Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. március 17. 20:26

Ügyes!  Photoshop...

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. március 17. 16:34

Roli!

Van egy neked szóló üzenet a "Piroson"olvasd el!

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 16:16

Kedves Rubint!

 

Örülök, hogy reagáltál. Mindjárt felhívlak. Szeretnélek egyszer meglátogatni, ha sikerül. :-)

Törölt felhasználó · 2011. március 17. 16:03

Szia Roli!

Természetesen van rá magyarázat, de azt nem szeretném itt az oldalon kifejteni!

Kérlek hívj fel, ha van rá módod és lehetőséged.

 

Köszönöm Lacipapa, kedves vagy mint mindig!

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. március 17. 15:12

Szia Roli!

Be lehet jutni hozzá,hidd el,légy kitartó és meg lesz a gyümölcse,meglátod megéri a fáradságot!

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 14:44

Petra (26) Szombathely mellett. A képei alapján nem olyan rossz, de szintén egyfajta kísértet lehet. Gyakorlatilag soha nem veszi fel a telefonját, így azt sem fogja senki megtudni, hogy Szombathely mellett hol is rendel pontosan.

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 17. 14:42

Rubint (29) Szombathely. A képei alapján nagyon csinosnak látszik.

A következő nyűgöm van mégis. Hívom pl. reggel 100-kor, felveszi. Korrektül tájékoztat. Kérdezem mikor lehetne menni.

Mondja, hogy egész nap be van táblázva, kb. 1/2 2-kor. Kérdezem előtte nem lehet?

Nem, sok a vendég. Most is jön egy. OK. Hívom 20 perc múlva, ismét felveszi a telefont, elmond mindent, kérdezem mikor mehetnék, már csak 4 óra körül lenne hely. OK, hívom 1 perc múlva, megint csak 4 körül lenne hely.

Ezt kb. 3 különböző napon eljátszotta velem. Kérdezem én, ha vkinek ennyire sok vendége van, akkor hogyan lehetséges, hogy a telefont mindig fel tudja venni, de igazából meglátogatni nem lehet, mert ugye olyan sok vendég van. Namost, akkor ezek szerint mindig aktus közben veszi fel a telefont...

Örülnék, ha egyszer meglátogathatnám, de így egyszerűen képtelenség. Rubint, van rá magyarázatod? Annak az Úriembernek, aki csak miatta menne Szombathelyre, azt javaslom, hogy azért még tartogasson néhány tel. számot a tarsolyában, mert Rubint-hoz biztosan nem fog bejutni a saját tapasztalatom alapján...

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. március 16. 15:41

A fenébe elrontottam,természetesen Alexa85 a neve helyesen!

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. március 16. 15:40

Sziasztok!

 

Érdeklődnék,hogy mi van Alex85-tel? Nagyon csinos kis hölgy volt,sokáig hírdetett,de jó pár napja eltűnt! Remélem nem örökre!Ha olvasod kérlek válaszolj,vagy bárki aki infót tud róla,kérem írjon!

SunSunny · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. március 10. 21:25
Te szerelmes lovag, egy utolsó mocskos dolog amit művelsz! A gyengét és védtelent könnyű támadni és nekiesni, lejáratni ehhez aztán nagy tudomány kell ám :))))) összehordasz minden szemetet, de valójában minősíted magad egy szégyen vagy. De hogy tudjad, megvannak a megfelelő fórumok ahol el lehet rendezni a sorsodat!!!!!!! Ha van egy kis eszed elgondolkozol és magadba szállsz....... nagyon mélyre süllyedtél..............
santiago · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. március 10. 12:03

Valóban szánalmas, ugyanakkor undorító és felháborító amit itt műveltél gabor1000, pölt, magnus, vagy hogy a fenébe is hívnak. Én elhiszem hogy konfliktusod van Alexával, de mi a fenének ezen a nyilvános fórumon kell kiteregetni a szennyest? Még ha igazad van, akkor sem itt találsz megoldást! Alpári stílusod meg egyenesen visszataszító.

Szerintem neked komoly gondjaid vannak: érzelmi, erkölcsi, intellektuális és anyagi téren is. Külön-külön is aggasztó, de így együtt pedig egyenesen tragédia.

Ha igaz amit Alexa állít, s te kényszerítetted ebbe a helyzetbe, te tetted azzá ami lett, akkor mélységesen szégyelld magad! Ráadásul mindezt úgy követted el, hogy a feleséged volt. Neked így szavad nem lehet, az volna a leghelyesebb, ha békén hagynád.

Amúgy Alexa verziója a hihetőbb. Nem azért, mert a vendége voltam és még szeretnék is lenni, hanem ép a te hozzászólásaid miatt gábor! Olvasd el a január 26-i hozzászólásod: te ajánlod Alexát másoknak. Emlékszel: igéző szemek, mindent tud, ami egy ffinak kell, több nyelven beszél, okos, művelt.... Most meg egyszerre k*va!!! Vagy amikor arról írsz, hogy Alexa megfázott, de milyen rendes, mert nem fertőzi a vendégeit. Már akkor sejtettem, hogy Alexa stricije vagy! SZÉGYELLD magad!

santiago · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. március 03. 15:07

Hali!

 

Tudtok valamit az új csajról? Járt már valaki Rékánál? Azt írja új a városban. Nekem valahonnan ismerős, csak nem tudom honnan. Ha tudtok róla infot, közöljétek!

gabor 1000 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. február 23. 14:15

Sziasztok

Alexa nem tunt el a varosbol, csak megfazott es kivett egy kis betegszabit, nehogy megfertozzon minket. Nagyon aranyos hogy gondol a partnereire.

santiago · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. február 17. 09:56

Sziasztok!

 

Ki tud valamit Alexáról? Keresem, de nem találom. Csak nem eltűnt a városból ez a tündér? Nekem nagyon bejött a gyönyörű szemeivel, szőke hajával, szép melleivel és testével. Ha valaki tud róla valamit, kérem tudassa!

gabor1000 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. január 26. 00:20

Sziasztok

En csak jo tapasztalatokkal tudom ajanlani Alexat!!!

Sok lanynal jartam mar, de tole megkaphattam mindent, amire egy ferfi vagyik. Igezoek a szemei, sexy a teste, gyonyoru a haja es mindig illatos a bore.

A kornyezet szep, a kiszolgalas maximalis. Kedves, aranyos, es ami fontos- az aktus elott es utan is jot beszelgettunk. Nagyon sokan vannak, akik fel ora mulva kidobjak a vendeget, de O mas. Ha van ideje , maradhatsz meg egy kicsit. Intelligens, tanult, ket nyelven beszel perfekt es minden temahoz tud okosakat szolni. Szerintem varoskankban O viszi a palmat. Ha nem tudnatok felhivni, probaljatok tobbszor is, mert nekem sem ment elsore, de ha eleritek , es meghalljatok a hangjat tuti hogy nem akartok mas lanyt. En csak hozza fogok jarni.

Kitartas, es hivjatok!!!

srác · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. január 24. 18:45

Rubint nagyon tuti ,tudom ajánlani. Nekem Alexáról írjon valaki.

Rendesgyerek · Újonc (22 hozzászólás) · 2011. január 06. 15:15

Na, sikerült. Nem csalódtam. ;)

Rendesgyerek · Újonc (22 hozzászólás) · 2011. január 05. 13:17

Alexát sikerült már felhívnia valakinek? Nálam 20-ból 0 az arány.

kriszmen · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. szeptember 04. 21:53

candy röl tud valaki bövebben irni esetleg a teló száma épp nincs fenn a hirdetése!?

corleone · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. augusztus 28. 16:00

Köszi az infót Roli77!De az mit takar h nem rossz,leírnád picit részletesebben,bármit ...TÖRÖLVE...?De a rubint28-ról is érdekelne az infód h Ő miért a tutti!


Téma indítva: 2010.02.26., 2399 hozzászólás összesen