Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. február 07. 20:28

Bővebb infó esetleg?? :)

 

Törölt felhasználó · 2012. február 07. 20:22

gyöngyszemel értek egyet!!! :))

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. február 07. 19:51

Az biza érdekes, mert Gróf Kurátor 2010 3. hóban regizett és mégsem hirdetőként jelenik meg, de nem kell megmagyarázni a hóembernek, hogy jó neki a nyár is . XDDDDDDDDD

 

ragadozómacska · Újonc (10 hozzászólás) · 2012. február 07. 19:19

Amikor ő regisztrált még nem volt külön látogatói opció....

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. február 07. 19:05

És mindezt mondja egy hirdető .XDDDDD

Mesi, egy nagyon kedves aranyos lány, szebb mint Szuzi! :)))))

 

balukapitány · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. február 07. 18:44

Szuzi életben szebb mint a képeken,nekem nagyon bejött és még megyek hozzá!Alicia is nagyon csinos,és foga is van heeehe!Mesiröl több infó?

Bulifickó · Újonc (12 hozzászólás) · 2012. február 07. 15:04

Köszi az infókat Fikuszkukisz!

 

Fikuszkukisz · Újonc (42 hozzászólás) · 2012. február 07. 14:09

Hát Szuzinál még nem voltam pedig szemeztem vele nagyon. Viszont sajna fogatlan Aliciánál voltam még valamikor január elején. Miután fotogaranciás lett Szuzi megfordult a fejemben hogy mégis megpróbálom, aztán csekkoltam a telószámot, és rájöttem hogy fogatlan alicia visszahivott annó ugyan erről a számról. szóval inkább letettem róla. Viszont helyette fölhívtam Anitát, aki ma került föl az oldalra, és nagyon nem bántam meg. Gyönyörű barna őzikeszemek, tökéletesen arányos formás gömbölyded alak, és ráadásnak nagyon kedves természetes lány. Aki szeretne maradandó élményben részesülni javaslom keresse de gyorsan, mert elmondása szerint 2 hétig tervez itt maradni, aztán továbbáll.

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. február 07. 14:04

Szia!

Délutánonként a chaten feltűnik, próbáld meg ott. :)))

 

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. február 07. 14:01

Hahhó:) Aki volt már Szuzinál és tényleg ő van a képeken az legyen szives irjon róla :) Kösszi

Jäger · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. február 07. 13:39

Hahó Makktársak!

 

Ki tud valami közelebbit Mesiről? Pár napja hívom, sohasem veszi fel.

Irigylem a szerencséseket, akik bejutottak hozzá.

Köszi az infot.

Bulifickó · Újonc (12 hozzászólás) · 2012. február 07. 10:16

Most akkor, hogyis van ez? Szuzi ugyanaz a ***moderálva*** , mint fogatlan Alicia, vagy mégsem? Tegnap még kétes hirdető volt, ma meg fotogaranciás. Már csak azért is érdekelne, mert Alicia sem foggal, sem fog nélkül nem az esetem, Szuzi viszont eléggé szemrevaló teremtés.


 

 

Strigi · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2012. február 05. 18:40

Javaslom ilyenkor legalább menj a hirdetéshez és jelentsd a csalást a képekre kattintva.

Többen belefutottak már ebbe, de amíg nincs kiírva, hogy kétes hirdető, addig más is bele fog. És biztos van olyan, aki nem fordul vissza az ajtóból ha már ott van. De ez felháborító, hogy más kamu képeivel csalogatja oda a vendéget.

 

Aliciánál ne hagyjátok őrizetlenül a pénztárcátokat meg más értéketeket egy pillanatra sem! Bár inkább ne menjetek hozzá...

 

Csalán · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. február 04. 21:23

Hát én nem találtam ennyire viccesnek. Na mindegy vadászgatok tovább. Lesz ez még másként is.

 

SzP0202 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. február 04. 18:12

Kinéztem magamnak Mesit! Telefonon egyeztettem vele, már ott is nagyon kedves volt.
El is mentem hozzá, szexi ruhában nyitott ajtót.....
Már a szobában voltunk, egyszerűen nem tudtam levenni a szemem róla.
Elbűvölt már ekkor, és utána is... Részletekbe nem mennék bele..
Amit kaptam, azt csak úgy tudom megfogalmazni,Hogy visszajáró vendég leszek nála...
Köszönöm mégegyszer Mesi!

Orca · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. február 02. 21:33

Szívás... :)))

 

Csalán · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. február 02. 21:01

Neeeeeeeeem. Ezt nem hszem el. Ellátogattam Szuzihoz. És ki nyitott ajtót? Fogatlan Alicia. :DDD Egyértelmű persze, hogy azonnal sarkon fordultam.

Most vagy kísért engem valami rossz ómen vagy ennyire nincs szerencsém. De akárhogy is, gusztustalan dolog   ekkora átverést ezközölni.

Másként már nem megy a vendégfogás???

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 29. 21:34

Na az fasza akkor ! és az ágyban milyen??

 

Csalán · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. január 29. 15:59

Csaó.

Igen a képeken ő van. De élőben nem valami nagy szám. Jól áll neki a távolság. Azt mondanám, hogy külsőre átlagos. Olyan aki ha kimész az utcára 10 perc alatt 10 hasonló kaliber jön szembe. De a mosolya az átlagon felüli :DDDDDD

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 29. 15:39

Csáó! Akkor Aliciáról ilyen rossz élményeid vannak? A képek őt ábrázolják??

 


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen