezért triplán odafigyel.

De akárhogy gondolkodom nem is értem hogy lehet odafigyelés mellett bármit elkapni.Mondjuk a tripper,gomba még mellékhelyiségen is fertőz.

Azért diszkréten megkérdezem a vendégeket,csak nem akarják tovább adni.Végülis,ha nem csak franciára vágynak,hanem aktusra is kitudja kihez mennek.

 

Egyébként valaki árulja el milyen nemibetegség volt ez,milyen tünetekkel?

 

Törölt felhasználó · 2013. február 21. 14:47

Elfelejtettem a jelszavam de látom eltűnt a majmunk :D

franky · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. február 20. 08:43

Magasbarna ügyel a tisztaságra és a higiéniára,ja és ha gyanú merült fel már biztosan kivizsgáltatta magát.Saját tapasztalat.


Téma indítva: 2010.02.26., 3675 hozzászólás összesen