Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
kiskakas · Újonc (14 hozzászólás) · 2012. december 17. 02:20

Lányfüggő információt kértem nem azt hogy lobbiz értem A kezem nem akarod fogni közben

Törölt felhasználó · 2012. december 14. 12:15

Kiskakas! Ma voltam Alicénél. Lobbiztam az érdekedben.Alice megígérte, hogy garantálja a teljes biztonságodat. Bátran menj el hozzá! Mutatkozz be, hogy te vagy a Kiskakas, ebből ő tudni fogja, te vagy az, akit nem szabad bántania. 

 

 

Törölt felhasználó · 2012. december 12. 11:40

Amit leírtam,azon felül mi érdekel még??? mert fogalmam nincs róla,hogy főzni tud-e..nem is azért mentem oda és gondolom Te sem pörköltet akarsz kajálni nála... 

 

kiskakas · Újonc (14 hozzászólás) · 2012. december 11. 09:14

Köszönöm Lányfüggő a részletes tájékoztatást

De nem pont erre gondoltam

Törölt felhasználó · 2012. december 09. 22:28

Kedvenc étele a mákos nudli. Imád  a karintiai  hegyekben síelni. Kedden 7 órára van bejelentve a fodrászhoz. Egyéb kérdésed van e?

 

Törölt felhasználó · 2012. november 28. 22:03

Mit szeretnél tudni róla? Ő egy igazi ékszer. Magas és formás hölgy. Közvetlen és mosolygós. Engem elkápráztatott teljesen. Sokkal szebb,mint a képeken,ezt garantálhatom. Az együttlét vele csodálatos volt. Abszolut az én kategóriám ez a csaj. Nem óra nézegetős és nem siettet. Együtt hagytuk el a lakást,még az utcán is beszélget veled,semmi nagyképűség nincs nála. Ő tényleg értünk van. Vigyázni rá és óvni,félteni őt! Ritka kincs ebben a lehúzós világban!

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2012. november 27. 23:13

XDD Komolyan mondom, néha a Google Fordító ***moderálva***! XDDD

 

Évike · Lelkes újonc (92 hozzászólás) · 2012. november 27. 13:14

Tud valaki róla valamit,mert nagyon szeretnék a zaklatásának véget vetni.

zsuzsóka · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. november 24. 22:35

KAPOSVÁRON lányt keresek.. aki csatlakozna házaspárhoz mindkettőnk örömére... tudtok ilyet?

Évike · Lelkes újonc (92 hozzászólás) · 2012. november 23. 18:47

Eszem megáll,csak úgy átnéztem erre a fórumra és azt látom,hogy az a lány csinálja a balhét,aki 2hete zaklat a piroslámpás kaposvári fórumon.Ott Dia,Jenny,Dóri néven hirdet,A fórumon meg Gina23 és csak egy lány néven zaklat,és bunkózik másokkal.Eropolison meg nikike021 néven próbált kolléganőnek bevenni,de kiderült,hogy futtatója van és nemet mondtam.Na azóta nincs nyugtom tőle.A helyesírási hibáiról és a stílusáról itt is megismerni.

Szépen kértem privátba,hogy hagyjon békén,de semmi.

Mivel párommal együtt is dolgozok (hármas,bi),ráfogta,hogy a stricim.Nem válogat e-mail-ba is fenyeget,zaklat.

El se hiszem,hogy itt is jelen van,részvétem!

waze · Újonc (7 hozzászólás) · 2012. november 22. 13:02

ebben egyetértünk :)

 

Törölt felhasználó · 2012. november 22. 11:57

Kaposvár,Alice. Messze a legjobb szolgáltató. Korrekt ***moderálva*** és extra sz*lg*lt*t*s! Ha Kaposvár,akkor csak Alice!

oli13 · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. november 19. 19:48

Sziasztok!

Zsófinál voltam Kaposváron. 38 éves, kicsit tartottam a korától és, hogy mit tud, de tettem egy próbát. Normál dolgokat vállal. Hát nem csalódtam, az tuti. Diszkrét, egyszerű lakás, egyszerű öltözékben fogadott, de a "tudása" és a "teljesítménye" minden fenntartásomat kárpótolta. Odafigyel a partnerre maximálisan, gyengéd, finom, érzéki, kedves,a teste tökéletes. Mindig más-más lányhoz jártam, de most már csak Zsófihoz megyek. Örültem, hogy őt választottam.

Niki baba · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. november 18. 12:12

 Szia Andrei iggen tudok mondani lia 22 éves és maszást és franciát fél órásba ***moderálva*** korekt és becsületes lány hivd!

 

Törölt felhasználó · 2012. november 17. 10:49

Cilus engedd meg, hogy eldöntsem nekem mi a jó és ha kiskakas legközelebb ismét feltesz egy kérdést, nekem is jogom legyen rá válaszolni.

Csillus · Lelkes újonc (74 hozzászólás) · 2012. november 17. 06:41

Szia nemkell ez a nagy fény csak puszta vakitás! Csak magadat vakitsd másokat hagyj ki ebböl. A kép nem minden ápol és eltakar!

 

Törölt felhasználó · 2012. november 15. 19:55

Alice a kedvencem. 12x voltam nála. Annak ellenére, hogy  más lányoknál is megfordulok, ő áll a dobogó legtetején. Nézd meg a fotóit! Valódiak, el tudod dönteni tetszik , vagy nem tetszik?

 

Csillus · Lelkes újonc (74 hozzászólás) · 2012. november 15. 12:05

Te nagyon félreértetted a mondatomat. Nincs a v*nd*geimmel semmi problem ók szeretnek és jönnek is. Megkapják amire vágynak.

 

Törölt felhasználó · 2012. november 14. 21:10

Cilus ne mond már, hogy neked azért nem jutott vendég, mert Zita nem jött el kaposvárra, annak ellenére, hogy megígérte. Az a gyanúm, hogy téged más ok miatt kerülnek el a kuncsaftok.

 

Csillus · Lelkes újonc (74 hozzászólás) · 2012. november 14. 18:52

Ez igy van no és aki normális a hölgyek közül őkis alul maradnak emiatt. Mert ha egyenes szándékkal kezelnék a vendégeket akkor mindenkinek jutna..........

 

 


Téma indítva: 2010.02.26., 3675 hozzászólás összesen