Csevegés

enemy · Újonc (38 hozzászólás) · 2012. június 23. 08:40

Dóri, én kértem magam, hogy töröljék a hozzászólásom, mert utólag megbántam, mégsem akartam belefolyni a témába. De mindegy, már késő volt, addigra elolvastad. :) De szerencsére nem értetted félre meg semmi ilyesmi, és ennek örülök. :)

 

Vaki · Újonc (27 hozzászólás) · 2012. június 21. 14:56

Volt a G... utcán annó Alexa és Gina. Sajnos abbahagyták, még a hely is megszünt.

Sokszor jártam náluk és mai napig hiányzik egy hasonló hely.

Szép kulturált hely, szépségszalon eredetileg.

Enemy: még a Te szobádnál/sarkodnál is kellemesebb, pedig szerintem az a minimum ;)

 

Szóval amit én szeretek (mostanában keresek), egy csinos, kellemes lány (ha minden összejön, akkor egy kimondottan szép lány), aki pihentető-kényeztető masszázzsal ellazít, masszázságyon (mert az azért csak akkor az igazi, mégha bizonyos gyógy/pihentető masszázshoz a tatami is jól illik).

A nyugis masszázs alatt lekerülnek a ruhák a lányról és szabadon lehet élvezni a szépségét. Pl. itt megjegyezhető a tükrök hasznossága és fontossága.

 

A végén csúszkamasszázs és levezetés, de ez teljesen a lánytól függ. Igazán profi kényeztetés után a lényeg a hangulat és nem a befejezés módja.

enemy · Újonc (38 hozzászólás) · 2012. június 15. 20:40

Óóóójeeee, üdv mindenki ideillőnek a klubban! :)

Még csak most vettem észre, hogy ez van nekünk, és nagyon örülök neki. :)

Törölt felhasználó · 2012. május 26. 11:33

Igen, a szem nem tud hazudni. Eszembe jut (sokszor!) nagymamám, aki 1902-ben született, megélte az I. világháborút, a Tanácsköztársaságot, a II. világháborút, 56-ot, sorolhatnám. A II. világháborút két pici gyerekkel, kisebbik lánya 2 és fél éves volt.

Éheztek, mint ahogy a háborúkban szokás, éhség, szegénység, menekülés a pincébe... Ő is éhes volt, de tűrte. Azt viszont nem bírta, amikor a pici lánya sírva kérte, "Anyukám, éhes vagyok. Adj egy kis kenyeret!" Aztán vége lett a háborúnak, amiről sokat mesélt, mint az életükről is. Ittam a szavait, és csodáltam, imádtam azt a 150 centis, törékenynek látszó, csupaszív, mégis nagyon erős asszonyt.

Nagyon beteg volt már. Nem panaszkodott soha, csak mesélt. A tényeket. Sokat nevettünk is, szép gyerekkorom volt mellette.

A szeme mindig csillogott, akkor is nevetett, ha a szája nem, pedig az ő élete a mienkhez képest!! Ő ad erőt ma is, ha nehéz...

Hol van ez attól, amiket Ő átélt?? Az emberek összefogtak, segítették egymást... Ezt ma is megtehetnénk.

Ma szorongó, agresszív gyerekeket látok. Egy nyugodt gyerek nem agresszív. A pénzt nem érti még, főleg, hogy mennyit ér. Nem is érdekli. A szeretet, amire szüksége volna, és a törődés, odafigyelés. De ez egy másik világ. Mit hall a felnőttektől? Mit lát? Milyen mintát?

Mit érez? Ez nem térképfüggő, nem is pénzfüggő. Itt is lehetne, ma is lehetne úgy, ahogy nagyikám idejében. 

A pénz nem boldogít, csak egy darab papír, de mindent azért kapsz. Ha  nincs, csak akkor számít, de boldogságot nem ad, csak biztonságérzetet.

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2012. május 26. 08:34

" Tudja mindenki, milyen szegénység van ott, az emberek mégis mindig mosolyognak, ott szokott fellélegezni, "nyugalom van!".

 

(szegénység?)..az ott egy más fogalom, mint ahogyan a boldogság is!

Csak szeretnénk tudni itt Europában, de inkább érezni lenne jó nap mint nap...

Thailand inkább egy skanzenné vált produkciós iroda.

A környező országokban lelhető fel még az igazi masszázs..

Mosoly sok helyen van manapság, egyedül a szem ami nem hazudik..!

Törölt felhasználó · 2012. május 26. 07:52

idő= ó r a  (Kérném a Szerkesztőséget, ezt a két szót ne javítsák már át! Közönöm, elég vicces így. :))

 

Törölt felhasználó · 2012. május 26. 07:42

NEM PARTNEREMRE!!! V e n d é g e m r e, na. 

 

Törölt felhasználó · 2012. május 26. 07:40

XD

Az k.. jó!!! Csak nem svéd masszázs :D :D :D B+

Még Veszprémben volt egy vendégem, Thaiföldön éli életét, évente 2x jár haza M-országra, de csak a család, barátok miatt, és kb. két hétig bírja. Tudja mindenki, milyen szegénység van ott, az emberek mégis mindig mosolyognak, ott szokott fellélegezni, "nyugalom van!".

Megszállott masszázsra járó, imádja, de az igazit. 3 féle thai masszázs van. Az egyik (amiből összetákolták 1 órásra a nyugaton ismert svéd masszázst) egész test masszázs, padlón, gyékényen, 2 órás! A másik, amit már itthon is oktatnak, a tradicionális thai masszázs, ez az amikor ilyen bő gatyába, bő felsőbe (hófehér!) öltöztetnek, és, mint a csontkovács össze-vissza hajtogatnak, törnek, zúznak, az főleg az izületeknek tesz jót, helyére rakja a kimozdult csigolyákat... A 3. a thai talpmasszázs, 2 óra!!! ismétem 2 óra. Csak talp. Tudjuk h a talpon, és a tenyéren minden szervünk megtalálható, itt ez a természetgyógyászaton belül a reflexológia (de nem 2 óra). Na, ezt akartam én még kitanulni, de kitaláltak valami 4 napos kötelező Egészségvédő Tábort (40.000 Ft volt 2 éve). Mondom, én ezt kifizetem, de kihagynám, nem lehet. Anélkül nem vizsgázhatsz le természetgyógyászatból (aztán jön a szakosodás). Mondtam, nem járnának velem jól, reggel felkelek (ahogy most is) lefőzöm a kávémat, és RÁGYÚJTOK. Na, ez ott felejtős. Mondom, én meg ölök, ha nem így kezdem a napot, addig hozzám se szóljanak. Hát, ezért nem lettem természetgyógyász.

Visszatérve a vendégemre, aki az én masszázsomat is mindig kiélvezte :), nem a tanfolyamon, tőle tudtam meg h a svéd masszázs a 2 órás 

thai masszázsból ered, kiszedtek belőle fogásokat, és azokat alkalmazzuk mi itt nyugaton. Ott a kislányok kb. 8 évesen kezdik tanulni, anyáról lányára száll a tudomány, és úgy ismerik az anatómiát, mint egy orvos. Szóval, sehol se vagyunk tőlük. :( De tanulunk!!

 

Törölt felhasználó · 2012. május 25. 12:03

Hohóóóó!

Köszönjük szépen! :)

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2012. május 25. 09:40

Tisztelt Mindenki!


Oldalunk masszőrei, masszőzei írhatnak itt információkat egymásnak, partnereiknek, az oldal látogatóinak, illetve tehetnek közzé többeket érintő információkat.


Téma indítva: 2012.05.25., 330 hozzászólás összesen