Undoritó hogy már a stricik is hirdetik magukat!!!Jocó jol megy a biznisz a 4 lányal? vagy meg kell töled ijedni azért hirdetet magad.
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Gyula--- · Újonc (27 hozzászólás) · 2013. május 09. 17:47
rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. május 09. 16:30
:):) A sportos jocó:):)
sakk-matt · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. május 09. 15:25
Egyetértek Haramia komával: ez gusztustalan!
Tudja valaki, hogy vállal-e pasit is???
Úgy megpakolnám!!! Aztán ha hátul végeztem, kezdem előlről !
Bumburnyák · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. május 09. 15:11
Valaki be tudna számolni Lívia 29-ről?
Megköszönném!
Bumburnyák · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. május 09. 15:08
MIÉRT KELL MODERÁLNI A KOMMENTEM?
Semmi olyat nem írtam, egyszerűen szeretnék pár képet és/vagy videót csinálni a szolgáltatónál töltött időmről egy abba bennelévő lánnyal!
Ebben mi a rossz?
KIFIZETNÉM!
Haramia · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. május 09. 14:34
***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***
Ezt a pofátlanságot!!!
Már a str*g* is hírdeti magát?
Az vak aki nem látja: Kitty, Szilvy, Rebeca, Andy és a legujabb jány JOCÓKA!
Jól mehet az üzlet!
Vigyázat uraim str*g* a lakásban!
Értékekre ügyelni!
rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. május 09. 07:44
Mandy 19 a képép és jó de nem ő fogad akik látogatják 1 ideje az oldalt azok gondolom láták már idönként visszatérnek a képek egyszer felkeltette az én érdeklödésemet is de nem az fogadott aki a képen van nem irom,hogy hol fogad mert moderálják úgyis Csáó.
rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. május 09. 07:31
??????????Mi folyik itt hirdetök háborulya??????????????????
totyamester · Újonc (23 hozzászólás) · 2013. május 08. 14:38
Sziasztok Gina39 eltünt van valami infótók mi lett vele.
Tanker · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. május 08. 14:30
Hát a mélytorkosánál meg a kedvességénél biztos hogy nincs jobb ezen az oldalon!
Dia001 · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. május 08. 11:30
Voltam ott igen, de már több mint 3 hete már biztosan nem :) Semmi gond :)
szimphapsi · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. május 08. 10:40
Kedves Dia !
Az lehetséges,hogy már nem vagy ott,de két heta kb. még volt ott egy Dia néven futó lány és nagyon hasonlított rád a képek alapján és ezért gondoltam,hogy te voltál az.
Elnézést kérek,ha tévedtem!
Dia001 · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. május 08. 08:54
Kedves szimphapsi Dia30 vagyok és én nem dolozom ott. Az információid tévesek :)
Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2013. május 07. 22:03
Kamillánál nincs itt jobb??? Ez vicc? :D Én jót röhögtem!
fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. május 07. 19:04
A szimp által írottak közül a Kittyre vonatkozókat meg tudom erősíteni.
Csinos lány, nálam kifejezetten odatette magát, mondhatom, hogy figyelte, mi esik jól, és aszerint járt el, kérdezés nélkül. Mindenképpen ajánlott kategória.
szimphapsi · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. május 07. 15:23
Ezt a hónapot rátettem arra,hogy a lányokat végig kipróbáljam és most csak azokról írok pár szót akiről én úgy gondolom,hogy érdemes meglátogatni.
Kezdem Kinga23-mal. Valóban ő van fent,ő nyit ajtót és ott van fotózva ahol dolgozik.
Aranyos csaj ,alacsony(szerintem nincs 160cm sem,de nem ez a lényag) Megérkeztem hozzá széles mosollyal fogadott .
Lenge pinatakarós ruci alatta fehérnemű,csinos kicsi popsi(még kissebb,mint a fotón),ami nálam nem hatrány.
Vetkőzés , farokmosás,majd irány az ágy és felsz*pott gumiban,majd hátulról dugtam.
Egész szépen elnyelte a nagy farkam tövig birta a pici lány nem nyavajgot és eddig jó is volt,de sürgetett!
15percnél jártunk mikor szólt,hogy menjek már el,mert letelik a felóra. Ez nagyon rosszul esett,pláne,hogy még volt 15perc.Más rossz nem is volt,amit tudtam tapasztalni.A többi minden tetszett és a belváros közepén rendel.
Ja,ami fontos,hogy egyedül voltunk a lakásban.
Kitty23 nála már többször voltam,mert ide járok feltöltődni a sok ratyi lány után(persze nem mondom neki,hogy aznap ő már a 3. qrva)
Valóban ő nyit ajtót és eddig mindig szexi ruhában igényesen,tisztán kedves hangja van(már csak a hangja miatt is érdemes felhívni)
Több lány is dolgozik ott és akár válogtani is lehet köztük,hogy még ki csatlakozzon.
A többieknél is voltam már pl.Dia30 vagy Sylvia19. de hármójuk közzül Kitty a tuti,mert meg van nála a kellő inteligenci és lehet vele beszélni és nem kell sietni(ez fontos,hisz kikapcsolódni megyünk ezekhez a csajokhoz ,nem?)
Meg van a barátnő vagy szerető feeling.Valójában egy ismerősömtől kaptam a számát és úgy kerültem hozzá.
Itt is mosakodás,majd szoba és nála viszont félórába kérem a gumi nélküli kényeztetést és a csókot,mert megéri.
Vele ki lehet tölteni az időt.Mikor távoztam megkínál hideg üdítővel vagy alkoholmentes sörrel is.
Korinával többször egyeztettem de mikor visszahívtam,hogy itt vagyok a belvárosban eddig még nem vette fel,pedig dögös a kiscsaj,majd írok róla.
Korinátol sokat várok el,remélem igazam lesz :)
Még a Bia és Gina páros izgat de mmindig közbe jött valami,ami miatt nem tudtuk elintézni a hármast.
Róluk is írok még,amint sikerült rájuk vetni a hállóm.
Szóval a többieket is érdemes kipróbálni egyszer,de ezek a dolgok szubjektívek és midnenki döntsön a saját belátása szerint.
Remélem tudtam sefíteni pár kanos srácnak,hogy hol érdemesebb levezetni a feszkót :D
Tanker · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. május 07. 14:35
Figyelj Torkos, vagy rossz nevet írtál vagy Kamillának egy úgymond ellenfele vagy, mert nála jobb nő nincsen ezen az oldalon!
Azt ne mond már hogy nem jó a mélytorkosa! Oyan jól mint Ő még senki se sz*pott le!
Mindig szépen tisztán vár engem, szerintem minden vendégét, úgyhogy nem hiszem én hogy szőrös volt a lába!
Különben is kit érdekel, nem a lába a lényeg!
Egyébként meg melyik itt lévő lánynak nincs szétb*szva a pinája?
Ennyit erről én továbbra is visszatérő vendége leszek és csak ajánlani tudom mindenkinek!
Bumburnyák · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. május 07. 14:35
Sziasztok!
Tudtok olyan lányokat akiknél lehet fényképezni vagy videózni? Nem muszáj az arcnak látszania.
Az lenne az igazi maradandó élmény!
Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. május 07. 13:18
Üdv.
Csütörtökön nem leszek elérhető......
fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2013. május 07. 11:47
Voltam Málnánál... én korábbról ismertem, ezért is látogattam meg ;)
Aki igazi NŐ-élményre vágyik, annak kihagyhatatlan - nekem jobban bejön, mint Kriszta, de ez egyéni vélemény. Formás test, szép arc, brutálisan magas színvonalú szolgáltatás, ráadásul a tarifa is átlagos, sőt! (ahogy mostanában tapasztaltam ;))).
Igazi minőségi együttlét az igényes "keresőknek".