Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Gáspárka · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. január 21. 16:10

Szia!

Egy panellakásban fogad ami elég kicsi és szűkös a hely de viszont tiszta. A testalkata átlagos nekem nem nagyon jött be de ugye nem tudtam előre viszont mint már írtam a franciája kárpótolt mindenért. Kedves is aranyos is szerintem még megfogom látogatni, de csak franciára. :) Ja és egy másik hölggyel együtt dolgozik, de engem nem nagyon zavart.

 

andrei · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. január 21. 15:43

Szia Gáspárka!

Szeretném megkérdezni, hogy milyenek a körülmények és milyen testalkata (vékony, átlagos) van Katának?

Csak megjegyzem egy képet feltehetne kedvcsinálónak:)

Előre is kössz!

 

Gáspárka · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. január 21. 15:19

Sziasztok! Nemrég jártam az apróban hirdető Katánál, fél órát beszéltünk meg de az aktusig nem jutottunk el mivel a franciájával egyszerűen kivégzett. Szerintem fantasztikusan csinálja 10/10. Csak ajánlani tudom.

vlaci · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. január 19. 17:20

Sziasztok!

Alice-ról tud valaki valamit? Mire összeszedtem a bátorságomat, hogy felhívjam, eltűnt a hirdetése. Dolgozik? Ha igen telefonszámot tud valaki küldeni?

Törölt felhasználó · 2013. január 19. 11:54

A szélhámosok mindig az apróban hirdetnek. A múltkor a piroslámpán egy ilyen jólhangzó szövegű lánytól infót kértem. Azt válaszolta ő még szűz. (Feltételezem, ez olyan beetetés mint ahogy magas barna az erón kezdőként hirdeti magát 10 éve.) A szűzességét ***moderálva*** vehetem el.  Ha valaki közületek igényt tart rá, szívesen átpasszolom.

Molaj · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. január 19. 00:28

Jazmin! nevű hölgyel vigyázzon mindenki!!!!! Előre elkéri a p*nzt aztán eltűnik. Egyszerűen meglopja az embert.

lapaj · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. január 17. 16:18

33??? a kereső alig dob ki 10-et....

Törölt felhasználó · 2013. január 15. 21:18

A lányokat itt is, és az eron is meg lehet nézni. Képeket nem gyűjtök róluk, hogy nézegessem őket mint a bélyeggyűjteményt szokás. Csak a telszámokat, melyekhez emlékeztető intim megjegyzéseket fűzök.  Mégpedig azért, mert így tudok  köztük legegyszerűbben eligazodni. A lányok többsége szereti cserélgetni a nevét vagy a telszámát, fotóját. Mindez a mazsolák megtévesztésére szolgál. A lányokat jól ismerő makktársak hamar rájönnek a turpisságra.  Régebben szokásom volt elküldeni bárkinek a gyűjteményemet. Aztám megúntam, hogy a Kaposvárra érkező futtatók első dolga legyen elkérni tőlem.

zöldsas · Újonc (41 hozzászólás) · 2013. január 15. 20:22

Szia Weber! Voltam a Vykynél minden ok! Az új mellek viszont nagyon jók!

Weber · Újonc (28 hozzászólás) · 2013. január 15. 14:39

Szia! Voltam Vickynél amióta itthon van! Még karácsony előtt! Semmit nem változott ugyanolyan jó mint amilyen volt is! :) Te voltál nála?

 

kovacsl · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. január 14. 20:16

na erre én is kíváncsi lennék :D

 

Gáspárka · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. január 14. 09:55

Kedves lányfüggő!

Hol lehet megnézni mind a 33 lányt vagy megtudni az elérhetőségüket?

 

Törölt felhasználó · 2013. január 13. 22:32

Helyzetjelentés azoknak akiket érint, vagy érdekel:

Jelenleg 33 lány érhető el Kaposváron. Ez kevesebb mint a tavaly ilyenkori fele. Mivel a lányok partnerköre nem nőtt meg a duplájára, ebből az következik, hogy  kevesebb p*nzük van a makktársaknak, amit hancurozásra költhetnek.

zöldsas · Újonc (41 hozzászólás) · 2013. január 10. 20:47

Szia Weber! Mi van veled? VYKY?

zöldsas · Újonc (41 hozzászólás) · 2013. január 10. 20:45

Gas Heló!

Ha nagyon jó csajt szeretnél a Vykyt ajánlom , én nagyon sokszor voltam nála . Nagyon kedves és természetes a szaxszi ill. szexben kiválló!!

Csak ajánlani tudom!!

Gáspárka · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. január 10. 11:58

Köszönöm a tippet, azon se tudlak elérni...............

 

Évike · Lelkes újonc (92 hozzászólás) · 2013. január 08. 08:05

***moderálva***

Weber · Újonc (28 hozzászólás) · 2013. január 07. 20:17

Kedves Lányok!

 

Lehetne róla szó hogy emailben, egymás közt beszélitek meg problémáitokat! Ne rontsátok el ezt a fórumot is mint a "piroslampan". Igaz ott már fórum sincs! 

 

Ez a fórum nem erről kellene, hogy szóljon, hanem arról, hogy mi makktársak osszunk meg egymással véleményeket!

 

Nekem egyikötökkel sincs bajom igaz még nem is jártam még nálatok! 

 

Légyszi a veszekedést máshol csináljátok!

 

köszi!

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. január 07. 18:26

 

"Asse tudja mi a neve?"  Ma Attila nap van.  A haverom Attila úgy berúgott,hogy mondom neki - Bammeg!Azt se tudod,hogy hun vagy?

Kinguci · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. január 06. 19:38

szia Terier !!

Én válaszolok minden emailra napi egyszer nézem ,és eddigi bejövöben válaszoltam aszem,szóval ha nem tettem akkor elnézésed kérem igérem fogok !!Pux


Téma indítva: 2010.02.26., 3675 hozzászólás összesen