Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2022. május 18. 07:29

Szólj igazat és betörik a fejed...

 

Törölt felhasználó · 2022. május 18. 06:41

No Comment...

A többi néma csend... :)

Mert véleménye mindenkinek lehet, az a szerencse, hogy nem vagyunk egyformák... :)

Én többé nem akarok senkinek sem jót tenni... segíts magadon, a Sátán is megsegít... :)

Asztalra vissza, bébi !!! :)

Szombathely is halott... szem becsuk, fül befog... száj néma... :)

Az X - akták szindróma újra bejátszik... a legjobbakat !!!

 

Üdv. INFERNAL

 

Gala2 · Újonc (13 hozzászólás) · 2022. május 17. 14:27

Szia, mikor covid volt, a kinnt melózó lányok is itthon tudtak csak dolgozni, na akkor sikerült pl belefutnom, pár nagyon jó csajba. Egyébként néha, ha belenézel a megyénkénti kínálatba, van jó pár extra csaj, csak sajna felénk nem jönnek. 

 

Zoleepapa · Újonc (11 hozzászólás) · 2022. május 17. 12:29

💩 a kínálat ,egyre kevesebb a bevállalós csajszi és egyre magasabbak a tarifák ,olyan szolgáltatásokért ,ami nem éri meg . Akik korábban profik voltak vagy abba hagyták ,mert elérték a céljukat ,vagy országot váltottak . Ha nem ismersz saját körödben lévő lányokat ,vagy olyanokat akikről haverok mesélnek ,akkor igazából marad a koplalás a kivárás és a hercegnő fehér ló...faszon 👩‍🦰🤣🥒😭

Törölt felhasználó · 2022. május 15. 19:20

Ezt utálom ebben a fórumban... mindig vannak újonnan regisztráltak, akik újra és újra felteszik a szokásos kérdést... olvasni nem egyszerű... :)

Amire ha nem válaszolsz, akkor kőbunkó, irigy disznó vagy... ha pedig igen, akkor éppen futtatsz valakit... ami akár igaz is lehet, de nem nálam... :)

Ha a múlt héten tetted volna fel a kérdésedet, akkor úgy tudtam volna válaszolni, hogy mehettél is volna élményért...  L.na 30... :) A megfejtésért nincs bónusz... :)

Így már aktualitását vesztette... :) Meg az én megosztó személyiségem nem is vet jó fényt arra, akinek jót szeretnék... :)  Vannak titkos és kevésbé

titkos "hódolóim", akik már a nickem láttán dührohamot kapnak és olvasatlanul szórják a dislike - okat, haha... :)  Voltak vannak és lesznek is... :)

Az igazi élmény a szex volt Vele, nyilván, de úgy gondolom, aki értékeli az intelligens, szexi csajokat, az egyet fog érteni, hogy ha már csak masszázst is

vállal, még mindig egy igazi élmény Vele lenni... ez az Ő döntése, amit tiszteletben kell tartani, én Rá esküszöm, mint igazi "felejthetetlen" szolgáltatóra,

akit emberileg is nagyra tartok... és akire csak jó szívvel emlékszem vissza... :) De nincs nyáladzás, haha... :)

Le lettem oltva azért, mert említettem, pedig állítólag azért van a fórum, hogy beírjuk akár a kivételes lányokat, akár a lehúzósokat...

A győri topicot pont ezért örökre bojkottálni fogom, mert az ottani közönség tényleg nem igazi közösség, tisztelet a kevés kivételnek...

Én ezt a dolgot már egy ideje érdektelennek tartom, nyilván véleményem így is van az itteni dolgokról, csak jóból szóltam néha bele a fórumba...:)

Akik most kezdik ezt valójában, azoknak csak azt tanácsolom, amiről sokszor vakeroltam : keresd azt, akivel hasonló a véleményed, a lányokban az 

ízlésed... amiket itt olvasol, mindig fenntartással kezeld, semmit ne vegyél készpénznek... Tanuld meg az itteni szabályokat, és az első gyanús jelre 

szívfájdalom nélkül lépj le . ha más fogad, ha élőben nem jön be a hölgy, ha a helyszínen más összeg ( ö.sszeg ) hangzik el, stb...

A tanulópé.nzt mindig meg fogod fizetni... egyszerre kifogni azt, akihez visszajárós leszel, nem olyan egyszerű... ízlések és pofonok... :)

Ha meg eleve csapongani szeretnél, legalább szerzel összehasonlítási alapot, meg képességet arra, hogy megtanulod ezt a fórumot kezelni, haha... :)

Nem kell mindenkivel jóban lenni, sem haverkodni... én sem írogatok senkivel, mégis vannak, akik megértenek... :) Aki meg nem értenek, úgy sem számítanak... :)

A szimpátia egy létező dolog... ha ez kölcsönös, itt is szebbé tudja varázsolni az együttlétet... próbálj mindig kedves, normális lenni, általában bejön... :)

Ha köc.sög leszel, még a legnormálisabb lány is csak letudni akarja a dolgot, ha csak szívfájdalom nélkül ki nem b.asz, haha... :)

Tehát rajtad is múlik, kivel hogyan fogod érezni magad... aztán amúgy arra hallgat mindenki, akire csak akar... én leginkább magamra... :)

Én most boldog vagyok, van élet a VL - on túl is, ezt nagyon jól megírta valaki... és ezzel totálisan egyet is értek... :)

 

Minden jót, sok sikert !!!

 

Üdv. Infernal

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2022. május 15. 14:14

Mia, Regina, Abigél, Veronika. Ők biztos jók

Gala2 · Újonc (13 hozzászólás) · 2022. május 15. 10:36

Sziasztok. Leonetta nálunk dolgozik régóta. Még nem voltam nála. Valakinek tapasztalata van róla? Itt vagy privibe írjon. Köszi. 

Magányos77 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. május 14. 14:02

Sziasztok Szombathely?? Ki mit mond aki normális. Köszönöm

Törölt felhasználó · 2022. május 12. 19:09

Nem akarok sem politizálni, sem diszkriminatív lenni, mert a szókiforgató bizottság biztos így láttatja, ha elkezdi az ember a véleményét

kifejteni ( úgy gondolom, hogy a többség még mindig így gondolja ), hogy van a nő és van a férfi... és azok, akik valamiért nem érzik jól

magukat a saját bőrükben... ezért keresik az identitásukat... ez eddig oké...

Az, hogy valaki férfiként miért nem tud azonosulni ezzel a szereppel, én nem értem... pont azért, mert nekem az a természetes, hogy 

hetero vagyok, és férfiként élek... de úgy gondolom, hogy azok, akik férfiként női szerepre vágynak, tök mindegy, hogy transziként, vagy

sima homoszexuálisként, stb... azok maguk is érzik, hogy valami nem stimmel náluk... kvázi hogy nagyon kilógnak a sorból...

A leszbi dolog nálam kicsit azért más, valahogy azt simán el tudom képzelni, hogy nagyon jó barátnők kipróbálnak egymással dolgokat, csak

mert érzékiebbek, mint az átlag férfi, és ez hetero férfiként még izgató is nekem... :) Nyilván... :)  Persze, csak ha jó nők... :)

De ahogy írod, ha valaki férfinak születik, és akár teljesen át is operáltatja magát, soha nem fog nővé változni... ez igaz természetesen fordítva is...

A maszkulin jelleg megmarad, még a "legnőiesebb" férfiban is... ehhez van antenna, amit egy heteronak meg kell érezni, és nem hinném, hogy

mondjuk a totál homokosok is bepróbálkoznának egy full heteronál, pont azért, mert ezt ők is érzik...

Ha valaki mégis ráizgul egy ex - férfira, aki már "női" testbe költözött, ott sem stimmel valami, én ezt gondolom... élőben ezt meg pláne érezni kéne...

Nem is akarok ebbe jobban belemenni, mi is az állatvilág része vagyunk, és a természet kitalálta, amit kellett, ha valaki nagyon kilógott a sorból, az elpusztult...

Mert az utóbbi években jött nagyon elő az a régi - új ideológia, hogy mindent tolerálni kell, sőt, aki még ellenvéleményen van, abból náci lesz, stb...

Totális álliberalizmus, ami pl. még a sportra is kihatott... hogy transzi sportolók a nők között akartak versenyezni, kihasználva a genetikai előnyöket, ami 

a férfi izomzatból ered... és valahol ezt mindenkinek érezni kéne, hogy a határon már nagyon túlment ez a dolog... 

Lehet másnak lenni, de itt már - már kérkedve van ezzel a dologgal, összekeverve a szabadságot a szándékos provokációval... lásd Pride... :)

Az, hogy a 4 fal között ki mit csinál, az magánügy, nyilván... az, hogy jogokat akarni olyan dolgokra, amik a többség számára érthetetlenek, az pedig más dolog...

Az is, hogy nagyon sok átoperált ember megtalálta -e azt az új testében, amit keresett, az is érdekes... hogy vajon hányan vethettek véget az életüknek, mert

mégsem ettől jött el az az élet, amire vágytak... engem egy valódi statisztika érdekelne erről... hogy hányan jöttek rá esetleg későn, hogy most sem boldogok...

Egy faramuci sztorira emlékszem egy régebbi foghíjas showműsorból, ahol egy faszi 40 évesen jött rá, hogy ő más... elkezdte az átoperáltatását, szedte a

hormonokat, stb... elvált, a gyerekei is elhagyták... teljesen nővé operáltatta magát... férfiként sem volt szép, hát sajna, nőként egyenesen ocsmány lett...

Először férfiakkal próbálkozott, aztán pár év múlva rájött, hogy ő mégis a nőket szereti... :) Az lett, hogy talált magának egy nőt, aki ráadásul szintén férfiből operáltatta 

át magát nővé... :) És elkezdtem gondolkozni, hogy ez most mi is volt, és mi játszódhatott le ebben az emberben... és hogy most tényleg boldog -e ???

Szóval én nem akarok senkit sem megbántani, de úgy érzem, ezen azért el lehet gondolkodni... és az oldal üzemeltetőit is meg szoktam érteni, mert sokszor

olyan dolgokért hibáztatják őket, amikhez aztán tényleg semmi közük, és nincs is rá megoldás... most csak annyit tehetnének, hogy az átoperált férfiak és a transzik, stb...

egyértelműen jelezzék a hirdetéseikben, hogy ők nem nőnek születtek... mert ahogy írtam, akik nem jól látnak, azokat ez megtéveszti, haha... :) 

És a Vidékilány lassan lehetne Vidékiminden... mert vannak itt lányok, fiúk, transzik, dominák, masszőzök, szexbabák, stb... :) 

Az állatok kedvelőire még nem gondolt senki sem ??? Én már azon sem csodálkoznék, ha holnap valaki a kutyusát hirdetné, mint szexpartnert... :)

 

Legyen szép napotok, és sorry a hosszú írásért... de ezt rövidebben nem lehetett... :)

 

Üdv. Infernal

 

 

Zoleepapa · Újonc (11 hozzászólás) · 2022. május 11. 15:16

Szerintem aki átoperáltatja magát hiába transz megnevezést kapja ,éppen olyan homokos mint előtte. Női formában kapósabbnak és kívánatosabbnak érzi magát . Tippelnem kéne fele nem magáért ,hanem az érdeklődésért csináltatja meg ,hogy így elfogadotabbá tegye magát ,akár egy hetero férfi szemében is ( szexuálisan) Akarom mondani érdeklődést keltsen ,akár egy hetero felé is . Így nagyobb választék jut . Egy faszi sosem fog nőként kinézni egy átoperált testben . A hangjuk kb mint az Amerikai pitében az esküvőn Stiflerékkel jó mély a hangod te kis cuki 🤣🤣🤣😂

 

Törölt felhasználó · 2022. május 09. 19:22

Gondolkodtam, hogy beírjak -e, de úgy döntöttem, továbbra sincs semmi értelme... de azért na... legyen jó napotok, kicsit adok... :)

Ez a fórum nekem egy örök talány marad... :)  Férfiként csinos nekem csakis nő lehet, aki másik palira ezt mondja, elmehet... :)

Én pedig továbbra is full hetero maradok, ami itt már - már furcsa, haha... :) Ha egyszer csak kiderül, hogy valaki másik kapura játszik, miközben

vérbeli macsónak látszik... :)  De ne lepődjünk meg, kérem, mert mindent szabad, éppen kiderül, hogy én is nő vagyok, mert az akarok lenni...

csak közben pisiléskor a kukimat kell eltenni... :)  Mert jogom van hozzá, kérem, hogy egy másik férfi legyen a feleségem... :)

De ne szólj szám, nincs balhé... nincs fika, csak Benfica... :) Szép a lány, jó a lány, van bizony Savarián... Csók... :))

Kinek ki a csinos, meg itt néha a zöld is piros... szóval kinek szeme van, az úgy is lát, aki meg nem, az így járt... :)

Ha később meg jön a duma, ki a jó csaj a városba, mer' nem látok, mer' hun van ??? Szavad csak visszhangzik a néma fórumban... :)

Kinek ki a jó, kinek a télapó... kinek a télanyó... kinek a lánya, kinek a kályha... mert körötte meleg van, oszt osztja a lapot, hogy a

kályha körül melegedjünk legott, de kösz, én ebből kimaradok... :)) Jobb a puni, mint a kuki, mondta Hakapeszi Maki... pacsi... :)

Ezer szónak egy vége, én nem leszek senki felesége...

Béke... :)

Ki a tréfát nem veszi, azt kapja, ahogy eszi... annak bárki megteszi...

Rejtett üzenet Infernal módra... minden szónak súlya van, nem reklám, és nem óhaj... én pusztán magamat adom, kinek tetszett, csókolom... :)

 

Üdv. Infernal

Roadster · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. május 08. 17:21

Sziasztok.Alexa 23 ról Valakinek  infója?Privátban is jöhet.

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2022. május 07. 11:41

Pontosan. A repertoár egyeseknek szűkösnek tűnhet, de amit vállal azt betartja és jó is benne.

 

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. május 07. 08:21

Aranyos csajszi :) nagyon bomba teste van

Bzsi · Újonc (8 hozzászólás) · 2022. május 06. 14:46

Sziasztok

Miánál voltatok már, esetleg info? :) 

Gala2 · Újonc (13 hozzászólás) · 2022. május 06. 10:32

Szia, én kb 1 éve járok hozzá. Mindenben meg vagyok vele elégedve. Kedves, arcra, alakra tökéletes. Egyedül dolgozik mindig. 

Zoli0 · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. május 05. 12:45

Sziasztok. Szibilla szombathelyi masszőz hölgynél járt valaki?

Esetleg véleményt mondhatnátok róla. Köszönöm.

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. május 04. 22:01

Fatimarol valakinek velemeny info barmi?

Troy · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. május 01. 21:18

Köszi a választ.

Régebben voltam egy Jenny nevü lánynál aki most Győrben van, akkor Zsirán csinált dominát. Volt hozzá berendezett helye, stb...De valahogy azt a kegyetlenséget nem érte el, amit én szerettem volna. Nina-val beszéltem már alapból Kanizsán hirdet sokszor, de vándorol..., valahogy már telóban sem jött át az egész nekem. Réka korosztálya nekem nem igazán jön be, meg őt ugymond még ismerem azelőttről, jó pár éve jártam nála.  
A játszóházban jártam akkor még amikor Bella volt ott, na ő igazán kegyetlen tudott lenni (amit én szeretek alázás, pofozás, fenekelés, erényöv, stb...), de akkor még nem volt berendezett studió ott. Mondom próbálkozok kérdéssel, hátha több a tapasztalatotok itt a környéken, vagy van valaki akiről nem tudom, hogy jól csinál ilyet. Valóban Győrben, és Pesten találhatóak többnyira az igazán általam keresett domina lányok.

 

Laciiiiiii · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. április 29. 13:14

Hali! Hát nem túl nagy a választék,gyakorlatilag csak az itt hirdető játszóház van. Velük még nincs tapasztalatom,talán a jövő héten... Amúgy szokott lenni Nina néha itt,illetve sárváron Réka42, ők jók. Az előbbi árképzése kicsit meredek,ahhoz képest,hogy táskából dolgozik. Régebben még Virágot is rá lehetett szedni a témára. Ja és Lentiben Nelli45 is csinál ilyent. *** moderálva *** . Illetve légy mobilis,mert itt amilyen elvárások vannak csokor téren,(sokszor úgy,hogy semmi cucca sincs hozzá) annyiért stúdióba is tudsz menni odébb... Én is inkább kevesebbszer megyek,de akkor jó helyre. De az se mindegy,hogy e témában mit is keresel. Kegyetlen szadista fúriát, választékos-furfangos úrnőt, vagy huncut játszótársat...


Téma indítva: 2010.02.26., 2399 hozzászólás összesen