Kösz Staffi benned biztam🤝
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Pumukli0 · Újonc (63 hozzászólás) · Május 10, 20:11
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Május 10, 14:51
Lia 33: Nyiregyháza es Kisvárda között található meg a hölgy, nem nehez megtalálni parkolás könnyen megoldhato. A hölgy előbe szerintem vékonyabb mint a képeken nem pláza cica de nem is gondolja magárol. Olyan mint amikor szembe szomszédba költözne egy új szomszéd es 3-4 talalkozás után az járna az ember fejében, hogy "anugy kiprobálnam az uj szomszéd hölgyet" mit tudhat. Lakása tiszta rendezett fürdöszoba szintén rendben van. Kedves aranyos hölgy jelezte is szoljak ha valamit máshogy szeretnék. Irányithato, franciaja finom mivel en szeretem kicsit erősebben ezt jeleztem is neki "testbeszéddel" :) szexbe nem nyafogott egyaltalan, hogy igy vagy úgy nem szeretem. Szerintem a finanszirozási költsége is teljesen korrekt. Azoknak ajánlom aki nem egy "nagyvérü pornós hölgyet" keres hanem annak akik szeretik a megbizhato amit válall azt teljesitő hölgyet es szereti a zavartalan együttlétet.
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Május 10, 06:25
Barbara 31 : Leveleken talalhato meg, csinos roma csajszi nekem arcra bejött, kedves es beszédes. Ápolt tiszta, autos kalandot reszesiti előnybe van lakása is de az hagy kivánni valót maga után. Szerintem ha Nyiregyen lenne lakásba sokkal több mindent el tudna érni. Nekem a franciaja gyenge, en jobb szeretem ha valaki határozottabban csinalja de elmondasa szerint ő csak igy szereti finomkodva. Aktusba nem rossz nem nyafog egyaltalan. Allitasa szerint sok vendegje van (lehetséges) egy alkalmat megér kiprobalni akit nem zavar az autoskaland Az, hogy vissza megyek - e még hozzá meglátom.... Lehetséges.. 😉☝️ Remélem tudtam segiteni az infoval ☝️😉
NakedGunHU · Újonc (67 hozzászólás) · Május 9, 21:16
Aztán akkor jó, vagy nem jó, érdemes-e meglátogatni vagy sem? :D
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Május 8, 18:35
Persze☝️🙂
Pumukli0 · Újonc (63 hozzászólás) · Május 8, 18:05
Sziasztok. Barbara Napkoron? Valaki tesztelte már?
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Május 7, 23:36
Néha vannak olyan dolgok amik "kis dolgok" mégis rosszul érintik az embert....az, hogy valaki lebeszéli előtte nap az időpontot, otthol elrendez mindent, hogy este miert is kesőbb ér haza. Alibi minden elintezve aztan meg a talalokozo előtt egy oraval is egy üzenet valtas, hogy biztos jo az időpont ha nem az se baj csak ne kocsikazzak be 60km oda 60 km vissza, de kapom az üzenetet a talalkozo előtt 2 percel, hogy kések kicsit... Nem az a 15 perc vagy 20 perc kesés mire haza ér de ha írja valaki "figyelj közbejött valami ne gyere" megértem én... Nem nagy dolgok ezek csak na.. Nem olyan könnyű otthonrol elszakadni főleg aki nem egyedülállo..néha vannak dolgok amit lehet érdemesebb elengedni☝️ Másik dolog :Azt se ertem ha valaki kér infot tőlem hirdetőről ( halistennek sok privat üzenetet kapok) vagy caak beszélgetünk hirdetőről akkor azt amit elmondok minek kell megosztani az adott hirdető hölgyel, hogy en mint mondtam?! Mit akar ezzel elérni valaki? Plussz bónuszokat vagy ingyen extrakat amiért wamzerkodik az adott hölgynél?! Én soha nem tennék olyat, hogy mást " elárulva" előnyhöz jussak. Van egy közmondás : Jó tett helyébe jót ne várj.... ☝️👌
Lia32 · Újonc (15 hozzászólás) · Május 4, 08:23
Köszönöm szépen Staffi 🤗😘
Lánykereső Szerkesztőség
· Május 4, 08:20
A fórum és a chat NEM REKLÁMFELÜLET. Beszélgetésre való.
Ha fontos infót szeretnétek közölni, ott a hirdetésetek, írjátok be oda.
Ha meg új számod van, vedd fel a hirdetésbe, és állítsd be!
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Május 4, 08:02
Boldog születésnapot Lia🍾🥰
Lia32 · Újonc (15 hozzászólás) · Május 4, 07:59
Ne törődj velük,az én hozzá szólásaimat is dobálták.
Lag · Újonc (2 hozzászólás) · Május 2, 18:25
Sziasztok Urak! CAT telefonszámát aki tudja írja már meg privátba! Köszönöm
Cat · Újonc (3 hozzászólás) · Április 30, 13:38
A fiatal lányok fiatalíttanak soha ne felejtsétek el!😝
Szex31 · Újonc (1 hozzászólás) · Április 30, 11:10
Vivi 21 nem ajánlom senkinek sem. Telefonban megbeszéled vele mi mennyi mire oda kerülsz többet mondd, és a hozzáállása is kritikán aluli...
Szexxxi · Újonc (5 hozzászólás) · Április 29, 18:03
Hogy-hogy , hát természetesen távirányítással . Mit értetlenkedel !!
Szexxxi · Újonc (5 hozzászólás) · Április 29, 16:55
Írtam neki egy üzit, nem is válaszolt . Egy másik apróban hírdető WhatsApp-os hölgyre három nap után rákérdeztem, hogy miért nem válaszol az üzire, kaptam tőle egy leb..ást, hogy neki munkahelye, meg magánélete és más türelmes és megértő ügyfelei is vannakú , mit csesztetem Én Öt. Kérdésem : Miért hirdet itt, hogy franciázna??
Lia32 · Újonc (15 hozzászólás) · Április 29, 16:42
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Április 29, 16:33
Az aproba hirdető Baby azt irja, alig várom, hogy kényeztesselek de utánna írja személyes találkozóra nincs lehetőség, csak itteni üzenet vagy viber üzenetbe lehet vele egyeztettni. Nem értem én ezt... Nincs talalkozás de kényeztettné a vendégeit.... Jo.. De hogy??!
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Április 29, 16:19
Az Emma 18 es Zara 20 egy cég nekem olyan érzésem van... Óvatosan... ☝️
Gyipaci · Újonc (6 hozzászólás) · Április 28, 20:17
https://videkilany.hu/111440
Sziasztok,
mint 4 napja irtam volt egy kis elore utalasos lehuzas egy kamu hirdetotol…
Na most ismet megtalalt egy uj profillal, konkretan a linkben szereplo holgy tudta a telefonszamom es whatsuppon elkezdett irni nekem….
Ne doljetek be neki!