Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2021. október 03. 21:36

Pont ettől volt hangos a fórum! Legközelebb ha mennél valakihez szerint nézd meg a fórumot vagy kérdezz! Nem is tagadják, hogy palimadarakat kopasztani vannak itt...

 

Popsibaszó · Újonc (32 hozzászólás) · 2021. október 04. 12:55

Irtam privibe esetleg olvazsd el!

 

Popsibaszó · Újonc (32 hozzászólás) · 2021. október 05. 20:50

Hali a most Melisza néven hirdető még mindig egy kövér svéd!!! 

KárolyBoss12 · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. október 06. 22:08

Kedves kommentelok !

Egy lanyt sem szabad le minősíteni mert mi férfiak sem vagyunk hibátlanok ugye bár 

En mar voltam a két hölgynel Miskolcon és nagyon barátságosak mindent meg kaptam amit kértem csak tudni kell bánni velük nem lekezelo stílusban ahogy ti csináljátok itt az oldalon belül a forumban 

Az miert zavar ennyire kedves Dingo hogy ok nevet változtatnak?

 

Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2021. október 09. 00:44

Na uraim csak, hogy végre valami jót is írhatok :D

Voltam Anita(28)-nál
Telefonban már meg győzött tiszta kedves értelmes hang! Gyorsan tisztáztuk mit szeretnék mi fér bele az órába aztán mentem is! Mákomra szinte pont a ház elött parkoltam le és onnan hívtam véletlenek vannak :D

Ajtó nyitás után már meglepődtem mintha ismerős arcot látnék az alkat a magasság! :D
Fürcsi után már meztelenül várt nagyon kívánatos volt mellé heveredtem kicsit dumáltunk közben kezébe vette a dolgokat ;)
Majd kezdődött is a Nfrancia ami hmm bajnoki!
Az együttlét szintén finom szűk rózsa finoman át ölelve szeretkeztünk! 1 órát voltam nála hát remegő lábakkal mentem zuhanyozni :D
Meglepő hasonlóság van közte és rég látott Zita (27) közt :D Lehet testvérek na velük egy édes hármas húúhhhúúúú 
Végszó ajánlott kategória végre kifogtam megint egy gyöngyszemet! 

kyssbela · Újonc (19 hozzászólás) · 2021. október 11. 15:22

Sziasztok,

 

2 pasi 1 lány felállásra keresek társat kizárólag heteró alapon. Valamelyik hírdető hölgyhöz mennénk.

Popsibaszó · Újonc (32 hozzászólás) · 2021. október 12. 17:23

Noémi egy kövér svéd!!

Popsibaszó · Újonc (32 hozzászólás) · 2021. október 12. 20:07

Így van már háromszor töröltette a  bejegyzésemet meg privátban is elküldött melegebb éghajlatra!!🤣🤣

Valaki10 · Újonc (1 hozzászólás) · 2021. október 13. 12:32

Sziasztok!

Nomi nevű hirdetőhöz tud valaki számot adni?

Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2021. október 19. 20:40

Nem tudom lehet... Más az ízlésünk! Meg igazából végre örültem, hogy egy normális hirdetővel futottam össze aki nem lehúzni próbál hanem a rózsaszálaknak megfelelően és az elvártaknak teljesít :D mostanában nem volt szerencsém tehát örültem neki!!! Amúgy az is lehet épp rossz kedve volt vagy nem voltál neki szimpi passz... Én meg voltam elégedve mindennel.

 

Tibike40 · Újonc (2 hozzászólás) · 2021. október 20. 14:25

Üdv!

 

Valakinek van tapasztalata Lady Ivettel.

 

Választ előre is köszönöm

Egyjóhúszas · Újonc (14 hozzászólás) · 2021. október 28. 17:14

Ezt jó olvasni, én is terveztem meglátogatni, így nagyobb kedvvel indulok neki 😁 a sok dislike gondolom a konkurens lányoktól érkezett, ez igazából nem probléma, legalább ( talán ) összekapják magukat

 

Zoleepapa · Újonc (11 hozzászólás) · 2021. október 28. 21:11

Sziasztok ! Anita 28 -at szerettem volna meglátogatni ,le is fixáltunk mindent ,hogy megyek hozzá ,sajnos nem tartotta magát a megbeszéltekhez ,egy ürüggyel lerázott ,szóval feleslegesen utaztam fel hozzá. Amúgy úgy hondolom ,hogy ha a lányok elvárják pontos légy ,akkor ők is tartsák magukat a megbeszéltekhez . Sajnos ő ilyen személyiség lehet . Nem baj van más lány is 🙂 te meg drága változtasd meg a neved ,hogy még tudj palira venni másokat is . 😉

Zoleepapa · Újonc (11 hozzászólás) · 2021. október 29. 00:38

Jó pár leányzó  hirdetését le lehetne tíltani ,ugyan is sokan közüllük sem tartják be a megállapodást . Régebben ilyen probléma nem volt ,mindig volt egy csaj ,aki tartotta magát a megbeszéltekhez ,ha közbe jött valami írtunk egymásnak . Nem éltek vissza  azzal amit kínáltak . 😉

tétomy · Újonc (44 hozzászólás) · 2021. november 01. 17:54

Ez a Candis Doll meg a Lola Doll valami viaszbábuk? Vagy kamu, vagy mi ez? 

tétomy · Újonc (44 hozzászólás) · 2021. november 01. 21:35

Jó, hát ilyent a vagyaim.hu oldalon is lehet rendelni, de azt meg nem itt kell hirdetni. Undorító csalók. Ki tudja kivel találkozol ha netán bejelentkeznél?

Outsider · Újonc (151 hozzászólás) · 2021. november 01. 22:13

Miért lennének csalók? Olvastam véleményeket, teljesen korrekt szolgáltatásról írtak. Mondjuk én nem hiszem, hogy elmennék egy babához, de vannak akik igen.

 

Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2021. november 02. 00:45

Te voltál már nála?
Félre értés ne essék csak még látni nem láttam negatív értékelést róla. Amikor megjelent nálunk azon a héten voltam nála és akkor elég normális volt. Sok csajnál megfordultam már, de vele nem volt gond. Aztán csak azért volt esetleg rendes mert ezt akarta elhitetni vagy épp jó kedve volt nem vágom pedig nem mondtam neki hogy forumozok vagy, hogy írok róla értékelést direkt azért, hogy ne vezessen meg aztán a többieket meg le húzná esetleg... 

 

Mukunya01 · Újonc (78 hozzászólás) · 2021. november 02. 00:51

Hát igen :D rosszkor rossz időben :D 

Ilyenbe én is belefutottam... Egy jó ideig hirdetett most nem jut eszembe a csajszi neve fiatal vékony fekete hajú. Agyon össze vissza volt dicsérve. Gondoltam meglátogatom biztos jó lesz na 1 órát vezettem miatta mikor fel hívtam pont piros lámpát fogtam mondtam neki, hogy mindjárt érkezem! kb 5 perc ami lett 10 mert nem volt parkoló hely ki szálltam a kocsiból próbáltam hívni kb 10szer még sms-t is küldtem neki, de semmi aztán 20 perc után már hívni sem tudtam le tiltott :D Na most ilyen is van kocsival szombathelyen belváros 3 óra körül nagyon beáll a forgalom és elvárják ,hogy percre pontosan érkezz... 


 

Zoleepapa · Újonc (11 hozzászólás) · 2021. november 02. 09:20

Szerintem Fannyra gondolsz 🤔 Ő jó kis csajszi volt ,rendszeres vendége voltam. Mindent megtudtam vele beszélni ,sőt írtunk egymásnak is munkán kívül . Már 1 hónapja el tűnt ,pedig csak hozzá járnék ,velem korrekt volt mindig + vállalt videókat fényképeket ,szóval volt minden 😉 Most meg ? Találd ki ,ki a le...zós meg cs...ló !


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen