Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Áki1 · Újonc (3 hozzászólás) · 2022. december 08. 08:12

Sziasztok!

Látom Lana is itt van. Egyszer voltam nála, nagyon jó volt a kiscsaj bomba alak, formás szilikon cicik. Kár, hogy aktust már nem vállal, pedig nagyon szűk kis puncija van, szuper volt benne lenni és a franciája is mesteri volt. Ha megint,,komolyabb szintre'' lép tuti meglátogatom. 

Strigx · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2022. december 08. 19:13

Én is erre várok, régen voltam nála és tényleg ügyes volt mindenben.
Sajnos már csak masszázst vállal, amit tiszteletben tartok, de csak emiatt már nem járok hozzá. 

ComePlay · Újonc (15 hozzászólás) · 2022. december 15. 14:36

Sziasztok!Annáról,31 éves van valakinek tapasztalata esetleg?

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2022. december 24. 17:28

Eljött már ideje annak, hogy a Gyermek megszülessen, istállóban, állatok közt szalmaágyon megpihenjen. Emberek éneke szóljon, angyalok kardala zengjen, örömünnep kerekedjen. Békés, Boldog Karácsonyt kívánok az egész szerkesztőségnek 😇, nektek is csajok 😊 és a hímneműeknek is 😜! 🌟 🙏🏾 🎄 😘

sanzi · Újonc (40 hozzászólás) · 2022. december 25. 07:32

Békés boldog karácsonyt!

Roadster · Újonc (27 hozzászólás) · 2022. december 26. 14:50

Sziasztok.Boszorka 28 ról Valakinek infó csak nekem fura a csaj vagy másnak is :)Privátban jöhet

Zoli0 · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. december 27. 18:21

Sziasztok.

Kriszti illetve Szibilla érdekelne. Masszázsban profik ha minden igaz? :)

Tud esetleg valaki információval szolgálni valamelyikükről?

Esetleg ajánlhatnátok valakit Szombathelyen vagy a Nyugat-Dunántúlon.

Nem feltétlenül kell, hogy lepedő akrobata legyen, de azért szeresse amit csinál, ne flegmázzon...

Lingam jellegű dolog érdekelne, esetleg francia.

 

Köszönöm.
 

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2023. január 01. 09:27

Gyönyörű székely Újévi köszöntő – Minden magyarnak hallania kell!


„Dolgoznunk kell sokat, tanulni, haladni, így fogunk jobb jövőt Istentől várhatni! Kötelességeinkről ne feledkezzünk, mindenkivel mindig csak jót cselekedjünk! Szeretet, megértés legyen a jelszavunk! Ez irányítsa tetteink, gondolatunk! Ezt vésd szívedbe székelyem, magyarom akkor jóra fordul bizton jóslatom! Erdély ország népe figyelmezz a szómra, hallgasd meg tanácsom a jóra, hasznosra! Szeresd Istent, hazád és fajodat szeressed és ha kell érte áldozd vagyonod, életed! Légy családszerető, takarékos, józan így lehet csak részed testi, lelki jóban! Okulj őseid sokszor hallott példáján. Bizalmad Isten és magadban legyen csupán. Így várhatsz jobb jövőt, szebb magyar életet!
Adjon Isten ilyen boldogabb Új Évet!”

bigboy86 · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. január 06. 21:39

Üdv Hölgyek Urak

Tudtok olyan lányt ajánlani aki szereti a popó, Natúr Francia végén szájba, arcra?

Cincinátusz · Újonc (2 hozzászólás) · 2023. január 10. 06:12

Helló. Jamina ebben a tökéletes választás.

 

 

tslp · Újonc (5 hozzászólás) · 2023. január 19. 14:16

Sziasztok! Az aprók közt hirdető Szandinál volt már esetleg valaki? Érdemes meglátogatni? Köszi!

Johnnybegood · Újonc (4 hozzászólás) · 2023. február 06. 12:13

Liza 26

Ne írjon neki senki dicsérő szavakat neki, mert elküld melegebb éghajlatra :)

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2023. február 06. 21:41

Szép jó estét Kedves szombathelyi-, vas VÁRmegyei 😅 🤭 és környékről kedves ismerős - és ismeretlem Lovagjaim! 🥰

 

 Ma hivatalos, halaszthatatlan ügyintézés miatt nem voltam elérhető, az ígéretem ellenérére! Ne haragudjatok KÉRLEK TITEKET Kedves Uraim, BOCSÁNATOT KÉREK!  😇


   Február 7-én, azaz kedden a kiírtak szerint bátran hívhattok ha egy igazi, a tőlem eddig nem megszokott huncut hancúrra vágytok…..😉

 

 ÍGÉREM, hogy a mai elmaradásom miatt kárpótollak titeket, hogy mivel? - az legyen meglepetés, ha megtisztelsz a látogatásoddal, akkor megtudod! 😜 🤭

addig is ölélés & csókjaim: Noémi

Noémi32 · Újonc (39 hozzászólás) · 2023. február 11. 11:11

Jó helyen jársz ha szombaton unatkozol és ha vágysz egy felejthetetlen, minőségi, varázslatos, élvezetes kalandra, kikapcsolódásra; nálam a legjobb helyen -, kezek - és miegymás között leszel! ;) :P

Hívjatok bizalommal! 😘 DISZKRÉT IGÉNYES LUXUS KUCKÓMBAN  hancúrozzunk együtt szombaton! 😜

zoli8484 · Újonc (5 hozzászólás) · 2023. február 17. 15:51

Sziasztok,

Izabella (28) masszőztől valakinek van infója? Köszönöm. 

Papageno · Újonc (8 hozzászólás) · 2023. február 20. 17:05

Kb ket hete nincs is bekapcsolva. Minek tartanak fenn ilyen hirdetést? 

Valakieste · Újonc (4 hozzászólás) · 2023. február 27. 16:37

Sziasztok! Szandiról van valakinek tapasztalata, megosztaná?

Elf · Újonc (10 hozzászólás) · 2023. március 02. 11:56

Felejtős! Hajnalban akartam menni hozzá 4 körül. Elötte nap letárgyaltuk. Hajnalban mikor indultam irtam neki viberen, hogy indulok. Mondja nekem : Rendben, de milyen autód van? Kérdeztem ez miért lényeges? Hát, hogy milyen autót kell figyelnie. Egyből rákérdeztem, miért autós lesz? Aztmondja igen mert ilyen korán nem tud felvinni a lakásba mert otthon van a lány meg még nem tudom ki. Mindegy elmentem. Kifizettem neki a fél órát utána mondja nekem bocsi de nincs gumi úgyhogy aktus nem lesz csak francia! Nem is érdekelt volna csak ugye a franciára 5k val kevesebbet mondott elötte nap. Mindegy én nem vitatkoztam. Szerintem a képek se valósak kb 10 évvel korábbiak, igaz nagykabátba volt nem láttam semmit belőle. De arcra idősebb jóval mint amit állít! 

Elf · Újonc (10 hozzászólás) · 2023. március 03. 08:36

Szia. Biztos felejthetetlen élményt nyújtanál mkvrl ilyen csodasz ilyen csodaszép hölgy vagy! Szívesen mennék is hozzád sőt minden vágyam az! Sajnos hétvégén és napközben nekem nem jó mivel nem vagyok egyedülálló!  Mindig a hajnali órákban szoktam lányokhoz járni sajnos akkor van szabadidőm. Szerintem még páran vagyunk így. Olvastam a bemutatkozó szövegedet is, nem nagyon látni ilyet a hirdetők között aki ilyen intelligenciával rendelkezik, és még hibátlan is. 

 

Nabuuk · Újonc (14 hozzászólás) · 2023. március 03. 17:35

Üdv.

Anna 31 ről Vikinek tapasztalat?

Köszönöm


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen