Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
DrGeri · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. március 28. 15:40

Szia Fustos!

Köszi! Az is érdekelne, aTesco mellett van a spar is, tudnál neveket írni? Megnézném.

DrGeri

fustos · Őstag (459 hozzászólás) · 2013. március 28. 15:00

Én csak a Metronál tudok.Az nem jó?De vannak a Sparnál meg meg a Pennynél is.

 

Füstmentes · Újonc (38 hozzászólás) · 2013. március 28. 14:30

Üdv Emberek!

Rég jártam erre, de mivel meglátogattam Lolíta nevü versenyzőnket, ezért úgy gondoltam írok pár sort.

Nos, már jó páran hangoztatták a hely és a lány korrektségét így nem sok jut nekem! Egyet értek velük!!

A leányzóról annyit, hogy ha valaki friss zsenge husit szeretne érinteni és Tini feelingre vágyik akkor Őt keresse!

Már a telefonos egyeztetés alkalmával összhangba kerültünk, aztán amit azért tett, hogy jól érezzem magam vele, az igencsak felejthetetlen!!!!

Nálam a top 3- ban benne van!!!

 

Röhej · Lelkes újonc (98 hozzászólás) · 2013. március 28. 14:02

Sziasztok!

Igen igaz ez a hangulatfüggő téma amit rólam írtak.....de az már rég volt.

És szerintem mindenkinek vannak rossz napjai.

Az esetek többségében pedig az elején ha megérkezik hozzám egy vendég még semmi gond nincs,mindaddig amig vmi olyat szeretne amit elmondtam a telefonban is hogy nem vállalok...

De mindegy,mindenki azt hisz,amit akar.

Én továbbra is várom a régi és új vendégeket is.

Üdv. : Linda

DrGeri · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. március 28. 14:01

Sziasztok!

A Tesco környékén tudtok ajánlani lányokat akik szombaton is rendelnek?

DrGeri

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. március 28. 13:57

Sziasztok!

 

Bocsi, természetesen Emese masszázsára akrtam kíváncsi lenni!

 

Üdv: Thomika

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. március 28. 13:33

Sziasztok!

 

emes masszázsán nem volt még valaki? Érdekelne, hogy milyen élményekkel lett gazdagabb.

 

Üdv: Thomika

 

Törölt felhasználó · 2013. március 28. 13:19

Hát nem tudom milyen lehet Lindának a "kevésbé pozitív" oldala... Én egyből megtaláltam vele a közös hangot.

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. március 28. 12:56

Szia!

 

Halgass Dokira! Kriszta, Maya, Puncica, vagy akár Erika is jó választás lesz. Most már csak a képek alapján döntsd el, hogy melyik jön be Neked alkatilag. Ezekben a lányokban maximálisan megbízhatsz.

 

Most jut eszembe, hogy Erika nem biztos, hogy vállalni fog, mert úgy emlékszem, hogy 30 év a min. életkor Nála.

 

Üdv: Thomika


 

 

Motosz · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. március 28. 12:37

Köszönöm a tanácsokat, akkor még egy hetet várok vele. csak hogy biztos ne kössek ki rosz helyen.

nyír1 · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. március 28. 11:18

Sziasztok!

 

A héten voltam Szandy 24-nél, és  teljesen pozitív tapasztalatokkal távoztam. Szandy szépen sminkelve, üdén, szexi kis ruciban várt. Már ez nagyon tetszett.

A szoba és az ágy sajnos elég kicsi volt, de mint mondta nemsokára költöznek.

Mindennel nagyon meg voltam elégedve, bár a képei nem tükrözik a valóságot. Élőben sokkal szebb :)

Amúgy higiénia 5ös, hangulat 5ös. 

Felicitá · Újonc (11 hozzászólás) · 2013. március 28. 10:38

Sziasztok kedves látogatók és hírdetők :)

 

Jázmin 19 vagyok,ezuton szeretném jelezni minden kedves régi látogatomnak és az új forumozóknak hogy ismét elérhető vagyok!!!!.........  ;-)

 

'Puszi mindenkinek és szép napot"

 

 

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. március 28. 10:27

Csá Doki, üdv Gróf Úr!

 

Mostanában semmiféle vadászati élmény nem volt? Ha igen ne fosszatok meg minket a beszámoló okozta örömtől!!! :-)))

 

Üdv: Thomika

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. március 28. 10:23

SZia Hatas!

 

Eszter akiről érdeklődtél nem egyezik meg azzal a lánnyal, aki két éve eltűnt.

Eszter és a barátnője egy nagyon kellemes masszírozásban részesít, amit aztán úgy fejezhetsz be, ahogy szeretnéd. A normál dolgokon belül bármi kérhető. Lehet külön külön is kérni a masszázst, de javaslom próbáld ki a "négykezes és kétszájas" megoldást!!! :-)))))

 

Ja és még egy dolog, teljesen megbízható lányok. Ott nem érhet semmiféle kellemetlen meglepetés!

 

Üdv: Thomika


 

 

The_Doctor · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. március 28. 09:20

Én a Motoszhoz hasonló "kezdő", kevésbé tapasztalt srácoknak biztos olyat ajánlanék elsőre aki kedves, türelmes és emberileg, személyiségre is rendben van, mert egy esetleges első negatív "élmény" a későbbieket is károsan befolyásolhatja. Szerintem Kriszta(26), Puncica(23) vagy az érettebb korosztályból Maya ideális választás lehet.

 

Lindának a kevésbé pozitív oldalát anno volt szerencsém megtapasztalni (erről egy másik forumon részletesen írtam) és többen is írták róla, hogy hangulatember.

rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. március 28. 01:48

Hát elképzelem Motoszt ahogy olvassa a válaszokat és csak egyre nagyobb és nagyobbak a szemei monitor elött.A kiheréléses nagyon tetszet de sajnos nemkicsi a valoság alapja én is azt tudom ajánlani olvasgas elég sokat mielött belevágsz ne kapkodj ráérsz a csajok ott lesznek 1-2...7-8-9nap múlva is.Ha adhatok 1 tanácsot 1-2 hozászólasos emberek véleményere ne adj úgy is levágod,hogy csak reklám(Ilyen jó olyan szuper mennyél kurva jó)valami ilyesmiket tartalmaz.A forumon van oldalt keresés kulcsszóra oda beirod a csaj nevét és minden hozzászolást kidob velekapcsolatban.Jó vadászatot Szevasztok

 

Ui:A dátumot is nézd van olyan aki már régnem  praktizál és ugyanazzal a névvel fut mint jellenleg valaki remélem tudtunk segiteni.

Törölt felhasználó · 2013. március 27. 23:32

Jah és BJ barátomnak igaza van,nem kell ezt túlparázni annyira,olvasd vissza a fórumot és válassz,szerencsére van azért sok normális,rendes csajszi. :)

Törölt felhasználó · 2013. március 27. 23:30

Motosz! Ha még tényleg nem voltál ilyen helyen soha,annyit mondok Linda. Döntsd el hallgatsz-e rám. ;)

bugajakab · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2013. március 27. 20:53

Szia,

ne parázd túl a dolgot, csináld meg a házi feladatot rendesen, vagyis olvass vissza a fórumban, aztán rajta :) A Gróf úr jól mondja, egy-két csaj egy helyen még okés, a több már gáz :) Bár engem Debiben úgy vettek le pár éve hogy egyedül volt a csaj :(

 

Motosz · Újonc (5 hozzászólás) · 2013. március 27. 20:21

Hát igen... mivel nekem ez lenne az első, így szivesebben lennék vele kettesben. Szerintem még így is nagyon feszéjezve érezném magam, főleg ha tudnám hogy mások is vannak ott. De csak lesz valahogy.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen