Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2012. július 13. 09:20

Üdv. Mindnekinek!

 

Most látom, csak, hogy Rubint 90 éves lett. Isten éltesse! :-) Én múlt évben jártam nála, akkor csak 89 éves volt, de mondhatom igen jól tartja magát. Simán elhinném, hogy csak 25-30 éves. Kellemes szép szolibarna test, feszes, illatos bőrrel, sehol egy öregségi folt vagy visszér, esetleg repedezett "osztráknyugdíjas" sarok. Egyszerűen mennyei a csaj, asszem én még 100 évesen is meglátogatom! :-) Készcsók Neked drága Rubint néni! :-)

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2012. július 13. 09:13

Hi Zsoleszka!

 

Kitti képei nekem is nagyon tetszenek. Írhatnál róla kicsit részletesebben (pl. valóban a képeken szereplő bomba csaj fogad-e, milyen az akció, tiszta-e a kéró, stb.)

 

Üdv.

 

WildCock · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. július 11. 11:30

Vasárnap hajnalban jártam Szandikánál és csodás a lány nagyon! Csak jót tudnék mondani róla, ügyes, kedves, értelmes! Lehet vele bármiről beszélgetni szóval nem az a "megvolt és kidoblak gyors típus"! Nálam number 1.!!!!

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. július 06. 17:34

Üdv! Tegnap jártam Kittinél .... :) És egy igazi élmény volt, szexi a csaj, jó a hozzállása :) Nálam Nr.1 :)))

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. július 05. 17:28

Sziasztok Lányok :) Lenne egy olyan kérdésem, hogy: Vas megyébe melyikötök vállal talpmasszázst?? Légyszi irjatok a forumra :) Kössziii

angyalkirály · Újonc (11 hozzászólás) · 2012. június 27. 17:26

Csőváz skacok!

 

Szóval Sziszy! Egyszer voltam nála, akkor amikor először megjelent Szombathelyen! Nagyon nehéz volt elérni, de megérte a várakozást! A róla feltöltött képek valódiak, a csajszi élőben is ugyanígy néz ki. Jók az ***moderálva***és a technikája sem hagy kivetnivalót maga után! Egyszóval nagyon ajánlom. Jó kujonkodást mindenkinek!

 

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. június 26. 14:33

Üdv! valakinek beszámoló Sziszyről??

Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2012. június 21. 14:42

Vikynél jártam ma délelőtt és bátran állíthatom,hogy megérte! A lány szolibarna,dúskeblű,formás fenekű, bájos arcú,teljesen borotvált,gusztusos kis portéka.Az ***moderálva***korrektek,szombathelyi átlag ***moderálva***.A természete közvetlen,barátságos.Külön pozitívum,hogy vállal nfvsz-t ami manapság sajnos egyre ritkább.Jó volt nálad Viky!

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. június 21. 14:41

Hali! Be ne csinálj, csak egy kis gesztus na.....:)

A 400 az jó, de a Skót Felföld miatt lehetsz olyan kapós!! :-D

 

Törölt felhasználó · 2012. június 21. 14:32

Te lökött, majd besz@rtam. xd

Én mennyit írjak? 100 elég? Inkább 400 éve születtem a Skót Felföldön. a végén csak 1 maradhat. :D

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. június 21. 14:16

Kedves Zotyka hirdető!

 

Készültem egy kis gesztussal neked, mivel szeretném szebbé tenni a napod és ezáltal kivívni a szimpátiád. Remélem sikerül! :-D

Csak neked, csak most........:)))) kukk az adatlapomra!

Bízom abban, hogy megnyugtató lesz számodra az éveim száma, ami 90-re emelkedett és ebben az estben hozzáfűzném, hogy a képeim kb úgy 60 évvel ezelőtt készültek. XD Csak, mert úgy szeretnék megfelelni neked is! :-D

Fikuszkukisz · Újonc (42 hozzászólás) · 2012. június 21. 12:08

Twentyone mint alább is láthatod a hozzászólásod a tagek miatt lett moderálva és nem a tartalma miatt. Amúgy eredeti kérdésedre rátérve valószinüleg az aktív felhasználók többségének nincs  személyes tapasztalata a kérdéses hölgyekről, különben már biztosan kaptál volna választ.

Lánykereső Szerkesztőség · 2012. június 21. 09:24

Tisztelt twentyone1010!

 

Kérjük, hogy normális szöveget és ne html tag-eket írjon a fórumba!

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. június 21. 08:02

ÓÓÓÓ, most nézem, hogy a szerkesztőség is hozzátette észrevételét! :)  Zotyka, akkor most melyik hirdető vagy??? XD

 

Fikuszkukisz · Újonc (42 hozzászólás) · 2012. június 20. 11:40

Rég voltam erre, de látom megint kezdődik a mocskolódás. Az Alicia féle téma lezárásaként felhívnám Zolika figyelmét, hogy korábban már én is postoltam róla. Én hívtam fel a figyelmet arra is hogy a másik hirdetés is őt takarja, mivel felismertem a telefonszámot, ami alatt futott. Gyöngy csak újra felhívta rá azok figyelmét, akik esetleg nem olvassák vissza a teljes fórum anyagát. De ha te továbbra is kételkedsz és rosszindulatot látsz mögötte nyugodtan látogasd csak meg a hölgyet, és tanulj a saját károdon...

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. június 20. 11:12

Na, vajon miért nincs reakció?! Mindenesetre érdekes vagy zotyka, hogy egyedül az Alicia féle sztori ragadta meg azt a fene nagy igazságérzeted!! :-D

Bizonyára, ezis csak egy véletlen! :))) ..és elég vicces az a bejegyzésed, hogy ő kezdte......:-D mint az oviban! XD

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. június 20. 08:59

Kedves Zotyka!

Mi lenne ha befejeznéd a vádaskodást?! A te szavaiddal élve kostólgatok? Emelj már ki az Alicián kívűl másik lányt akit kostólgattam!!! Jaaa, nem találsz ilyen hozzászólást? Akkor mit pattogsz?  Több lány mellett álltam már ki, de a pofátlanul lehúzós átbaszósok mellett valahogy nem akarok! :) Engem is kostólgattak már lányok és menedzserek, csak ők sumákban hátulról teszik kamu reggel, míg Én felvállalom az írásaimat. Ez azért egy nagy különbség nem??!! :))))

 

zotyka · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. június 20. 08:31

Nézd én nem akartam rubintot bántani,de ha elörébb olvasol ö kezdte el///,én csak reagáltam rá//// hogy egy bizonyos illetö kamu képpel hirdet   neki ez miért fáj   majd aki elmegy meglátja hogy valos vagy nem a kép és nem kötelezö ottmaradni,de igazábol már pár lányt régebben is kostolgatot,sok lány van szombathelyen van választék böven

jocoo · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. június 20. 05:53

kittyröl vki vmi vélemény?vagy henciröl?

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. június 19. 23:24

Kedves Laci!  Köszönöm szépen!

 


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen