Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
hatartalan · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. április 07. 19:03

Gyöngyszem a helyesirásommal nincs probléma....miért véded őt? Csak nem ő a ***moderálva***vagy mi?

Gordon · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. április 07. 17:24

Kifejtenéd, hogy miért is lennék a férfiak szégyene?

Én legalább olyan kaliberű pasi vagyok, akinek a hölgyek hajlandóak ***moderálva***a sexért, vagy egy kellemes kikapcsolódásért velem. :)

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. április 07. 16:48

Mindenkinek lehet véleménye, a Tiéd az amit lentebb írtál, az enyém meg az, hogy...........

Viszont Neked képet sem kell feltenned magadról, hogy kiütközzenek a különbségek, Ő legalább tud helyesen írni veled ellentétben. Kellemes Húsvétot! :)

 

hatartalan · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. április 07. 11:45

Gordon a Szombathelyi férfiak SZÉGYENE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

amikara · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. április 02. 07:15

Huncutka és Élmény masszázs ugyan az a csaj új lány létére elég szánalmas dupla hirdetéssel nyomulni .

Strigi · Lelkes újonc (69 hozzászólás) · 2012. március 20. 17:39

Sajnos ***moderálva***. ***moderálva***? És akkor még azt sem mondják meg telefonban hogy mi van benne.

 

Aztán ott van Anita, Nori, Zita akik újak. Az ***moderálva*** rendben lennének de konkrétan nincs bent semmi, csak gumis sex. Ha akarsz egy kis KF-et esetleg NF-et ***moderálva*** Túl sok, főleg a mai világban.

Nálam muodjuk ez vízválasztó kérdés, ahol a KF is ***moderálva***oda elvből nem megyek. Azért ***moderálva***, hogy neki legyen jó? Az ilyen hely úgyis a lehúzásról szól.

 

Hol van már Hanna, Andrea vagy éppen Alexa? Ott***moderálva*** benne volt minden, vagy épp órában ***moderálva***. Bár az nem is a lehúzásról szólt...

 

Jöhetne már valami normális csaj normális ***moderálva***.

 

 

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. március 19. 21:42

Az új csajokról akik itt vannak vas megyébe valakinek valami infó roluk??

 

MESI · Újonc (16 hozzászólás) · 2012. március 08. 19:06

Köszönjük Fikusz:)

 

Fikuszkukisz · Újonc (42 hozzászólás) · 2012. március 08. 12:48

Boldog nőnapot a hölgyeknek

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2012. február 23. 08:33

Szeretném a tisztelt illetékesek felé jelezni: Carmen-Szuzi-Alicia (Nescafé) Székesfehérváron is hirdet.........érdekes ........érdekes.......

 

Bulifickó · Újonc (12 hozzászólás) · 2012. február 22. 09:50

Amint látom fogatlan Alicia=Szuzi=Carmen visszatért Szombathelyre! Nem árt srácok vigyázni, mert a fotogarancia ebben az esetben annyit ér, mint erdőtűznek a vizipisztoly!

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2012. február 16. 09:30

Azért látom szemetek a pályán. Én is feigyelgetem "itthon" a változásokat. MIndig van egy-két kamu kéró.....

 

Bulifickó · Újonc (12 hozzászólás) · 2012. február 14. 08:26

Fogadnék, hogy valamelyik telefonszámot hiába hívjuk. Nem fogja felvenni senki. Illetve, ha mégis, akkor magyarázkodásban lesz részünk! Mert Fehérvár és Szhely között testvérek közt is van 130-140 km távolság, amit egy óra alatt lehetetlen megtenni. Igen! Alicia-Carmen tájékozódik innen, ami nem baj. Ő is érzi, hogy "valami bűzlik Dániában", de itt mindenképp! Megpróbál átvágni bennünk, de elég primitív és átlátszó az eszköztára!

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. február 14. 08:01

Látom Alicia, olvasod a fórumot.......:)))))

Ügyes csavar, hogy Szuzi képét otthagytad a székesfehérvári oldalon.

További sok sikert a pofátlanságodhoz!

1972laci · Újonc (4 hozzászólás) · 2012. február 13. 23:52

Sziasztok.

Valóban Aliciának és Szuzinak egyszerre tűnt el a hirdetése, és szinte ugyanakkor megjelentek ezek a hírdetések a Székesfehérvári oldalon, csak ott Alicia Carmen néven fut. Ezek szerint ott szimpatikusabb nekik.

Kár, pedig Szuzit szívesen meglátogattam volna!

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. február 12. 18:23

Csak érdekességképp...................

Aliciának és Szuzinak, percre pontosan egyszerre került le a hirdetése! :)))

Vagy elment és levette, vagy egyszerre járt le.

Szerintem ekkora véletlen nincs. :))) Talán a késöbbiekben odafigyel erre is. XDDDD

Fikuszkukisz · Újonc (42 hozzászólás) · 2012. február 09. 15:28

Bár ahogy látom már el is tüntették :D

Fikuszkukisz · Újonc (42 hozzászólás) · 2012. február 09. 15:27

Az ilyen megér egy örökös ban-t. Talán előbb utóbb egy fórummoderátornak is feltűnik.....

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. február 09. 07:28

Hát, nem piskóta teljesítmény öcsém!!

Honnan szabadultál a pirosról?? :))))))

 

MESI · Újonc (16 hozzászólás) · 2012. február 08. 13:04

Köszi gyöngy:)


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen