Szexpartner fórum szombathely

Szombathelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Csalán · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. január 29. 15:21

Ma meg Csillát néztem ki magamnak, de Ő meg ki van kapcsolva pedig elvileg non-stop rendel. tud róla valaki valamit?

 

Csalán · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. január 29. 15:08

Szevasztok bakancstársak. :)

 

Meglehet, hogy moderáltatni fogja a hölgy amiket most leírok, de nem tudom magamban tartani. Előljáróban csak annyit, hogy szerettem volna egy kellemes órát magamnak a napokban. Felkerestem Aliciát.....uuuuuuh bár ne tettem volna.

A képein egész helyes dögös kis belevaló csajnak látszik. Na kérem a hölgy dög unalom volt, mintha ott se lettem volna kicsit sem foglakozott velem, nem tudom, hogy hol járt fejben, de legalább színlelhette volna, még mormog is magában néha, talán a bevásárlólistát gondolta át.:DD  pfff tiszta szégyen. És mikor rád mosolyog....Ajjjaj ép csak a fog hiányzik a szájából ami jól jönne ha jó lenne a franciája de azt is nkább hagyjuk. A betervezett kellemes délutánom úgy ahogy volt jól el lett cseszve. De én voltam az idiota, mert nem a rég bevált ***moderálva***kerestem fel. Minek próbálkoztam hát. Ez az én személyes tapasztalatom a hölgyről.

Senkinek nem ajánlanám jó szívvel. De mivel nem vagyunk egyformák így lebeszélni sem szeretnék senkit sem róla. 

Bandi72 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. január 28. 11:38

Sziasztok!

Tegnap voltam Melindánál.Barátságos,kedves és ami nekem fontós,hogy nem sűrget!!

Amiért fizettem azt teljes mértékben megkaptam!!

kyssbela · Újonc (19 hozzászólás) · 2012. január 27. 11:56

Hello!

 Kirát mindenképpen érdemes meglátogatni azoknak akik szeretik a picit husis lányokat, félre ne érts, egyáltalán nem kövér, csupán mindenből van elég, főleg ciciből, nagy és feszes. Hozzáállása jó, kedves, az ember kedvében akar járni. Teste jó, széparcú. Igazi barátnőfeeling.

 

Patrickk · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 25. 23:42

Kiráról van tapasztalatotok? Érdemes meglátogatni ?:)

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 20. 13:47

Hehe mi folyik itt :D Hihetetlen :D

Bernie · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 20. 10:06

Már megint mi rosszat írtam?

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. január 20. 09:44

Bernie! Te ezt most direkt csinálod?

Bernie · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 20. 08:29

kedves és aranyos ez a Rubint és tök barátségos. Életemnek szólít, hát nem édes tőle. Imádom a kiscsajt

 

Bernie · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 19. 20:35

Tényleg az. És csuda szép :)

Várom, hogy láthassam is :)

Törölt felhasználó · 2012. január 15. 18:56

Nagyon korrekt és lojális lány ez a Rubint, ma kiderült a chaten is. Becsülöm őt.

Törölt felhasználó · 2012. január 15. 15:47

Láttam, hogy vannak Rubintról vélemények is. Elég egyértelműek. És igazak.

Törölt felhasználó · 2012. január 15. 15:44

Zsoleszkának igaza van.

Rubintot tényleg érdemes meglátogatni.

Full toppos a csaj.

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 14. 11:53

Hello mindenki! Én nem tom ki miről beszél már itt de a tapasztalatokra hagyatkozva Rubintot érdemes meglátogatni! Am róla is kérnénk beszámolokat :))

csabikaboy · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. január 14. 09:30

Sziasztok.

Szerintem sok hírdető berezelt attól, hogy Rubint visszatért...nyílván nem véletlen, ahol a minőség, ott az üzlet.

Én csak örülhetek neki és gondolom az urak is jó hírként konstatálták a visszatértét.

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. január 14. 07:56

Jaaaa, és még valami. Milyen akcióról beszélsz? Ha lejjebb strófoltam volna az .....-at, akkor beszélhetnél akcióról. Különben nem is rossz ötlet, még megfontolom.......... Na akkor fájhat igazán a fejed! Pusza :)))

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2012. január 14. 07:11

:)))   Nagy betűvel kezdjük a mondatot, meg a nevemet is teee, megfűszerezve, válik vízzé és írásjel a végén.

       Úgy látom zavar téged valamiért, hogy újra vagyok. :)))

       Szerintem, te meg nem pasi vagy, mert különben tojnál arra, hogy hol vagyok!

       De azért örülök, hogy zavarhatok!

       További szépeket, és jó agyalást!

 

hatartalan · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. január 14. 02:01

sziasztok

 szerintem a rubint karácsonyi akciót hirdetett megfüszerezve azzal hogy normális tagja lessz szerény kis társadalmunknak viszonylag hamar visszarért ami azt jelenti a vér nem vállik vizé

arboc: · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. január 12. 21:49

Helló!!!Részleteket nemakarok irni !De Rékát, szinte barátnöként érezheted ,Csodás a FR::::::::::: ja !És ottvan !!!!!!!! Remélem segithettem,dehát majd magadnak kell eldönteni !Üdv!!!

zsoleszka11 · Lelkes újonc (49 hozzászólás) · 2012. január 12. 21:29

Hello! Ugy konkrétan leirnád milyen az ágyba ??? Mert erősen gondolkodom h meglátogatomm! Előre is kösszi :)

 


Téma indítva: 2010.02.26., 2413 hozzászólás összesen