Bocsánat mindenkitől, aki próbált hívni az elmúlt napokban! Véletlenül aktíváltam magam. Kb. február 20-tól viszont már valóban elérhető leszek. Puszillak benneteket!! Szép estét mindenkinek!! Gina
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Gina39 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. február 06. 17:39
Zollee · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. február 06. 17:29
Szia! Szerintem Milla isteni! Minden tekintetben ajánlom Neked!
vastag-tag · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. február 06. 16:19
Sziasztok!
Van-e a városban olyan Hölgy, aki a lingam masszázst tényleg jól csinálja... Tapasztalatok?
H-A-R · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. február 06. 12:30
Gyerekek ..... és ezt azokra értem akik önsztárolást csinálnak átlácó és már nagyon unalmas ....
Május · Újonc (27 hozzászólás) · 2013. február 06. 11:16
A Gina egy sz.xgép. Nem lehet sem Krisztához sem Puncicához hasonlítani. Katégóriabeli különségek vannak minden téren. Ginánál nincs olyan, hogy nincs, és k.rva jól néz ki. Puncicánál se szájbe se popsiba nem csúnya de kinek hogy. Kriszta is egyébként jó de Ő is hagy kivetnivalót maga után. Értsd:
Gina egy Bugatti Veyron
Puncica meg Kriszta egy Porsche
The_Doctor · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. február 06. 10:33
Szerintem a Gináéhoz hasonlóan színvonalas szolgáltatást és társaságot Krisztától vagy Puncicától is megkap az ember, ráadásul lényegesen kedvezőbb feltételek mellett (pénztárca).
misterX · Kvázi-tag (100 hozzászólás) · 2013. február 06. 10:23
Köszi!
Ezt én is el tudtam olvasni :) a megadott időpontokon belül hívtam, de ki van kapcsolva ezért kérdeztem, hogy valaki esetleg beszélt e vele hogy ténylegesen mikortól lesz elérhető.
Elég nehezen hiszem hogy senki más nem tud hozzászólni amúgy mert a képek alapján fullos csaj és jókat is lehet róla olvasni.
bencec · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2013. február 06. 06:04
még nem beszéltem Vele, de állítólag:
Elérhető hétköznap: 10 - 18
Szombat: 10 - 18
Vasárnap: 10 - 18
Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. február 05. 15:08
Sziasztok!
Miért lett kimoderálva az írásom bizonyos része?
Üdv: Thomika
Május · Újonc (27 hozzászólás) · 2013. február 05. 12:13
Még ha a főiskolás Adri is visszajönne az lenne még csak Kánaán
Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2013. február 05. 10:49
Szia Gyula!
Vanesszánál két okból mehetsz el remegő lábakkal:
***moderálva**
Egyik sem olyan, mint amiről Gina-val kapcsolatban írtak.
Üdv: Thomika
Gyula--- · Újonc (27 hozzászólás) · 2013. február 05. 09:10
Én se jártam még nála szerintem itt csak te vagy az egyedüli hogy mit jelent az a remegö lábakkal távozzni de ahogy láttom Vanessánál is megvan az esély erre a remegö lábakra....
megmondó · Kvázi-tag (101 hozzászólás) · 2013. február 04. 00:19
Hello
Szerintem olvass vissza! Újra idézelek hogy a "str" lennék, válaszom NEM. Régóta járok hozzá, már amikor Nyíregyházán rendel és amikor be lehet hozzá jutni, valamint eddig az ő hozzállása volt számomra a legpozitivabb.
Szerintem akik jártak nála tudják miről beszélek, ezekszerint te méd nem jártál nála!
De tudod mit nem is menjél hozzá! Így a többieknek és nekem több jut majd belőle :)
vas orú · Kvázi-tag (79 hozzászólás) · 2013. február 03. 20:09
Elég érdekesen idézted H-A-R-kály kollégát! :-)
H-A-R · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. február 03. 15:58
Én csak kérdeztem nem kell ezért be támadni ápropó feltünöen véded csak nem a str
megmondó · Kvázi-tag (101 hozzászólás) · 2013. február 03. 15:07
Hello H-A-R
Hogy tédeg idézzelek: "Csak sziplán JÓ!"
rico · Tag (155 hozzászólás) · 2013. február 02. 22:20
Elég BARNA a napraforgó alatt Gyula a többi képhez képest nem??????????ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
vas orú · Kvázi-tag (79 hozzászólás) · 2013. február 02. 20:45
Porno-reaction!
vas orú · Kvázi-tag (79 hozzászólás) · 2013. február 02. 20:44
Nocsak? Újabban másodállásban tesztpilóta lettél? :-)
H-A-R · Újonc (20 hozzászólás) · 2013. február 02. 19:53
Most ezt hogy Kell érteni a lehuzás miatt vagy azért Mert ki rabolnak? vagy Csák szinplán azért Mert Jó??