Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2012. január 15. 15:44

Zsoleszkának igaza van.

Rubintot tényleg érdemes meglátogatni.

Full toppos a csaj.

Törölt felhasználó · 2012. január 15. 15:47

Láttam, hogy vannak Rubintról vélemények is. Elég egyértelműek. És igazak.

Törölt felhasználó · 2012. január 15. 18:56

Nagyon korrekt és lojális lány ez a Rubint, ma kiderült a chaten is. Becsülöm őt.

Bernie · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 19. 20:35

Tényleg az. És csuda szép :)

Várom, hogy láthassam is :)

Bernie · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 20. 08:29

kedves és aranyos ez a Rubint és tök barátségos. Életemnek szólít, hát nem édes tőle. Imádom a kiscsajt

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. január 20. 09:44

Bernie! Te ezt most direkt csinálod?

Bernie · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 20. 10:06

Már megint mi rosszat írtam?

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 20. 13:47

Hehe mi folyik itt :D Hihetetlen :D

Patrickk · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 25. 23:42

Kiráról van tapasztalatotok? Érdemes meglátogatni ?:)

kyssbela · Újonc (19 hozzászólás) · 2012. január 27. 11:56

Hello!

 Kirát mindenképpen érdemes meglátogatni azoknak akik szeretik a picit husis lányokat, félre ne érts, egyáltalán nem kövér, csupán mindenből van elég, főleg ciciből, nagy és feszes. Hozzáállása jó, kedves, az ember kedvében akar járni. Teste jó, széparcú. Igazi barátnőfeeling.

 

Bandi72 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. január 28. 11:38

Sziasztok!

Tegnap voltam Melindánál.Barátságos,kedves és ami nekem fontós,hogy nem sűrget!!

Amiért fizettem azt teljes mértékben megkaptam!!

Csalán · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. január 29. 15:08

Szevasztok bakancstársak. :)

 

Meglehet, hogy moderáltatni fogja a hölgy amiket most leírok, de nem tudom magamban tartani. Előljáróban csak annyit, hogy szerettem volna egy kellemes órát magamnak a napokban. Felkerestem Aliciát.....uuuuuuh bár ne tettem volna.

A képein egész helyes dögös kis belevaló csajnak látszik. Na kérem a hölgy dög unalom volt, mintha ott se lettem volna kicsit sem foglakozott velem, nem tudom, hogy hol járt fejben, de legalább színlelhette volna, még mormog is magában néha, talán a bevásárlólistát gondolta át.:DD  pfff tiszta szégyen. És mikor rád mosolyog....Ajjjaj ép csak a fog hiányzik a szájából ami jól jönne ha jó lenne a franciája de azt is nkább hagyjuk. A betervezett kellemes délutánom úgy ahogy volt jól el lett cseszve. De én voltam az idiota, mert nem a rég bevált ***moderálva***kerestem fel. Minek próbálkoztam hát. Ez az én személyes tapasztalatom a hölgyről.

Senkinek nem ajánlanám jó szívvel. De mivel nem vagyunk egyformák így lebeszélni sem szeretnék senkit sem róla. 

Csalán · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. január 29. 15:21

Ma meg Csillát néztem ki magamnak, de Ő meg ki van kapcsolva pedig elvileg non-stop rendel. tud róla valaki valamit?

 

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 29. 15:39

Csáó! Akkor Aliciáról ilyen rossz élményeid vannak? A képek őt ábrázolják??

 

Csalán · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. január 29. 15:59

Csaó.

Igen a képeken ő van. De élőben nem valami nagy szám. Jól áll neki a távolság. Azt mondanám, hogy külsőre átlagos. Olyan aki ha kimész az utcára 10 perc alatt 10 hasonló kaliber jön szembe. De a mosolya az átlagon felüli :DDDDDD

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 29. 21:34

Na az fasza akkor ! és az ágyban milyen??

 

Csalán · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. február 02. 21:01

Neeeeeeeeem. Ezt nem hszem el. Ellátogattam Szuzihoz. És ki nyitott ajtót? Fogatlan Alicia. :DDD Egyértelmű persze, hogy azonnal sarkon fordultam.

Most vagy kísért engem valami rossz ómen vagy ennyire nincs szerencsém. De akárhogy is, gusztustalan dolog   ekkora átverést ezközölni.

Másként már nem megy a vendégfogás???

Orca · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. február 02. 21:33

Szívás... :)))

 

SzP0202 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. február 04. 18:12

Kinéztem magamnak Mesit! Telefonon egyeztettem vele, már ott is nagyon kedves volt.
El is mentem hozzá, szexi ruhában nyitott ajtót.....
Már a szobában voltunk, egyszerűen nem tudtam levenni a szemem róla.
Elbűvölt már ekkor, és utána is... Részletekbe nem mennék bele..
Amit kaptam, azt csak úgy tudom megfogalmazni,Hogy visszajáró vendég leszek nála...
Köszönöm mégegyszer Mesi!

Csalán · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. február 04. 21:23

Hát én nem találtam ennyire viccesnek. Na mindegy vadászgatok tovább. Lesz ez még másként is.

 


Téma indítva: 2010.02.26., 2398 hozzászólás összesen