Szexpartner fórum keszthely

Keszthelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Ivett Keszthely · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2013. december 19. 12:52

Kedves Ismerőseim! :-)

 

Dec. 21.-től-január 06.-ig nem leszek elérhető!

Ezúton is szeretnék Nektek Békés, boldog karácsonyt és eredményekben gazdag újévet kívánni!

Puszi! :-)

Törölt felhasználó · 2013. december 24. 08:32

Boldog Karácsonyt minden látogatónak és hírdetőnek! (habár vannak olyan lányok, kik ilyenkor is dolgoznak, sőt névnapjukat, születésnapjukat sem hagyják ki)

Attila1980 · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. december 26. 12:05

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

FIGYELEM!

Cheyeen néven hirdető lány egy vándorló lány, ***moderálva*** több fórum is olvasható róla.

Legutóbb Ceglédről lépett le, ellopott pénzt, kozmetikai cuccokat, de ezt mindenhol csinálja a kis 17 éves cafka.Cegléden Vanessa néven volt, de volt ő már Sandraa, Candika, Lillan, Lillike stb. Elvileg az igazi neve ***moderálva***. ***moderálva*** a csaj, szóval csak óvatosan...

Akiknél most van üzenem hogy vigyázzanak mert ha érzi hogy rezeg a léc, ami mozdítható és értékes mindent ellop és úgy lép le...

Ceglédről még az LCD tvt is elvitte....

géza34 · Újonc (12 hozzászólás) · 2013. december 26. 12:49

Sziasztok Melániról nem tudnátok valami infóz írni ?köszi 

Sphinx · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. január 06. 23:40

Egy kis szöszenet az észrevételemből a mai időkről.

Kezdem úgy érezni magam a bárokban mintha busójárás lenne, nem elég hogy drága de még az étvágyam se jön meg a lányoktól. Casablanka még úgy ahogy elmegy, sőt jelöltem is lenne ha otthagyná a munkáját szívesen élnék vele, hisz a mai fiatal lányok ugyan ezt csinálják a szórakozó helyeken, nem véletlen hogy a neten is fent vannak. Valószínű a többi bár azért nem hirdeti magát mert olyan lányokkal dolgoztat. Vagy egy fokkal szebbek az ördögnél vagy helybeliek dolgoznak ott és nem szeretnék ha kiderülne róluk. Nem mondok nevet, reklám lenne még ha negatív is, de múltkor olyan helyen voltam, hogy többet nem megyek. 6 v 7 lány volt ott (és a taxisok akik düllesztik a pultot és csevegnek a lányokkal, vajon otthon alvó család tud róla???) abból egy amelyik tényleg tud táncolni, a többi csak vonaglik és próbál valamit mímelni. A korukról ne beszéljünk, vagy 30 feletti a többség vagy ki van égve. Az egyik ráncos, a másiknak lóg a hája, a harmadiknak nincsenek fogai, bár bizonyos esetekben ez előny, negyedik úgy néz ki mintha punk lenne, ha nem látnám amit látni kéne azt hinném transzvesztita. Jelen esetben megittam a sörömet a haverokkal és távoztam, persze legközelebb nem kell lemennem oda sem mert kinéztek. Pedig csak pár száz kilométert kell menni és már az italozónak is örülnek. Ezek után inkább megiszom az olcsó sört a kocsmában és a videkilany.hu weboldalon meg válogatok.

Mielőtt bárki gondolná, nem voltam mindenkinél. Még :) és nem is vagyok minőségellenőr. De nyugodt szívvel tudom ajánlani Angyalt, Vikit, Anit.

Ezzel csak azt akartam éreztetni, hogy inkább ne legyenek nyitva az ilyen helyek ahol nincs minőség az árak mögött, vagy ennyire igénytelen már a férfi társadalom?

Törölt felhasználó · 2014. január 08. 05:24

Ez így igaz, amit leírtál. Csak hát annyit hozzáfűznék, hogy így is megy a bolt. A kinézet az olyan, hogy mikor megjelenünk a szolgáltatónál, akkor meglátjuk, hogy a képek a valóságot tükrözik-e. A fényképgaranciát kibővíteném korgaranciára is. A T. Szerkesztőség elgondolkodhatna, hogy lehetne megoldani az adatvédelmi szabályok figyelembevételével, betartásával. Persze tudon, hogy ez az oldal nem házasságközvetítő, de lehet, hogy kevesebb lenne a fényképgaranciás, és korrektebbek lennének a hirdetések. Természetesen az első megjelenés és hozzáállás eldonti a többi "sorsát". Új randira mindig úgy kell készülni, hogy kiírt kor+4-15 év.

 

Törölt felhasználó · 2014. január 09. 18:28

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!*** 

 

Ha gondott akarsz magadnak,nyugodtan látogasd meg! Olvass vissza egy két beszámolót róla!

 

Törölt felhasználó · 2014. január 09. 20:10

Velem is megoszthatnátok (akár priviben is) Zsani 24-ről infót.

skiz · Újonc (34 hozzászólás) · 2014. január 10. 15:36

Kész Átverés! A csaj simán lenyúlja a p*nzed és kámforrá válik, ha nem figyelsz. Több néven és városban is futott már hirdetés szerint, de szeintem ugyanott van. 

Ja, és ez nem lejáratás, tapasztalat.

 

Xtreme · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. január 10. 18:56

Üdv

Új vagyok itt, nem voltam senkinél a lányok közül. Ha esetleg valaki tud ajánlani olyat, aki megfelel az alábbiaknak, azt megköszönöm.

Vékony ill sportos alkatú, igényes kivitelben. Kedves, barátságos, akivel esetleg lehet beszélgetni is és nem rideg , mert az első ilyen jelnél már ott sem vagyok.Ne legyen 40 felett, én sem vagyok annyi. Diszkrét lakás,ház ahol egyedül van és nincs ott más senki, valamint lehet parkolni. Ha esetleg egy Kedves Szolgáltató jelentkezik, kérem, hogy kizárólag csak a valóságnak megfelelő információkat adjn magáról, mert ellenkező esetben nem maradok ott és csak raboljuk egymás idejét... :) Megkereséseket privátban. Köszönettel:

Xtreme

Törölt felhasználó · 2014. január 11. 08:11

Javaslom, keress egy igazi barátnőt!! Ha rendesen bánsz vele, nem leszel szarrágó és az ördögnél valamivel szebb vagy, talán akkor valaki megfelel ezeknek az igényeknek. Sok siker!! Ny.

 

mekkelek62 · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. január 11. 13:48

Kedves Xtreme!

 

Ott a pont Nyaligátornál! :-)

A lányok is szeretnének csak csinos, kedves, ápolt és nem büdös vendégeket! ...

De hát az élet, ugye...

Ha ennyire kritikus, igényes vagy keress a magán szférában ilyen lányt, mert neked nagy valószínűséggel senki nem felelne meg!

De az gondolom nem megy, ezért itt adod a felsőbbrendűt, persze legyenek valakinek igényei, azzal nincs baj, de a te soraidból kitűnik a beképzeltség...

mekkelek62 · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. január 20. 11:52

Hát valljuk be, ha már valaki az arcát is felteszi, akkor mehet szarul a bolt. Az már a vég kezdete...

kisboa · Kvázi-tag (123 hozzászólás) · 2014. január 21. 16:19

Meglátogattam a minap Szilvit, és nem bántam meg!Igaz elsőre nagyon furcsa volt, olyan érdekesek a szemei, szigorú tekintete van. De nem kellett szorongonanom, kedves volt, beszédes. Sportos, feszes teste van, látszik, hogy karbantarja.Jól éreztem magam nála, ritka szép punci, hatalmas, izgató ajkakkal, és nagyon élvezetes francia nyelvtudással.Ismétlést kíván!

Törölt felhasználó · 2014. január 22. 18:23

Mondod, hogy kedves, beszédes. Én úgy tudom, nem kell "közel" engedni. Sok beszédnek... Amúgy a véleményeddel egyetértek, kivéve az ismétlést.

 

 

PIRATE · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. január 23. 03:03
GONDOLTAM ,HOGY A LEJÁRATÓ HADJÁRATBÓL ÉN SEM MARADHATOK KI.ÉN NEM FOGLALKOZOM AZZAL,HOGY KI MIT CSINÁL ÉS,HOGY NÉZ KI.MINDENKINEK SZUVERÉN JOGA ELDÖTENI.A SZAR KEVERÉST VISZONT NEM TOLERÁLOM.PERSZE ELŐBB UTÓBB AKIK KEVERIK AZOKAT BERÁNTJA A KANÄL.KEDVES RÖNÖK!AZ ,HA BELENÉZNËL A TÜKÖRBE JÓ MÉLYEN LEHET MEGIJEDNÉL A SAJÁT JELLEMEDTŐL.
firenze · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. január 25. 00:08

Többször voltam már Lolánál aki számomra az igazi Hölgy.Akit egyénisége,műveltsége és érzékisége tesz felejthetetlenné.Számomra Ő az a szolgáltató akire illik és érdemes odafigyelni.

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2014. január 25. 12:45

Hogy mi folyik itt a fórumon,az már egy vicc!De hogy nem a jóindulat,az aztán biztos!Úgy gondolja néhány szegény hirdető,hogy attól lesz több vendége,ha a másikat jól lejáratja,porig alázza.Kedves EMBEREK,mert ugye jól tudom,hogy itt is csak azok vannak a sorok mögött?Legyetek már méltóak erre a kifejezésre,ne alázzátok saját magatokat ilyenfajta rossz hozzáállással.Ha szeretettel álltok ahhoz,amit vállaltok,megtalál mindenki,akit ti szeretnétek.Mindenki foglalkozzon a saját dolgával,sepergessen a saját háza táján (állítom mindenkinek van mit),és álljon az élethez méltósággal,itt,vagy máshol,mindegy!

Maláj · Újonc (33 hozzászólás) · 2014. január 30. 18:11

- mondta Kalóz és bánatában visszatért a masszázs rovatba. 

 

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2014. január 30. 19:33

Igen kedves Maláj,tudod,unalmamban váltogatom,naponta többször,tudod,én f*z*tem a hirdetésemígy azt hittem,hogy szabad,és így élem ki magam,bánatomban,örömömben csak katt,és máris fel van dobva a napom!De legközelebb engedélyt kérek tőled,így jó lesz?Neked meg attól van jó napod ,hogy másokat piszkálsz,látom különböző helyeken üt fel a jóindulatod,mint elhanyagolt földet a gaz,kedves Maláj...

 


Téma indítva: 2010.03.15., 840 hozzászólás összesen