Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2012. szeptember 20. 12:21

Izabell jó csaj, remek szerető! Kedveskedj valamivel, hogy barátnődnek érezze magát!

Spártai... · Újonc (21 hozzászólás) · 2012. szeptember 16. 20:41

Atya-gatya hatalmas csalódeás ért. Undorodom tőled miután beszéltem sőt képet is láttam egy vendégedről, tényleg ilyet bevállalsz????? Tiszta szégyen vagy.

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. szeptember 13. 22:38

Aha értem köszi az infokat, ha esetleg voltál vikynél akkor egy beszámlot adnál??

 

Törölt felhasználó · 2012. szeptember 13. 20:52

Üdv!Viky aranyos kedves,viszont Kármen nem ajánlott kategória,látszik rajt hogy nem szívesen csinálja,hanem muszálybó és ezt ki is mutatja!l

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. szeptember 13. 13:00

Üdv! Valakinek infója Vikyről, Kármenről??? Elöre is köszi!

Spártai... · Újonc (21 hozzászólás) · 2012. szeptember 12. 17:39

Tisztelt szerkesztőség.

 

A zeneszám melynek a linkjét kiírtam tapasztalatot osztott meg és a megfelelő

személy nyílván értette is, így ez megfelelt a Ön ( ök ) álltal támasztott kritériumnak. Mindazonálltal a figyelmeztetést értettem és elfogadtam, a jövőben hasonló nem fordul elő.

Maradok tisztelettel.: Spártai

Lánykereső Szerkesztőség · 2012. szeptember 12. 17:28

Tisztelt Spártai...!

 

Ez a Szombathelyi fórum, ahol a tapasztalatokat lehet megosztani. A zeneszám a csevegésbe való.

Kérjük, a megfelelő helyre írja a dolgokat

 

Spártai... · Újonc (21 hozzászólás) · 2012. szeptember 12. 17:04

Te jó ég. Tényleg moderálásra való volt, hogy kiírtam egy zeneszám címét.

Spártai... · Újonc (21 hozzászólás) · 2012. szeptember 12. 15:45

http://www.youtube.com/watch?v=KTwZmyOmbTw

cicifüggő · Újonc (22 hozzászólás) · 2012. szeptember 10. 18:19

Köszönöm az infót.(pedig azzal a csajjal igen jó lenne, aki a képeken van....) Óvatos vagyok, mert már volt rossz tapasztalatom,(pl:cuki) akinek a képek alapján helyes pofija, szép teste van, végül nagyjából  ilyen is fogadott, de a hozzáállás.....flegma, nagyképű és azt ki nem állhatom, hogy én *** moderálva *** (persze előre és utána már hiába reklamálsz) és még azt is meghatározzák, hogy milyen pózban, mit és hogyan, persze minél előbb......

 

 

Strigi · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2012. szeptember 10. 16:42

Kira nem szolgáltat, csak Alicia másik énje. Nem értem hogy lett képgaranciás, bár gondolom ismeri a csajt és kijászotta, de Kiránál még nem járt senki mert aki hozzá indult azt mind Alicia fogadta. Aki a jó képek ellenére is egy lehúzós nő és kerülendő...

 

cicifüggő · Újonc (22 hozzászólás) · 2012. szeptember 08. 14:56

Sziasztok.   Kirá-ról tudna nekem valaki infóval szolgálni? A képek alapján elég jó, de érdekelne milyen a  hozzáállása,(nem-e flegma,nagyképű,stb....)megbízható-e illetve mióta van Szhelyen, és igaziak-e a mellei.....Előre is kösz

tibi22 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. szeptember 05. 16:13

Celldömölkröl nem tudtok lányokat véletlenül?

I.N.R.I · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. augusztus 28. 17:45

És talált, valóban az vagyok, ezért is írtam, hogy biztosan tutdod ki vagyok. Igen a párom szenzációs.

 

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2012. augusztus 28. 17:03

Iesus Nasarenus Rex Iudeorum.Názáreti Jézus a zsidók királya,a rövidítés szerint.De félre a viccet,ha a barátja vagy,talán B.CS.?

Mindegy, a fotók akkor is szenzációsak,a modellről nem is beszélve! Még egyszer is :Gratula!

 

I.N.R.I · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. augusztus 28. 13:59

Szerintem tudod jól, hogy kije vagyok

 

 

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2012. augusztus 28. 12:23

Vajon Te ki vagy?Mutatkotz be szépen!Fiú vagy,vagy lány? Kije vagy?

 

 

ktamas · Újonc (9 hozzászólás) · 2012. augusztus 22. 21:01

Sziasztok, Nemrég voltam Rubint-nál. Nagyon szép, kedves, közvetlen, szinte egy tündér, aki azt akarja, hogy jól érezd magad :-) Csak ajánlani tudnám, de ne menjetek olyan sűrűn hozzá, mert akkor rám nem marad ideje :-) 

Tamás

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 22. 17:00

Neked is szép napot sok vendéget és jó vendéget és diszkrét vendéget .A pasis írás pedig direkt volt tudod azért hozzám is eljut egysmás dolog és hát tudod nem mindenki fair ,Üdv Gabi

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 22. 13:39

Hát eltaláltad tudom ,hogy az én e-mail címem jelenik meg nem vagyok hülye .Az hogy hova járok azt hiszem nem tartozik rád ,de nem vagyok leszbi és ha az lennék sem tartozik rád.Elegem van a lányok folyamatos lejáratásából és a fikázásokból ezért írtam ezt a hozzászólást.Nem akarok senkit megbántani de ami it megy az már kritikán aluli.A diszkréció mindenkire vonatkozik ezt te is jól tudod.De ezen az oldalon ezt sokan nem veszik figyelembe én csak ezt szerettem volna kihangsúlyozni.A lányoknak sem jó ez te is tudod .Üdv Gabi


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen