Mondtam én, hogy a popsoja mindent visz :)))
Mondtam én, hogy a popsoja mindent visz :)))
A mai nap felbukkant Fanni 22 (korábban Tina/Virág) hirdetése és nem tudtam nem észre venni a - felteszem házi - photoshoppolás nyomait a képen. Ha megnézitek az 1. és a 6. képet, amik ugyanazon tükrös szekrény előtt készültek, illetve az utolsó két képet a tér gyanúsan a hölgy felé görbül. Bár elképzelhető hogy simán csak egy fekete lyuk bújt meg valahol a képeken és az az oka ennek a furcsa anomáliának.
Amúgy szvsz semmi szükség a módosításokra, voltam már a leányzóval és semmi nem indokolja a képek manipulálását.
Ugyan ez a helyzet Alisa 28 képével, ahol szintén rettenetes fotóboltolás áldozatává vált a kép
Tina 22
Csendes, kedves lány. Visszajelzései nullák, de a popsi százas. Cicimániások ne keressék meg mások se mert megtartanám amúgy magamnak :)))))
Eddig én sem fórumoztam, de maximálisan egyetértek!
Bársonyt nagyon hiányolom, Sehi is eltűnt.... és még mennyien. Ninettke neve is együtt volt emlegetve debrecennel.
Dominika most a hidrogénbomba amit néha ledobnak a városra, sajnos a héten lecsúsztam róla. Ő is költöző madár sajnos.
Személy szerint a legjobban Réka / Vivi (27) hiányzik, pár kollégának ismerős is lesz a történetem. Ő volt még olyan, hogy akivel nem jött ki a közös hullámhossz, az épphogy elmegy kategóriásnak írta le, de akivel meg igen, az 10/10 élménnyel lett gazdagabb :D
https://www.videkilany.hu/77370-tina
Rövid, tömör, lényegre törő és hasznos beszámoló - köszönjük - azonban Debrecenben két lány is hirdet ezen a néven, ezzel az életkorral. Vajon melyiküknél jártál? A vékonyabb vagy a testesebb lány volt a kiszemelt?
Tina (22): Egyeztetés ok. Képeknek, adatoknak megfelel. Fürdő ok. Zs átlag. Időt mér belépéstől. Popsi kerek 10es. Lakásban ketten. Nem nyafog. Kedves, rendes. Meki környék. Nekem rendben volt minden.
Molly 25.
Korábban írtam róla bővebben, ami azon nyomban törlésre került. Így most csak annyit: hamis képekkel hirdet és nem olyan szolgáltató aki ismét felkeresnék!
Na ez egy értelmes hozzászólás volt "Feri "(Zsófi). Ebből is látszik, hogy kerülendő a környéketek a ***moderálva***!
*** Kérjük a hirdetők lejáratásának mellőzését! (Zsófi) ***
Igaz igy van mind egy se jó 😂😂
Anett és Sehi tényleg a két legjobb szolgáltató volt. És.nem kértek egy egész fóliasátrat., Viszont:
Liza 18 ról csak jót tudok írni. Hallatlanul közvetlen, kedves és ügyes, igazi profi a szakmában, és nagyon csinos is. Zalán Sehire hasonlít, de izgalmasabb. Ugyancsak kitűnő a barátnőja:
Kamilla 26, aki most nem hirdet, de általában Lizával mozognak együtt. És akkor még ott van Dominika (aki korábban Roxy néven hirdetett), na ő is egy egy rendkívül jó partner. A probléma ezekkel a lányokkal, hogy vándormadarak. Az "őshonos" szolgáltatók közül tényleg alig találni olyat aki egy profi klubban megállná a helyét.
Zoe 26, aki korábban Virág és Tina is volt, az új helyen látogattam meg, mert nyomasztotta a hely rossz híre, és Kittivel és másokkal helyet változtatott. A korábbi helyen (Pálma környéke) nem látogattam meg a hely rossz szelleme miatt. Az új helyén viszont meglepően aranyos, kedves és ügyes volt. DE ő is távozott.
Az érdekes az, hogy van ugyan a hirdetők között jónéhány helyes fruska, többségüket meglátogattam 1x, és okom volt, hogy nem többször.
*** moderálav ***
Még a tegnapi felsoroláshoz hozzá írnám Anettet és Seherezádét. Ők egy helyen dolgoztak és nagyon kedves - rendes lányok voltak
Kinga 27et én is csak ajánlani tudom. Kedves és nagyon korrekt szolgáltató!
Nem nagyon szoktam hozzászólni, de most megteszem. Azt tapasztalom, hogy szerintem a régi rendes - kedves és megbízható lányok sorra tünnek el, sajnos.
Pl : Zoé / A Hajó utcán rendelt. Ő egy nagyon rendes - kedves lány volt aki minden vendégét maximálsan kiszolgálta és mindig a kedvébe járt /
Maya / Ő a Tóciba rendelt egy nagyon dekorativ - csinos lány volt a szexkulturája szerintem az egyik legjobb volt. Maximálisan a vendég kedvébe járt és nagyon jó volt vele a szex és a popó is /
Bársony / azt látom, hogy megint eltünt, kár érte, mert Ő is egy roppant kedves - csinos - rendes lány /
Véleményem szerint nagyon felhigult mot a debreceni felhozatal és sajnos kevés a megbizható - rendes és korrekt lány.
Sok hozzászólás is ilyenekről számol be.
Szerintem most nagyon kevés a tényleg megbizható rendes lány.
Bár van egy - kettő, de ennyi.
Ilyen szerintem pl : Kinga / 27 / - Luca / 44 / - Szofi / 41 /
Ez most az Én véleményem és tudom, hogy nem mindenki ért ezzel egyet, mert van kinek a pap, vagy a papné.
Szara(22). hasonlóan jártam én is. Már a képek sem fedték a valóságot. Mikor megjegyeztem, közölte, hogy művészi fotók! Na de ennyire?? Szintén egy órára jelentkeztem be, és az ennek megfelelő rózsaszálakat letettem. Gyakorlatilag semmi nem teljesült abból, amit a telefonban beígért. A tábornokhoz semmilyen testrészével sem ért. Mindig a saját "programjára" hivatkozott. A vegére kifejezetten unszimpi lett. És természetes, hogy egy cseppnyi örökítő anyaggal sem lettem kevesebb.
Szóval erősen kerülendőnek tartom!
Sziasztok!
Szara (22) Debrecenben. Telefonban kedves hang, 1 órás programra jelentkeztem, mindent leegyeztettünk, legalábbis én azt hittem. Megérkezésem után a megbeszélt rózsák számát kis figyelmességgel az asztalra tettem. Meglepetésemra azt mondta, hogy csak fél órára ér rá. (Én is elvárnám az értesítést, ha közbe jön valami, mert akkor nem megyek.) Mondtam, akkor a rózsák számát is csökkenteném, hiszen, fél órára korábban mást mondott (én fél órára eleve nem megyek). Azt mondta, azt nem lehet. Na ekkor kellett volna ott hagynom. Javasolta, kezdjük rögtön az erotikus résszel. Benne voltam, hiszen kevés volt az idő. Először én kényeztettem, majd átváltottunk 69-es pózba. Magától felajánlotta, ha szeretném mehet végig. Kb. 10 perc kölcsönös kényeztetés után befejezte, és panaszolta, hogy nekem már kétszer megvolt. és szólhattam volna. Az a baj, hogy én szóltam is volna, ha érzem, de sajnos kielégítetlenül távoztam.Így a teljesítményét 3/10-re tudom csak értékelni. Pedig ha korrekt (időtartam), és nem nyavajog, akár rendszeres látogatója lehettem volna, mert tetszik, és a franciája is kellemes volt, csak hát minden akkor jó, ha a vége jó.
Ebbe én is beleszaladtam párszor! Elsőnek Nati 22 lett volna a kiszemelt, de Kitty 24 ( a piros melltartós lány )nyitott ajtót. Természetesen Nati 22nek dolga volt, nem tudott fogadni. Akkor elsőre gondoltam maradok, mert annyira nem volt rossz bőrben a Kitty. Életem legrosszabb franciája volt, az aktushoz meg utána nem sok kedvem volt a sok fogazás miatt. Következő alkalommal Timi 20 volt a kiszemelt, a cím ugyanaz volt gondoltam többen vannak. Hát sajnos megint Kitty nyitott ajtót, ugyanazzal a szöveggel, de nem maradtam. Pár héttel ezután szerettem volna elmenni Hanna 29hez, a történet ugyanez volt, de az ajtónyitásik nem jutottunk el, mert telefonban egyértelmű volt hogy megint Kitty fog nyitni ajtót mert vágó volt amikor mondta hogy hova parkoljak, meg vegyek parkolójegyet stb... itt rányomtam a telefont.
Összegezve a piros melltartós Kitty 24hez tartozik pár hirdetés. Nati 22, Timi 20, Hanna 29, Mesi 20, Kitty 24 (a világoskék bugyis),
Szandra 26
helyszín átlagos, egyeztetés és bejutás könnyű, közvetlen és kommunikatív, beszélgetős kedvében volt, bf van,
masszázsa jó volt, érződik a kezén, hogy nem kezdő, befejezés óvszerben francia, aztán fordított lovagló póz aktus.
visszamegyek
Alexa31-voltam mar nala regeben mikor meg a Furedin rendelt,a szolgaltatas a regi jo tehnika es a vegtermeket is szereti.A kora az joval tobb mint 31 de ha egy jo milf erdekel akor jo dontes ajalom.
Én voltam nála régebben. Külsőre bejön egyébként de ennyi....nagyjából azt tudom elmondani amit a többiek is előttem.
Kár érte . egyszer jó volt, hogy megvolt :) de ajánlani én sem tudom