Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2011. december 23. 22:57

Sziasztok!Réka(36)-ról valakinek van infója?Képek alapján nekem nagyon bejön!Várom a válaszokat!Sziasztok!

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2011. december 29. 20:35

Na emberek itt vasmegyébe kihalt az élet?? senkiről semilyen infoja sincs senkinek?? :O Elképesztőőő

angyalkirály · Újonc (11 hozzászólás) · 2012. január 04. 07:38

Sziasztok! Aliciáról tud valaki-valamit! Egyszerűen nem lehet elérni telefonon, pedig már milliószor próbáltam! Ha valaki volt már nála kérlek írja meg milyen volt!

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 08. 16:50

Szerintetek Csilla és Móni Szhelyen??? És Alicia??? Megéri őket meg....ni?? :D

angyalkirály · Újonc (11 hozzászólás) · 2012. január 09. 07:25

Csá Zsoleszka11!

Még nem voltam náluk, de Aliciában erősen gondolkodom! Szóval, ha voltál valahol írd meg a véleményedet és én is így fogok tenni. Addig is minden jót!

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 09. 18:33

Csá angyallkirály! Én 3 helyen voltam az egyik már nem hirdet vasba ! A másik kettő még igen ! az egyik a henykebaby ajánlott kategória, rendes, jófej, ápolt jó a franciája és jó szűűk a csaj ! A másik pedig Mesi ő is egy ajánlott katergória de ő inkább az ágyba jobb meg ő olyan barátnős felinget nyujt inkább de nagyon oda adóó! Várom a tiediet :D Minen jóóót :D

 

angyalkirály · Újonc (11 hozzászólás) · 2012. január 10. 15:20

Szia Zsoleszka11! Kösz, hogy írtál! Mesi-nél én is voltam és teljesen egyetértek az elmondottakkal. Rajta kívül voltam még Stella-nál is, igazából nem volt rossz, de nem tudom, hogy megyek e még egyszer! Voltam még Jeni-nél is, a képek korrektek, a hangulat kellemes, ha valki szereti a teltebb csajokat mindenképpen ajánlom! Aliciához szeretnék majd elmenni, de nem igazán tudom elérni. Tudsz valamit Tináról és Rékáról? Milyenek, van valami infód? Győrben voltál már? A képek alapján lehet, hogy érdemes lenni kiruccani! További szép napot!

kyssbela · Újonc (19 hozzászólás) · 2012. január 11. 17:55

Csilla: hétvégén voltam nála, ügyes, nagyszerűen lovagol, jó a hozzáállása, kedves, bár picit siettet de azt is kevdvesen - szerintem nem 20 éves inkább 27 körüli lehet, abból gondolom mert a cicik, popsi nem a legfeszesebb, negatívum még, hogy francia végig nála ***moderálva***

Móni: őt csak láttam, mivel egy helyen ***moderálva***, de a képeken jobban néz ki

 

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 11. 18:10

Hello! Hát azt nagyon nem szeressük ha valamelyik lány siet és ráadásul a franci ***moderálva***??? Hát nem is tudom hogy megérné e meglátogatni :)

 

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 11. 18:12

Köszi angyalkirály h irtál :D ! Stelláról kicsit bővebben irnál??? Sajnos se Tina se Rékáról nem tok semmit de Réka sztem jó lehet :) ! Igen Győr nem volna rossz, vannak finom áruk arra felé :)) Szép napot :D

 

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 11. 18:14

Amugy sztem Rubint akit nagyon érdemes lenne meg.... látogatni :D Igen jófélének tünik a képek alapján :D

csabikaboy · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. január 11. 19:07

Rubint...Hmmm igen Ő valami más. Nagyon dekoratív és igen igen kedves lány. Nem csak teste de esze is van. Jómodor és a hozzá tartozó inteligencia . selymes bőr  barátnő feeling és igazán tudja, hogy hogyan vegye le az embert a lábáról. egyszóval Nálam abszolút Rubint a nyerő. Sok puusza Neked Drága

arboc: · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. január 12. 16:28

Szombathelyen Rékát ,Ajánlom kedves sporttárs ,Irod hogy szimpi a képek alapján !!!!Nagyon kedves lány , legalábbis velem az volt,minden esetben!Maximálissan azt kaptam amit kértem töle ,és szerintem nem szinleli a dolgokat ,nem nézi az órát ami gondolom fontos tényezö!!! Neki Puszim,nektek Üdv!!

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 12. 21:29

Hello! Ugy konkrétan leirnád milyen az ágyba ??? Mert erősen gondolkodom h meglátogatomm! Előre is kösszi :)

 

arboc: · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. január 12. 21:49

Helló!!!Részleteket nemakarok irni !De Rékát, szinte barátnöként érezheted ,Csodás a FR::::::::::: ja !És ottvan !!!!!!!! Remélem segithettem,dehát majd magadnak kell eldönteni !Üdv!!!

hatartalan · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 14. 02:01

sziasztok

 szerintem a rubint karácsonyi akciót hirdetett megfüszerezve azzal hogy normális tagja lessz szerény kis társadalmunknak viszonylag hamar visszarért ami azt jelenti a vér nem vállik vizé

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. január 14. 07:11

:)))   Nagy betűvel kezdjük a mondatot, meg a nevemet is teee, megfűszerezve, válik vízzé és írásjel a végén.

       Úgy látom zavar téged valamiért, hogy újra vagyok. :)))

       Szerintem, te meg nem pasi vagy, mert különben tojnál arra, hogy hol vagyok!

       De azért örülök, hogy zavarhatok!

       További szépeket, és jó agyalást!

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. január 14. 07:56

Jaaaa, és még valami. Milyen akcióról beszélsz? Ha lejjebb strófoltam volna az .....-at, akkor beszélhetnél akcióról. Különben nem is rossz ötlet, még megfontolom.......... Na akkor fájhat igazán a fejed! Pusza :)))

 

csabikaboy · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. január 14. 09:30

Sziasztok.

Szerintem sok hírdető berezelt attól, hogy Rubint visszatért...nyílván nem véletlen, ahol a minőség, ott az üzlet.

Én csak örülhetek neki és gondolom az urak is jó hírként konstatálták a visszatértét.

 

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 14. 11:53

Hello mindenki! Én nem tom ki miről beszél már itt de a tapasztalatokra hagyatkozva Rubintot érdemes meglátogatni! Am róla is kérnénk beszámolokat :))


Téma indítva: 2010.02.26., 2399 hozzászólás összesen