Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
julius · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. március 29. 17:02

Ma délelőtt meglátogattam Lindát. Kedves,csínos csacsogó kis teremtés.

Ápolt,kívánatos teste - puha,szolizott bőre van és a lakáskörülményei is

ideálisak. Odaadó, semmi sürgetés.

Uraim! Aki bunkó módon közeledik hozzá az ne csodálkozzon rajta,

hogy ha "nem találja Őt jó passzban!"

Aki nem hiszi járjon utána!!!

Puszilom innen is azt a kis gazella testét.

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. március 29. 16:25

SZiasztok!

 

Mivel régen írtam már beszámolót, gondoltam megosztom Veletek két lánynál tett látogatásom eredményét:

 

Bia ( 22 ) aki Gina ( 25 )-el együtt dolgozi: SZUPER!!!

 

Helena ( 27 ):  CSÚCSSZUPER!!!

 

Remélem segítettem! :-)))))

 

Üdv: Thomika

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. március 29. 16:21

Így van!De nekem adj elérhetőséget!:-))


 

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. március 29. 15:59

Nekem! :-)))))

 

hatas · Tag (183 hozzászólás) · 2013. március 29. 15:16

Az apróban hirdető Eszter 42-t valakinek sikerült elérnie?

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. március 29. 14:56

Sziasztok!

 

A lányoknak üzenem, hogy holnaptól három napig nem leszek elérhető!

Jövő hét szerdán már kereshettek!

 

Üdv: Thomika

 

:-))))))))

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2013. március 29. 14:11

Neked is! (és sok locsolót! :D )

 

Kriszta25 · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. március 29. 14:08

Kellemes húsvéti ünnepeket kívánok mindenkinek!:)

Beri · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. március 29. 14:06

Írj elérhetőséget.

 

Törölt felhasználó · 2013. március 29. 13:15

Nah olvasom Bencec,hogy sikerült a lehetetlen. Egy hős vagy. :)) De hogyan jött össze?? :)) És megérte,amugy a sok próbálkozás? :) Mesélj már milyen volt kicsit! Akár priviben is,ha itt nem szeretnél. :)

 

DrGeri · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. március 29. 10:16

Köszi Skacok a segítséget! Ajánlani tudtok szombatra csajt? :-)

donyy · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. március 29. 09:29

Sziasztok! Olyan lányt keresnék akivel igazán jól érezhetem magam. Tudtok ajánlani valakit? Lehetőleg fiatal legyen és a csókot is vállalja mert sokan nem vállalják be.

Válaszotokat előre is köszönöm :)

bencec · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2013. március 29. 04:56

Sziasztok, voltam hó elején Ginánál, elértem a lehetetlent...megvolt :)

 

Üdv: Bencec

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. március 28. 21:14

Mióta megnyitották a körforgalom meg a 41-es között az új utat azóta van ez.Ott keresztül haladva a város egyik legszebb "lakóparkja" van.Ott lakik az astras bácsi is.

 

megmondó · Kvázi-tag (101 hozzászólás) · 2013. március 28. 20:32

Szia!

 

Először olvass vissza, használd  a keresőt a lányokkal kapcsolatban.

 

 

Luckyluciano · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. március 28. 19:35

 

üdv fiuk még frisshús vagyok ezen a téren látom ti nagyon tudjátok ki milyen :D szeretnék valamit tudni Kira Szöszi Csinike Klaudia nevű csajszikról remélem segít valaki választani előre is köszi 

Olaf · Újonc (16 hozzászólás) · 2013. március 28. 19:34

ÜDv.

Lida melyik városrészen elérhető??

 

 

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. március 28. 19:03

Hát aki a Aldinál van szerintem az eléggáz de izlések és pofonok akik az arany janin vannak nagy ivben kerülendök az egyik fent van a a ***moderálva*** így talán nem moderálják cinti néven figyelik öket egy ***moderálva*** astrából meg ***moderálva*** seatból és ha visszed a csajt már mennek is utánad a többit tudjátok szevasztok!

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. március 28. 17:35

A Qva é...l..be!!Hát nem moderálták??

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. március 28. 15:57

Sziasztok!

 

Akiről fustos tud, az a másik Sparnal van, illetve az örökösföldi Pennynél.

Én viszont tudok egyet a Lidlnél ( amelyik a debreceni úton va, illetve egyet a kállói úti MOL kútnál lévő Aldinál. Azt hiszem minden nagyobb üzletet felsoroltunk ebben a két levélben! :-)))

 

Thomika


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen