Csevegés

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2012. július 24. 23:59

Azok a kifejezések, amelyekkel másokat jellemzünk, keveset mondanak róluk, de nagyon sokat mondanak rólunk! :)

Törölt felhasználó · 2012. július 24. 20:59

Hol?

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2012. július 24. 19:23

Azért vagyok itt, hogy szeretetet, reményt és hitet adjak.

Jól érzem magam, mert egyre gyakrabban sikerül! :)

Törölt felhasználó · 2012. július 23. 09:05

Tiszteletem Uraim! :)

 

Elemezzük Pál-Pusztai beszámolóját! Először is egy nesze semmi, fogd meg jól. Ír valamit, amire bárki, én is képes vagyok bárkiről, akit sosem láttam. Volt valahol, nem csalódott. Én is voltam a Teszkóban, és megint nem csalódtam, nem köszönt a pénztáros tegnap sem.

Hol is volt? Veszprémben!

Alatta "Királyok és királynék városa kimaradt,..."

A királyok városa Székesfehérvár (lelkesen érdeklődött fehérvárban, hogy kihez érdemes:))

A királynék városa NICSAK VESZPRÉM, ahol most volt, vagy nem?? 

Ilyen ellentmondásba keveredik 3 mondatban.

Ugye nem is kell többet szólnom? :)

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2012. július 22. 22:22

Ma mindent moderációra küldtek!? :)

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2012. július 22. 15:15

Tegnap Veszprémben voltam "lávaköves masszázson" !

Ismét nem kellett csalódnom! :)

Királyok és királynék városa kimaradt, Szombathelyen nézelődöm most!

Törölt felhasználó · 2012. július 20. 22:36

Mielőtt kitiltanának büdös sajt legnagyobb örömére,bár rá is ez vár, elmondanám, hogy a Masszázst az Én kérésemre csinálták meg a masszőrök számára, hogy a látogatók, ha netán nem, vagy nem csak szexpartnert keresnének, hanem bármilyen masszőrt, csak egy katt a sufninkba, mert kaptunk valamit egy év után.

Voltak is az oldalon masszőrök, az erotikustól, a frissítőn át, a tényleg képzettekig.

Lement Suzy, mások is, de ki veszi észre. Most meg lehet nézni, a Masszázsban hirdetők többsége mit hirdet igazán.

A vendégek mesélnek. Ez van. Ettől van, amit Elvira írt tombolva, magából kikelve, amin én már túl vagyok.

Sok lúd disznót győz. Ez az oldal nem nekünk van már. 

A kérdés jogos volt Elvira részéről. HOL???? Az újságból kiűzve, a neten szintén. Majd szórólapozunk, meg osztjuk a névjegykártyákat,

esetleg felveszünk telefon marketingeseket. Rakás ötletem van, csak ezért kár volt 1 egész évet dolgozni, 2 napos munkán. :)

Sok sikert a sok "képzett" masszőrnek, és ha visszamegyünk 3 évet az időben, a netre ÉN vittem fel a valódi masszőrt, volt is sikere.

Egy 21 éves srácnak volt egy bölcs mondása:

"Az emberek a jót hamar elfelejtik, a rosszat soha." 

De senki ne keseredjen el a masszőrök közül, Pesten van honlap MASSZŐRÖKNEK. Az tiszta, csak a vidék a gond.

Ezt külön köszönöm az elűzöttek nevében is, akik nem olyan rossz emberek, mint ÉN, és egy betűt se írtak, csak eltűntek.

Nem baj, van új hirdető, nem igaz? Mindig jönnek újak.

Törölt felhasználó · 2012. július 18. 16:26

Szia,

elhallgattál nagyon. Sehol se tudod leírni, hogy célt érj vele, mert direkt csinálják, és sokszor hallom, hogy értelmes ember van a vonal túloldalán. Elmesélem, én mit csináltam az elmúlt 4-5 hétben. Jól indult itt minden, 80-100 hívás/nap, enni nem tudtam, kedves, mosolygós mindenki. Gondoltam, jó lesz ez. Jó is volt az első 10 nap, aztán megtaláltak, akiket a hátunk közepére se...

Visszavettem. Felejtsétek el, mi volt máshol, most meg ez van, slussz. Ha kell, jó, ha nem, nem. Régebben kinyomtam a rejtett számost, 25-30-szor egymás után hívott, most hagyom, hadd csörögjön, és megunja. Bunkó volt, kinyomtam a telót, újra hívott. Most ha bunkó, vagy hülyét játszik, netán sértő, leteszem a telefont valahova, magában beszél, nem hív újra. :)

Alakulunk, tegnap megtört a jég. Hirdetés nem duzzogó, nem sértő, csak határozott, de érthető. Vártam, néma csend 1/2 3-ig, aztán egy hívás, kellemes férfihang, köszön, bemutatkozik, és nicsak masszázst szeretne. Nem csak én adtam, hanem kaptam is, pozitív élményt, egy jó vendéget. Ma már több... Remélem, ez így folytatódik, és érdemes volt várni, és kivárni, és ezután is így lesz.

Mert tudni kell, hogy az én otthonom, nem Miskolc, és ha nem érzem jól magam a bőrömben, hát, mindenki tudja, mert más is azt tenné.

És most ott a valós életkorom, hogy ne kelljen találgatni. :) Aztán lássuk, mi lesz!

 

Törölt felhasználó · 2012. július 11. 21:30

Jól meggyúrlak! JÓJAZ xd

 

Törölt felhasználó · 2012. július 11. 20:12

Hozzám gyühetsz. :D

 

Törölt felhasználó · 2012. július 11. 16:31

Nekem is most lesz szülinapom hó végén. Nem lehetne esetleg........... :D :D :D :D

 

Törölt felhasználó · 2012. július 11. 10:06

-i :) az u mellett van, kettőt ütöttem le, tehát "bunkó" :D

 

Törölt felhasználó · 2012. július 11. 10:03

Igen, erről beszéltem én is folyamatosan, és kaptam a buinkó osztást.

Most várok, kivárok, és húzom a strigulát (1 bunkó, 2 bunkó... 7. végre egy értelmes, intelligens érdeklődő)

Van lehetőség több, az egyik a türelmes, nyugodt kivárás. Majd még írok, hogy én mit tanultam máshol, hogy lehet könnyen dönteni.

Abból a 3 napos tréningből egész életemet végig játszottam. Plusz 1 db könyvből.

Az élet minden területén működik.

 

Törölt felhasználó · 2012. július 10. 21:16

Szia,

igen ezért számmal, és örülök, hogy te írtad le, nem én. :)

Mert ha én írom, akkor kötöszködni kell! Nekem is, és szerintem mindenkinek ez a tapasztalata.

Amúgy miért is kell rejtett számmal hívni egy masszőrt?

A kedves érdeklődő vajon felvenné? Nem.

 

artúr · Újonc (9 hozzászólás) · 2012. július 10. 20:57

Szia Elvira én is akartam neked mail írni de nekem sem műlödik itt esetleg meg tudnád adni  ???? kösz mert szeretnék kérdezni valamit ???

 

hakkinen · Újonc (9 hozzászólás) · 2012. július 07. 14:35

 

Akk itt lehet vmi gond. Nembaj, majd inkább felhívlak egyszer.. :) Az biztos sikerül

hakkinen · Újonc (9 hozzászólás) · 2012. július 03. 16:55

Továbbra is:Mail delivery failed

Biztos bennem van a hiba...... Az a címed ami az adatlapodon is van írva?(pereces....)

 

hakkinen · Újonc (9 hozzászólás) · 2012. július 01. 14:01

Hello

 

Sztem nem műxik az emailcímed, írtam neked!

 

enemy · Újonc (38 hozzászólás) · 2012. június 23. 11:07

Vagyis nem Dórit, hanem Elvirát akartam írni! Bocs! :D

 

Vikk · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. június 23. 10:11

Na! Ők nekem is nagyon hiányoznak... :( imádtam oda járni...

 


Téma indítva: 2012.05.25., 330 hozzászólás összesen