Csevegés

Dark Angel · Kvázi-tag (62 hozzászólás) · 2012. augusztus 15. 13:13

Hali :)

Látod látod azért mert nincs papírja valakinek valamiről, még tudhat dolgokat. Téged ez az apró kis betű zavar. Engem inkább az, hogy lenéznek hasonszőrűek pedig ugyan azt csinálják csak lerövidítik a dolgokat kifogásokkal.

Teljesen egyet értek veled, ha valakinek papírja van, és tud is, nem kellene lejáratni egy jól megbecsült, nem könnyű szakmát. Legalább is olyanoknak akiknek fogalmuk sincs mit is jelent a masszázs legyen az bármilyen! Ha olvastad akkor tudod bár papírom nincs de tanultam és amit én tanultam annak köze sincs a szexhez vagy akár az erotikához.

Igaz az is, lassan több fajtáját kitalálnak mint amennyi rovar él ezen a szerencsétlen bolygón. Volt van és lesz is aki tőlem masszázst kér de én sajnos egy ciszta miatt a csuklómban ezt nem igazán tudom megtenni. Bár nem tagadom van vendégem aki szereti amit és ahogy. De újra csak írni tudom, az amit én csinálok, olyankor nem erotikus és nem izgató. De azt hiszem neked ezt nem kell magyarázni. 

Szóval a lényeg, én arra ugrok ha valaki mosakszik pedig ugyan úgy megteszi csak épp máshogy nevezi szerencsétlen gyereket :S

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 15. 12:58

Szia,

igen, a yin és a yang miatt van h nő férfi masszőrt, és fordítva, az energiaáramlás... köze nincs a szexualitáshoz.

Én bevallom, nekem ez a masszőz szó nem tetszik, a gyakorlati oktatónk egy tünemény 52 éves gyógymasszőr volt, nő.

A névjegykártyáján is gyógymasszőr volt.

 

Dark Angel · Kvázi-tag (62 hozzászólás) · 2012. augusztus 15. 12:10


Ezt egy hivatalos masszázs oldalról (Szexmentes!) kerestem minekután egy masszőz hölgytől hallottam én is először. Vagyis nem kitaláció hanem létező történet! :)


Mi a különbség a masszőr és masszőz között?

Szoros szakmai viszonylatban az, hogy a masszőrök férfiak, a masszőzök pedig hölgyek.(Francia szavak: Le masseur: Férfi masszőr, La masseuse: Női masszőz)
Ám a hétköznapi nyelvben alig teszünk különbséget:

a masszázst végzőket általánosan masszőröknek hívjuk.



Így hát feltehetjük a kérdést magunknak: férfi vagy női masszőrt válasszak?


A kérdés gyakori, ennek ellenére nem létezik rá általános érvényű válasz. Döntésed előtt jó, ha rendelkezel néhány hasznos információval:


A férfiak általában idegenkednek az azonos nemű masszőrtől. Jobban esik egy hölgy érintése, még ha nem is olyan határozott vagy erőteljes. Ám ha sportosak, kemény izmokkal rendelkeznek a teremetés koronái, meg vannak arról győződve, hogy csak egy hasonló adottságokkal rendelkező „kétajtós szekrény” tudja megfelelően átdolgozni fáradt izmait. 
Itt mindjárt el is kell oszlatnom egy tévhitet: a masszázs erőteljessége, hatása és eredményessége csak igen kis százalékban múlik a fizikai erőnléten, sokkal inkább a technikai tudáson. Ebben a tekintetben pedig a nők és férfiak egyaránt lehetnek jók vagy kevésbé tehetségesek!


A női masszőrök általában érzékenyebben reagálnak a páciens rezdüléseire, kíméletesebbek fájdalom esetén, a férfi masszőrök viszont határozottabban kitartanak a terápiás terv mellett, következetesebbek a kezelés teljes ideje alatt. 
Női vendégeink sokszor említik szemérmességüket, nem szívesen vetkőznek le fehérneműre az erősebb nem képviselői előtt. Általában ez az oka annak, hogy azonos nemű masszőrt választanak. Masszázs közben sokszor a lélek is megnyílik, és szívesebben bízzák rá lelki titkaikat is „sorstársaikra”.


Masszázs közben akarva-akaratlanul energia-csere is történik.

Az energiák sokszínűsége miatt azonban a férfi-energia masszázs közben kiegyensúlyozza a yin típusú női energiát, és viszont, így tudattalanul és „megmagyarázhatatlanul” az ellenkező nemű masszőr érintésétől energetikailag is jobban érezzük magunkat.

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 15. 07:51

Szia, hozzád teszek fel egy fontos kérdést, mert szakértőnek tartalak masszázsban (is:)).

Te mit szólnál, ha feltöltenék a péniszedet vazelinnel? Ilyet találtam, és el is képzeltem...Hát!!

Ez ilyen erotikus masszázs, gondolom, csak szerintem ügyes kezecskék meg tudják azt tölteni vérrel.

Nem kötöszködni akarok, csak érdeklődöm, már félénken, mert mindig vmi rosszat szólok (de igazat) ???

Kapsz a popódba golyókat is... Te mennél?

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 14. 21:32

Én állandóan pörgök :D

 

metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. augusztus 14. 20:13

Nincs nekem semmi bajom Veled, csak néha túlpörögsz. Ennyi...

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 14. 20:09

Szia Grófom,

először is örülök, hogy látlak, mármint olvaslak. Már megint az igazság hagyja el a kezedet, így van.

Kérdem, mi a rossz a szexben? Egy rossz partner. A masszőrök is szerethetik a szexet, sőt, minél jobb szerető valaki, annál jobb masszőr lesz.. :) A kettő kombinációja, mármint a profi masszázs egy jó szex-szel a végén, mindenki elhiheti, vonzza a férfit, tehát igenis összefér.

Itt meg asszem, álszenteskedni nem igazán kéne.

Most megyek élőadásba valahova, és ott is jól érzem magam. Egy életünk van, adjunk neki!! :D

Ha érdekel, mailben, vagy skypon.

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 14. 12:13

Szia,

bár próbáltál sértegetni (nem tudsz :)), olvastam, amit Debrecenbe írtál a masszázzsal kapcsolatban, és teljesen egyetértek vele... :)

Annyit azért hozzászólnék a többiekéhez, hogy én is tényleg tanult, és elég jó masszőr vagyok (ezt a masszőz szót később találta ki vki, az én időmben a nők is masszőrök voltak), nem zárja ki, hogy utána ne lehetne még több jóságot adni. Nekem pl ebben volt a sikerem, mikor még... igen, én vittem fel a masszőrt 3 évvel ezelőtt egy másik oldalra, adtam ötletet hozzá nem értőknek is, de már mindegy :)

Már van bambusz masszázs is, most azon gondolkodom, hogy én meg sodrófa masszázst hirdetek, aztán leveles tésztát hajtogatok a vendégből xd

 

Zollee · Újonc (20 hozzászólás) · 2012. augusztus 13. 20:53

Kedves Hercules38!

 

Először is hadd mondjam el a következő tapasztalataim MIllával kapcsolatban. Néhány hete kerestem fel először a hölgyet. Fantasztikus külsejű hölgy fogadott az ajtóban, akivel rögtön a masszázságyra való felvekvéskor tisztáztuk a részleteket. Kizárólag masszázst vállal, semmi egyebet nem. Próbálkoztam nála mással is, de elzárkózott tőle. Ne feltételezz róla ilyen dolgokat, amiket valóban nem végez. Egyébként annyira jó a keze, hogy azóta többször is felkerestem. Úgy gondolom hogy Nyiregyházán messzemenően Ő a legjobb, pedig jártam más masszőr hölgynél is. A legigényesebb volt a lakása, az összes többi jóval gyengébb szinvonalu. Hogy mással dolgozik-e azt nem tudom, de abban biztos vagyok hogy más kezére nincs szükségem.

metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. augusztus 06. 21:39

Csak akkor zavar ha a jóhiszemű embereket a 2féle éneddel félrevezeted. Mint ahogy lentebb is történt.....De mindegy is...

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 05. 21:27

Most téged pl mennyiben zavar, hogy én mit csinálok?

 

 

metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. augusztus 05. 20:55

Mert így kb. az ***moderálva*** színvonalat mutatod magadról, de az még csak hagyján hogy két, illetve még annál is több neved van( pl.: József) de amiket írkálsz meg ahogyan viselkedsz az is tisztára gáz.....De ha neked így jó akkor hajrá...

 

Törölt felhasználó · 2012. augusztus 05. 16:23

és miért ne?

 

metroman_ · Újonc (34 hozzászólás) · 2012. augusztus 04. 22:14

Elvira Drága!!

Nemesis meg Hexe egy és ugyanaz........

Hexe ne variálj már annyit ezekkel a nickekkel......

 

herkules38 · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. augusztus 01. 08:02

sya milla a mult héten voltam nálad a plázával szemben műkőteted ugy mond maszást a szőke barát nődel és én bátran ki merem jelenteni hogy nem csak maszást vállasz hanem tőbbet is bele értve *** moderálva *** de amugy  mellesleg nagyon szép szilikon cicid van :) :) *** moderálva *** vagy müvészi néven milla :) :)

 

herkules38 · Újonc (0 hozzászólás) · 2012. augusztus 01. 07:52

hello

Törölt felhasználó · 2012. július 31. 13:45

A belső masszázs – tanuld meg és bolondítsd meg a férfit
Először is egyezz meg vele, hogy akarja-e vagy sem? Sok fickó van aki eleinte fél tőle, de aztán szex közben mégis megjön a kedvük. Olvastunk egy fórumot erről a témáról. Azok, akik próbálták, már-már függők voltak a prosztata masszázstól. Valószínűleg okkal.

Na figyelj!

  • Moss kezet, és pucold ki, majd vágd rövidre a körmödet. (Műkörömmel, vagy hosszú körömmel ne közelíts! A pasid ijedtében meg sem áll Mekkáig, ha mégis!)
  • Ha gondolod, használj egy finom latex kesztyűt, de e nélkül is ügyes lehetsz. Kend be az ujjad síkosítóval, ez segíthet, de ezt is kihagyhatod.
  • Izgasd fel mindenféle módon a fiút, kézzel, szájjal, és csak utána kezdd meg a barlangászat előkészületeit.
  • Simogasd először a fent leírt pontokon – kívülről. Nyomd az ujjaidat a herék és a végbél közötti bőrfelülethez, és finoman masszírozva körözz. (ne úgy nyomd, mint a süket a csöngőt! Érzéssel csináld, a pasi reagálásából tudhatod, mi újság)
  • Ha úgy érzed, hogy felkészült, akkor csúsztasd finoman az ujjad a végbélnyíláshoz. (Melyik ujjadat? Mondjuk a mutatót, vagy a „bemutatót”, vagyis a középsőt.) Egy kicsit masszírozd a gyűrűs záróizmot, majd óvatosan és lassan haladva hatolj be. Segít, ha úgy csinálod, mint ahogy te elvárnád fordított helyzetben. Lassan vezesd fel az egész ujjadat, majd kicsit mozgasd körkörösen, meg ki-be, hogy ellazuljon.
  • Emlékszel, hogy hívtad az ujjaddal a csiga-bigát az óvodában? Na most ezt az ujjmozdulatot kell felidézned, finoman és érzéssel. Az ujjad hegye finoman érinti majd a prosztatát. A fiú jelzéseiből tudod, hogy gyengébben, vagy erősebben kell csinálnod. Közben persze azért ragadd meg a szerszámot is, és kényeztesd elölről is a kedvest. (FIGYELJ – azon kérlek ne sértődj meg, ha hamarabb megy el mint te, és akkora szédületes orgazmust produkál, hogy csillárt kell takarítani utána.)
  • Ha elég tapasztalt vagy, akkor felfoghatod a gejzírt úgy, hogy a térdei felé nézve meglovagolod a párodat, és a korábban leírt módon izgatod. Frenetikus élmény lesz.

 

Törölt felhasználó · 2012. július 31. 13:39

Ínyencségek: 

Csokoládé
Igen izgalmas élvezetet nyújt pl. a csokoládészirup, főként, ha sűrűbb étcsokoládé, ez a legizgatóbban a derékon, a tarkó alatti háromszögben, és a szeméremtest feletti puha, lágy részen hat. Igazán finom nassolni való, ami egyben vágyfokozó is. Mentolos vagy mentaleveles főzettel higított verziója élénkíti a bőrt, és igazán izgató, potencianövelő, akár 2-3 aktust is létrehozhat köztetek azon nyomban, egymás után! Fontos viszont, hogy szembe ne kerüljön! 

Mézben fürödve
A méz, régi, hagyományos módszer, de valójában kevésbé tökéletes, mint a csokoládé. Ragadósabb, nehezebben kezelhető, cukros, és a melegben nyalogatva akár további hőgutához is vezethet, ennek ellenére használható módszer, de jobb ezt télre eltenni ötlettárunkba. A homlokon és köldök környékén a legizgalmasabb hatású.


Még nincs vége :D

 

Törölt felhasználó · 2012. július 31. 13:35

Most tanulom a szexmasszázst, így vénségemre. Egy kis útmutató, vannak ínyencségek is.

Erre tuti jönnek, mint cukorra a legyek.

 

A legtökéletesebb, ha házilag masszíroztok, mivel ilyenkor magadra csukva a nagyajtót, mindenféle kalandokba bocsátkozhattok. Érdemes fürdőben, konyhában, csempés helyiségben, vagy ha az ágyon, akkor gumilepedőn végezni 1-1 erre szánt törülközővel.  

A masszázs során nagyon fontos, hogy ne csiklandozzuk a másikat, és fájdalmat se okozzunk. Egy gyöngébb, törékeny csontozatú embernek fájhat az, ami egy erősebb alkatúnak még kevés, de az alkat sem mérvadó, van, aki érzékenyebb, van, aki kevésbé. A masszázst két irányban is végezheted. Fejtől lefelé, ha lenyugtatni és pihentetni akarsz, illetve a talptól felfelé, ha felhergelni szeretnéd párodat. A legizgalmasabb, ha különböző élelmiszerekkel masszírozzátok meg egymást, így a dörzsölés után szabad a nyalakodás is.

 

Törölt felhasználó · 2012. július 31. 12:25

Szia,

Hexe=Nemesis, és mindkettő nő és masszőr. Azért kösz. Mindig kilógtam a tornasorból, ezért szeretnek, és/vagy utálnak... :)

Csókol az úttörő (VOLTAM!!!)

 


Téma indítva: 2012.05.25., 330 hozzászólás összesen