Szexpartner fórum győr

Győri szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
tutyimutyi · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. március 23. 10:43

Wolf

 

Te vagy vmelyik hirdető lány vagy, vagy pedig homo. Úgyhogy tuti nem voltál egyik csajnál sem :). Ilyen stílusban egy férfi sem ír!!!!!! És asszem ezt a véleményemet sokan fogják itt osztani!

tutyimutyi · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. március 23. 11:09

Na és persze ha elolvasnád rendesen a kommenteket akkor rájönnél hogy a többség igenis tetszik Rolinak. Viszont ő leírja a negatívumokat is. És ez így korrekt. Ezért születetta fórum. És eléggé baj hogy itt lányok férfi néven magukat fényezik. Habár tök felesleges mert totál észrevenni melyik komment valódi és melyik kam.

 

csak így tovább Roli. Sztem tök jó srác vagy.

Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2011. március 23. 13:16

Sziasztok!Valakinek,valamiféle tapasztalata van a Lady nevű hölgyről?Többször próbáltam de nem tudtam soha elérni!Előre is köszi.

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 23. 22:47

Wolf!

 

Kérlek olvasd el ismét a kommentjeimet, s akkor láthatod, hogy azért nekem sem mindenki szörnyeteg.

Kitti azért elég jó "kritikát" kapott tőlem, szerintem ezzel Ő is egyetértene, ha olvasná...

Annak idején rendelt Győrben egy Nóra nevű lány, nagyon jó alakkal, szép bőrrel. Szívesen jártam hozzá, mert kedves is volt.

A furulyája viszont iszonyú gyenge... Ettől még az egyik legjobb szolgáltató volt abban a városban... 

izabell · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. március 24. 14:54

Szia Roli75.Tudod én sem felelhetek meg mindenkinek,sőt szép arcú sem lehet az összes lány!

Nos a lényeg az, attól függetlenűl,hogy neked nem jöttem be hál istennek van vendég köröm,és nem fogok éhen dögleni:)

Minden jót neked!

 

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2011. március 24. 15:03

Semmi gond Izabell. Zsák a foltját. :-)

Törölt felhasználó · 2011. március 24. 16:01

Szia. roli. A viktória40 nevű hirdetőnél még nem voltál, Megoszthatnád a véleményed velünk. Előre is köszi

BigBoi · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. március 26. 15:35

Hi Mindenki!

 

Szilvia (30)? Valaki Pro vagy Kontra?

fuckman · Újonc (10 hozzászólás) · 2011. március 31. 08:36

Hello Bigboi... háát szerintem kinek a pap kinek a papné....a képek őt ábrázolják de a képek nem igazán fedik a valóságot...megereszkedett has mellek se olyan feszesek mint a képen.... kedvesnek kedves.... nekem elég középszerű volt. de mindenki döntse el maga. üdv

Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2011. március 31. 22:35

Üdvözlök mindenkit!Pár lányról írok akiknél megfordultam,remélem ezzel is elősegítem választásotokat!

Feketedemon  (42):Aki szereti az idősebb nőket azoknak tudom ajánlani,korrekt árak,odaadó és egész jól tartja magát!

Jázmin  (25):Ekkora didkókhoz még nem volt szerencsém,nagyjából korrekt árak,akik szeretik a húsosabb csajokat tudom ajánlani!

Doroty  (25):Szegény lány nagyon vékony,de a segge eszméletlen,lakás puritán egy csótányhoz is volt szerencsém nála.,Szó nélkül meg tesz bármit ez pozitívum.Ajánlható kategória!

Vanessa  (22):Ez egy érdekes történet!Amikor voltam nála korrekt árak voltak,életem legjobb NF-ét nála éltem meg.De a napokban felkerestem telefonon és a barátnője vette fel,mert épp elfoglalt volt,de mondta hogy nyugodtan bejelentkezhetekhozzá őnála is.Csak a tarifa nem stimmelt,mondott nekem a csaj olyan árat majdnem lefordultam a székről,hiába mondtam neki hogy voltam már nála és akkor nem annyi volt,válltig állította hogy az nem lehet mert azonosak a tarifáik.Úgyhogy a következő látogatás elmaradt!:(

Lady  (35):Vele csak telefonon beszéltem mert rámvágta a telefont,hogy őt minden pasi megalázza,megint csak pislogtam mint hal a szatyorban!

Sindy  (22): széklefordulós árat mondott!

És még van három hölgy akik széklefordulós árat mondtak,ők már fent sincsenek az oldalon!

 

Jó kufircot kívánok minden kedves makktársnak!

 

Zotya12 · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. április 01. 11:18

Szia. esetleg meg tudnád mondani kik voltak azok akik annyira elszálltak az árakkal?

Előre is köszi a választ?

 

 

Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2011. április 01. 16:46

Hali!Az egyiket úgy hívták hogy Dóri a másikat Alíz a harmadikra meg nem emlkékszem!Ha látnám az oldalon akkor biztos tudnám hogy ki az,de most nincs fent!

Derek · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 05. 14:33

Sziasztok!

 

Tina(23) ról tud valaki valamit?

Szivesen kipróbálnám de elötte azért érdeklődnék, csinos kislány! :)

thomasi · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 06. 23:40

Sziasztok,

 

tudtok esetleg olyat a most hirdető lányok közül,aki mindent csak  óvszerrel vállal?Nem szeretném csak ezért körbetelefonálni az összes lányt,de én ilyet keresnék.Illetve nem tudja valaki véletlenül,hogy Viki21 lesz e még Győrben?Előre is köszi.Thomasi

Izé · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. április 09. 06:57

Tegnap volt szerencsém kipróbálni Chanelt és nagyon tetszett amit találtam. A csaj nagyon szép és kedves és beszélgetni is lehet vele. Egyáltalán nem sürgetett. Negatívumként meg kell említenem, hogy lehetett hallani, hogy mások is voltak a lakásban, de azért annyira nem voltak zavaróak.

thomasi · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 11. 14:11

Hali.Voltál azóta Tinánál?Csak mert én csütörtökön megyek hozzá,és érdekelne,milyen.Na mindegy,ha még nem voltál,majd csütörtökön referálok.:)Thomasi

Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2011. április 13. 22:05

Halihó mindenkinek!Múlt héten volt szerencsém látogatást tenni Szilvia 30 nevezetű hölgynél!

Ajánlott kategória!A képeken ő szerepel,az látszik rajta hogy már a 30-as korosztályhoz tartozik de én kifejezetten szeretem az ilyen nőket.Száz szónak is egy a vége én nagyon jól éreztem magam!

 

 

 

U.i.: Szerintem NF-et ne kérjetek mert az már úgy elég drága,amúgy az árak rendben vannak!

maxim · Újonc (26 hozzászólás) · 2011. április 14. 20:53

Bárki írta ezt Szilvia 30-ról nem igaz!bénázot az orálisnál is és szerintem 40feletti.

Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2011. április 14. 21:12

Nem akarok én senkit fényezni meg védeni,de lehet hogy te bénáztál!Nálam minden rendben volt vele kapcsolatban,odamentem,megtömtem és jó volt,legalább is nekem!Egyébként meg nem szoktam hazudozni!

 

Egyébként az NF az tényleg felejtős,de én nem is azért mentem!:)

maxim · Újonc (26 hozzászólás) · 2011. április 14. 21:16

Nf volt és béna,szerintem felejtős.Ennyi

 


Téma indítva: 2010.02.25., 6420 hozzászólás összesen