Nehéz döntés.A 2 közül pro és kontra érveket várok.Kihez menjek?Laura 24 vagy Klaudia 24? :)
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
NevemSenki9 · Újonc (6 hozzászólás) · 2020. június 07. 00:37
emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2020. június 06. 21:04
Fel Fel kéne venni a segítőd hozzáállását és nem érné szó a ház elejét.
emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2020. június 06. 20:59
Azt nem tudni hogy ez kire vonatkozik, de a menedzsment egész jó marketing szöveget állított össze.
Iren29 · Újonc (7 hozzászólás) · 2020. június 06. 18:34
Szerencsére "ízlések és pofonok..."
Nemo24 · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. június 06. 16:01
Nagyon csinos lány a képep tükrözik a valóságot! Már a telefonban elnyerte a tetszésem kedves hangjával! 😊 Tiszta igényes ápolt csajszi! Környezet hangulatos és tiszta! Feszes fenék kézbe való cicik! 😁😊 Szemei igézőek és csábító! Nehéz neki ellenálni! Mosolygós barátnő feeleng teljesen! Életem vidám csaj! Nem nézi az idő. Mindent amit elmond telefonba az úgy is van! Mindenkinek ajánlom senki nem fog csalódni benne hiszen kedves szép lány! (Biztos hogy fogok hozzá járni rendszeresen, mivel őt kihagyni kár lenne)! 😘
gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2020. június 06. 15:53
Mira 26-ocskánál volt már valaki? 🙂😊😇
bonanno · Újonc (51 hozzászólás) · 2020. június 06. 15:36
Köszönöm!
bonanno · Újonc (51 hozzászólás) · 2020. június 06. 13:04
Sziasztok.Ircsi nevű hirdetőről van valakinek tapasztalata?Köszönöm
staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2020. június 06. 08:41
Zara feeling.... az joooo..... főleg amikor utoljára itt volt a Zara na akkor az már nem volt gyenge műsor.... vissza jöhetne néha pár napra a Zara is.. meg más is.... 😊 Ez az Estellás info jol jött, nagy segitség a döntésbe.... köszi :)
emanuel82 · Újonc (143 hozzászólás) · 2020. június 05. 22:07
Tegnap hívtam párszor. Telefonja nem volt bekapcsolva.😕
GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · 2020. június 05. 08:48
Triniti-ről nem tud valaki?Lesz még?
gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2020. június 03. 18:39
Én lecsúsztam róla. De bizti szokan voltak Klaudiánál..persze egyik don hjuan se ír semmit. Ma hívtam egy csajt de nem vette fel.Szöszi volt most nem tudom mi a neve de jooo lett volna...Jah Viktória 26. Ő volt már csak más néven.
Jankó35 · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. június 02. 02:01
Kedves Szerencsközelit
Mért furcsa?
Csak le írtam a véleményemet és a tapasztalatomat.
Szerencsközelit · Újonc (113 hozzászólás) · 2020. június 02. 00:01
Ez a vélemény csak nekem furcsa kicsit?
Jankó35 · Újonc (2 hozzászólás) · 2020. május 31. 13:22
Üdv mindenkinek!
Végre el jutottam az egyik ki szemeltemhez.(Klaudia 24)
Régóta nézegettem a fotóit és egyszerűen képtelen voltam nem el menni hozzá.
Telefonban kellemes csalódás ért hisz olyan kellemes és kulturált volt hogy nem volt kérdés hogy el menjek hozzá kértem is a leghamarabbi idő pontot.
Mikor oda értem és az ajtót ki nyitotta a lélegzetem el ált.
Nem bántam meg hogy el mentem hozzá.
Az illata egyszerűn csodás volt a lakás is tiszta rendezet volt.
törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2020. május 29. 10:54
Igen az elég húzós .....
Haver23 · Újonc (20 hozzászólás) · 2020. május 28. 23:56
Én azon a ruhán nem bírom magam túltenni. :D De attól még lehet jó. Aki kipróbálta majd írja meg.
*** moderálva ***
Gollam · Újonc (4 hozzászólás) · 2020. május 28. 16:22
Minnie 22
Egyáltalán nem olyan mint a képeken. Koszos, rendezetlen lakás. Nulla francia. Nem csinálhatsz vele semmit azon kívül, hogy pénzt adsz neki.
Senkinek nem ajánlom!
törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2020. május 27. 20:58
Zafira 21 De cuki arca van...,
Pumukli1 · Újonc (22 hozzászólás) · 2020. május 27. 17:21
Sziasztok. Melláni újra hirdet. Kb 2 hónapja voltam nála, Nyíregyháza mellet fogadott autóba. Itt megfogadtam soha többet kocsiba. Nem valami csinos, nem valami higénikus, így én hagytam vagyis így nem sikerült, *** moderálva ***. Én hanyagolnám szép napot