Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
MPA · Újonc (87 hozzászólás) · 2022. június 19. 18:21

Nagyon szépen köszönöm a kielégítő infót!

Amint adott lesz élni is fogok a lehetőséggel!

Üdv.MPA

Róth · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. június 19. 08:53

Két éve voltam nála Keszthelyen nagyon korrekt amit vállal azt nagy minőségben csinálja nagyon az elsők között van vagy talán az első e téren nagyon megéri elmenni hozzá minden pénzt megér

MPA · Újonc (87 hozzászólás) · 2022. június 18. 09:45

Köszi az infót!

 

zoli8484 · Újonc (5 hozzászólás) · 2022. június 18. 05:43

Szemely tapasztalat alapján mondom h felejthetetlen élmény. ;)

MPA · Újonc (87 hozzászólás) · 2022. június 17. 12:53

Helló! 

Niké tantra érdekelne ,van infója valakinek a hölgyröl?

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2022. június 15. 22:03

Horribile dictu , akár még a topikot is lezárhatják. Inkább nem. Főleg, ha valaki egy ismerős hirdetői profilról kérdez hirdetőről

Popsibaszó · Újonc (32 hozzászólás) · 2022. június 13. 12:26

Persze,hogy van.De ha elmondjuk, leírjuk,akkor tiltanak mimket! 

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2022. június 10. 12:48

:D

Törölt felhasználó · 2022. június 10. 11:19

Sziasztok infoja valakinek Viktoria 24 rol? Nagyon vekony kis csaj erdekelne…..

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2022. május 25. 14:58

Szóról szóra. 

Zoleepapa · Újonc (11 hozzászólás) · 2022. május 25. 14:38

A fórum egyfajta tájékozódás és igen le kell írni,mindazt ami mások számára segítség lehet . Én szeretem azokat a lányokat ,akik bevállalósak és nem finnyásak + nem mindent extrába számolnak vagy van egy adott szám amin belül sok minden elérhető. Hagyjuk már ezt a kikérem magamnak ,,meg örüljetek neki ,hogy van kínálat ,mert ez nem olcsó élmény . Aztán erre jönnek a csöves cigók meg stricikhez való kommentek őrangyalként . Ne nézzük a másikat hülyének és ,ami lényeges egy hirdető tartsa magát ahhoz ,amit válal ,ha már nem túl legális . Szar a kritika azok számára ,akik veszik a lapot . Azok viszont ,akik tesznek is valamit ,hogy a vendégek elégedetten távozzanak és visszatérősek legyenek NEM ! Számukra a vendégek adottak . Sok lánynál jártam ,feltudnám sorolni ki átbaszós és ki az akivel érdemes. Akikben nem csalódtam ,azok már nincsenek fent! 

Bali102 · Lelkes újonc (4 hozzászólás) · 2022. május 23. 19:19

Vivien 26 valaki járt már nála? 

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2022. május 19. 07:45

Előre is, ne vedd magadra. De a bevállalósságga kapcsolatban eszembe jutott Hofi. 

“Kérek 1 kiló fejhúst!
– Nincs.
– Hát akkor, 1,5 kiló pörköltnek valót!
– Nincs.
– Hát akkor, 1 kiló pacalt!
– Nincs.
– Hát akkor, 40 deka sonkát!
– Nincs.
– Hát akkor, 2 kiló oldalast!
– Nincs.
– Hát akkor, 1 kiló lábszárt!
– Nincs.
Főnök kiszól a raktárból:
– Józsi! Ki az aki ennyire válogat?

 

A bevállalósság alatt nem feltétlen azt kell érteni amire láthatóan gondolsz. De ha egy gumis francia meg szex egy pózban sz órás menü, az azért nem épp a lehetőségek végtelen tárháza. Gondolom te sem repesnél ha s mekiben kérsz egy menüt és aztán ennek az árában elédbasznak egy üres zsemlét salátával. Azzal is jól lehet lakni meg különben is “Húzzál haza, főzess anyáddal Kis köcsög” (Üvegtigris). Mellesleg nem oly rég te is megírtad itt a fórumon- teljesen jogosan- mikor mélánytalanság ért. Ugyan légy már oly jó és engedd ezt meg másnak is.

Fikuszkukisz · Újonc (42 hozzászólás) · 2022. május 19. 00:24

Tudod azért te is elgondolkozhatnál. Az eddigi kirohanásaidból ítélve számomra úgy fest elég könnyen magadra veszed a dolgokat, és elkezdesz személyeskedni. Ennek a fórumnak pont a tájékozódás kellene legyen a lényege, hogy lehetőleg mindkét felet minél kevesebb csalódás és negatív élmény érje. Én mindig igyekeztem a lányokat maximális tisztelettel kezelni, de sajnos nekem is bőven akadnak negatív tapasztalataim, amiket megspórolhattam volna, ha esetleg az adott hölgyekről rendelkezem kellő információval. Azt aláírom, hogy nem mindenki passzol mindenkihez, sosem gondoltam, hogy olyan épületes szerető lennék, meg nyilván a túlsúlyommal nem én vagyok a legtöbb lány vágyálma, de sokan sok okból választják az igényeik kielégítésének ezt a módját és nem is firtatom senkiét. Elvárod a tiszteletet a vendégektől, de tudod ez kétirányú utca. Védtem már itt meg lányt mikor másik fórumozó olyant írt róla, hogy sms-ben plusz pénzért kuncsorogott nála, mivel többször is megfordultam nála és én nem tapasztaltam hasonlót, aztán utólag kiderült, hogy kár volt, mert pár hónapra rá engem is elkezdett bombázni a hasonló sms-eivel. Azt még  esetleg elárulhatnád, attól miért is lesz bunkó valaki, ha úgy gondolja, hogy már nem elég bevállalósak a lányok. Ugyanis kezdem én is így gondolni, pedig nem szoktak extra igényeim lenni, ennek ellenére azt látom, hogy lassan már minden átkerül extrába. Tudod szerintem neked sem tetszene, ha mondjuk ablakot szeretnél cseréltetni, hívnál egy mestert akit nem tudtál leinformálni, aztán helyben kiderülne, hogy plusz pénzt számol fel azért is mert a saját szerszámait használja, aztán a végén még miután távozott még az ablakod is kiesne a tokjából. Én nem nézlek le titeket, amiért ezt a foglalkozást űzitek, nélkületek ugyebár mi is a bal kezünkre szorulnánk, de tudod van az a mondás, hogy aki ezt a szakmát űzi az ne csodálkozzon ha baszogatják.

 

Gala2 · Újonc (13 hozzászólás) · 2022. május 18. 20:36

Üdv, Virág jó csaj, voltam nála párszor. Nem szoktam egyébként sem itt fikázni, a Szhelyen dolgozó lányokat. Ha valakit bántottam alábbi írásommal, attól bocsánatot kérek. Írni is ritkán szoktam ide, inkább csak olvasni járok fel. 

talicskapitány · Újonc (12 hozzászólás) · 2022. május 18. 20:26

Virág!

 

Ne foglalkozz velük! Az idióta kisfaszúak már csak ilyenek.. 

Törölt felhasználó · 2022. május 18. 15:35

Abban egyet kell, hogy értsek veled, hogy én alapból soha nem értettem egyet pl. a beszámolósdi írogatással, csak ne tudd meg,

amikor tök nem tartasz korrektnek fórumos "értékeléseket", akkor a legtürelmesebb emberből is ki tud törni az, hogy akkor most

pár dolgot tisztázzunk, tegyük helyre... aztán ha ebbe a csapdába estél, akkor nehéz kiszállni... 

Ez olyan, mint egy betegség, vagy inkább függőség... akárcsak a lányokhoz járás... egy csapda, ami először vonz, aztán egyre 

jobban süllyedsz bele, és még azt sem merném kijelenteni, hogy boldoggá tesz... :)

Mindenkinél van valami oka, aki erre adja a fejét... nálatok is, nálunk is... :)

Ki beismeri, ki nem, hogy ettől a dologtól hosszú távon jót nem lehet kapni... ti is kiégtek, de hidd el, hogy mi is...

Amikor pedig a sok megszokott "kaland" után valakitől extra "érzésekkel" távozol, és tőle leszel függő, az pedig a legrosszabb... de 

szerintem, aki hosszabb ideje csinálja ezt, mind találkozott legalább egy "különleges" lánnyal, aki a szíve csücske lett...

Mivel emberek vagyunk, és hiába tudjuk, hogy ez a dolog "miről szól", akkor is elkezdhetünk érezni valamit egy szolgáltató iránt is... :)

A tisztességes letilt, az a legkorrektebb... meg van a többi, aki megpróbál kihasználni, ha lehet...

Én szerencsére nem az utóbbi kategóriába tartozom, nem az a típus vagyok, akit be lehetne hálózni... :)

És az "álomnőm" szerencsémre nagyon korrekt lány, ezért is mertem ajánlani a szintén tisztességes vendégeknek, tőle csak jót kaptam... :)

Sztori hegyeket hallottam már a környezetemben ennek az ellenkezőjéről, de azt tudom mondani, aki hagyja magát, megérdemli...

Biztos minden lány azt hiszi hogy ő itt a "legjobb", aki mindenkinek bejön... de én egy kivétellel a legtöbbször úgy jöttem el

a lányoktól, hogy már az ajtón kilépve töröltem is ki a számát, és tudtam, egyszeri kalandocska volt... ilyen vagyok, nem hatódok meg könnyen, hála isten... :)

De emberek vagyunk, és van, akit nem lehet elfelejteni, mint a többit, aki semmit sem számított... ez nem beteg dolog, bár itt könnyen rád sütik ezt a bélyeget, 

pedig senki ne ítélkezzen, hátha ő sokkal több és súlyosabb "hibát" vétett, mint az, akit próbálnak így kipécézni... :)

Amúgy ezt is el kell engedni, mint itt a legtöbb dolgot... egyszerűen nem szabad semmivel foglalkozni, azt hiszem, az a legnagyobb hiba, ha neki akarsz állni itt világot 

megváltani... :) Mert nem lehet... meg akit nem szállt meg a szentlélek, annak a hite is előbb - utóbb elszáll... :)

Én ne tudd meg, hogy hányszor éreztem rosszul magam egy - egy beírásom után... mert bár nem akartam senkit sem megbántani, néha azt éreztem, hogy

sikerült, hogy milyen jogon és miért ítélkezek... de azt gondolom, én vagyok az a kevés fórumozók egyike, aki ezt be is ismeri...

Az ember ilyen : néha hibázik, és ritkán tanul a hibáiból... én ki merem jelenteni, hogy bár megpróbáltam a legjobb tudásom szerint kiírni itt a gondolataimat

a témával kapcsolatban, azt érzem, ez a fórum kiforgatja az embert önmagából... ha beleveti magát... és innen csak egy út jelent menekülést : ha nem írsz többet,

vagy netán sikerül végleg kiszállni... ha el tudod engedni azt a késztetést, hogy reagálj valami témára, ami felpiszkál... és ha nem szarod le, mindig lesz újabb és újabb... :)

Én most próbálok kiszállni... mert írhatsz "okosakat", és amúgy úgy érzem, nagy hülyeségeket nem írtam ( persze kivéve, ha direkt az volt a cél, haha :D ), mégis 

saját magamat alacsonyítom le, ha résztvevője maradok ennek a fórumnak... senkivel nincs bajom, de úgy érzem, ez a megoldás... :)

Az igazság keresése nehéz út... itt is rögös... és hiába hiszed, hogy nálad a 2 pont, az is csak egy egyéni meglátás... :)

Persze azt kívánom, az a szolgáltató, aki nem érdemli meg, az ne keressen itt semmit, de én tudom, ahogy írtam is anno, ez egy totál sziszifuszi meló... :)

Amíg nem az lesz a frankó, hogy valaki kimondja, hogy ennek a dolognak a háttere a mai napig bűnözői csoportoktól függ, addig nincs is miről beszélni... :)

Lehet naívnak lenni, de a legjobb csajt is pl. el lehet lehetetleníteni úgy is, hogy az egész napját lefoglalják a valódi vendégek elől, és semmit sem keres...

Az erőszak pedig másik téma... amikor a tévében is hallhatod, hogy 13 - 14 éves szabolcsi lánykákat adnak - vesznek, aztán lehet, hogy holnap 19 évesnek

hirdetik valahol... :) Aki biztos nem önszántából csinálja ezt a dolgot... de a sor végtelen, csak bele kéne gondolni... :)

Szóval itt életed végéig küzdhetnél, meg "okoskodhatnál"... de kérdem : van értelme ??? :)

Én próbálok "leszokni"... mindenkinek a legjobbat kívánom !!!

 

Üdv. INFERNAL

 

 

 

 

 

Magányos77 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. május 18. 14:39

Szombathely valaki tud normális lányt?? Köszönöm 

Zoleepapa · Újonc (11 hozzászólás) · 2022. május 18. 12:22

😂😂😂kinek nem inge 😏  🤔 Korrektség mindenki számára fontos és elvárt ,ehhez képest nem egyszer tapasztalja az ember , hogy mennyire tartja be azt a másik személy . 😆 A világ már csak ilyen a hirdető tisztelet a kivételnek átbassza az embert ,vagy a szexelni akaró ülteti fel a hirdetőt . Mondjuk ,ha a kva rendes munkából élne ,a kufércolónak meg elég lenne az asszony ,vagy egy kapcsolat ,már is mindenki boldog lenne . 😘

 

Törölt felhasználó · 2022. május 18. 07:29

Szólj igazat és betörik a fejed...

 


Téma indítva: 2010.02.26., 2398 hozzászólás összesen