Szexpartner fórum győr

Győri szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
jonika21 · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. április 15. 12:03

Hello!

 

Kittiről szeretnék egy két infot kapni.

Mennyire bevállalós,gumi nélkül mit vállal?

 

jonika21 · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. április 15. 14:38


Hello!

Na voltál Tinánál?

thomasi · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. április 16. 11:31

Hali,

 

igen voltam.Csak ajánlani tudom.Lakás panel,de a szoba hangulatos,Tina nagyon kedves,mosolygós,kommunikativ,úgyhogy beszélgetni is jó vele,bár ez nem mindenkinek fontos,nekem igen.Árak nagyon korrektek,én egy órát voltam nála.NF-ja szerintem szuper,és maszirozni is nagyon jól tud.Belevaló Csaj.

Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2011. április 18. 10:52

Egy kis infó:

 

Anita (32)

Felhívtam telefonon megbeszéltük az időpontot,mondta hogy akció előtt fél órával hívjam és akkor mond pontos címet.Hívtam de a telefont mindíg kinyomta,a harmadik próbálkozás után meguntam.Még jó hogy Vanessa (22) tudott fogadni.Nekem most ő a best!Nem fordítja félre a fejét,hanem mélyen a szemedbe néz,és nagyon kedves!Szóval ezzel az Anitával csak óvatossan!

exboyfriends78 · Újonc (37 hozzászólás) · 2011. április 18. 13:09

Vincent, kaphatnánk egy kicsit bővebb beszámolót vanessa(22)-ről?én is készülök hozzá és nekem fontos lenne hogy az NF jó legyen.Egyébként jól néz ki?mit vállal?

köszi

jonika21 · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. április 18. 13:29

Na senkinek nincs Kitti(22)-ről egy tágabb beszámolója?:D

PL.:mennyire bevállalós,egyedül van-e otthon,meg gumi nélkül mit vállal?

köszi

motoros · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. április 18. 15:51

Sterintem befejezhetnéd már ezt a gumi nélküli dolgot mert már szánalmas egy kicsit.Kimész a kocsisorra és ott biztos találsz olyan lányt aki tíz menet után mosdatlanul gumi nélkül lerendez.Ne veszéjeztesd a magad és legfőképpen mások egésségét !!!!!!!Próbáld meg otthon gumi nélkül.

Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2011. április 18. 21:01

Hali!Teljesen kedves a hozzáállása,a szemeivel egyszerűen megbabonáz majd meglátod ha elmész hozzá!Egyből elküld zuhanyozni akkor is ha otthonról mész és teljesen tiszta vagy.Először NF-en voltam fent nála,egyszerűen fantasztikusan csinálja nem siet van közbe golyónyali szóval nagyon jó!Aztán másodszor csak szexre mentem,az is szuper volt,kopper punci és illatos,valamilyen szinten úgy érzem hogy élvezi is a szexet ha ügyes vagy,közben símogat.Engem abban a ruciban fogadott utoljára ami a képein szerepel.Jóformán mindent kérhetsz még popót is.Én egyébként testre gányolást szoktam kérni mert nekem az jön be és nem feláras!Nagyon ajánlom főleg az NF az kiváló,próbáld ki mindenképp!Ha meg volt az akció akkor feltétlen oszd meg velünk élményeidet!Jó kufircot!:)

ayrton1212 · Újonc (43 hozzászólás) · 2011. április 19. 18:29

Jonika21! Kitti 22-ről, már több beszit is írtam! a beszámolok.hu- n megtalálod!!

ayrton1212 · Újonc (43 hozzászólás) · 2011. április 19. 18:33

Kiitti 22 gumi nélkül semmit nem vállal, de ez szerintem is így biztonságos! A biztonság legfontosabb mindenki számára! XXI században élünk nem a középkorban!

exboyfriends78 · Újonc (37 hozzászólás) · 2011. április 22. 07:00

Vincent!

 

A képekhez képest Vanessa hogy néz ki? azért mégiscsak beállított műtermi képekről van szó....

A lakás , szoba milyen? rendezett? tudom hogy nem azért megy az ember hogy azt nézegesse de nekem ez is fontos...

egyedül rendel , vagy más lány is van a lakásban? esetleg manager?

 

köszi

Vincent · Lelkes újonc (70 hozzászólás) · 2011. április 22. 08:01

Hát igen, a képek műtermiek,szóval a smink azért egy picit rádob.A képekhez képest talán a cicik amiken meglepődhetsz(kicsit jobban meg vannak ereszkedve),de amúgy az fogad amit a képeken látsz!Több csaj is van azt hiszem hárman vannak Clau és Ivett,én két szobában voltam mindegyik nagyon rendezett és tiszta,a fürdő egy kicsit puritán de láttam már rosszabbat is.

exboyfriends78 · Újonc (37 hozzászólás) · 2011. április 22. 17:59

ma voltam vanessa (22)-nél, fél órát kértem Nf+szájba élvezéssel.az nf felejthető, inkább közepesnek mondanám mint jónak, aki annak idején volt HUANITA-nal az tudja milyen a jó Nf.a csaj kedves , átlagos testalkatú, tiszta.punci borotvált szép.különösen nem látszott rajta hogy élvezné a dolgot , nem nyögdécselt vagy ilyesmi tette a dolgát.ismerve a győri viszonyokat még így is ajánlott kategória

exboyfriends78 · Újonc (37 hozzászólás) · 2011. április 22. 20:16

ha valaki volt Sidney-nél (NEM SINDY) dobhatna némi infót....

 

köszi

 

xy111 · Újonc (17 hozzászólás) · 2011. április 26. 13:17

Sidney nem rossz csaj bár a képek nem fedik a valoságot!szerintem erosen retusáltak!de annak ellenére aranyos és lehet vele jokat beszélni is!10-es skálán talán egy 6-os!

xy111 · Újonc (17 hozzászólás) · 2011. április 26. 13:20

tud valaki infot dobni Gerda és Ramonárol?

Derek · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 26. 20:52

Kitti (22) nem vállal semmit gumi nélkül, állatok ne menjenek hozzá mert ő a mi gyüngyszemünk Győrben!

Nyomatékosan kérném, hogy agyroggyantak kerüljék!

Derek · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. április 26. 20:55

Tina (23) fake! A képek messze nem őt ábrázolják! Nem ajánlott kategória!

maxim · Újonc (26 hozzászólás) · 2011. április 27. 23:11

Sziasztok,hát nem akarok veszekedni senkivel de A Te Gyöngyszemed,aki valóban kedves és még talán figyelmes is.De egy annyira gépies és pénz nyelő aki még ha plusszba beszélgettek fél órát azt is felszámolja.Nem Ő a sztár de te vigyázzzz rá nagyon.Tisztelettel csak egy vélemény,és nem szent írás!!!!!!!!!!!!

jonika21 · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. április 28. 15:18

Ki mit mond,ki a legjobb most Győrbe?


Téma indítva: 2010.02.25., 6414 hozzászólás összesen