Laura szerintem a lájkokat a képeivel gyűjtötte be, amik tényleg nagyon jók. Én is lájkoltam, meg kivertem a képeire párszor 😆de szemėlyes találkozóra nem került sor, pont az itteni vélemények miatt.
Laura szerintem a lájkokat a képeivel gyűjtötte be, amik tényleg nagyon jók. Én is lájkoltam, meg kivertem a képeire párszor 😆de szemėlyes találkozóra nem került sor, pont az itteni vélemények miatt.
Akkor folytassuk a "fekete levest" :
Barbi(19): A megbeszéltek ellenére a helyszínen - telefonba - közölte, hogy el kellett mennie. Helyette ajánlotta a barátnőjét, aki kb. kétszer akkora, mint Barbi, és cseppet sem volt szimpatikus. Tipli! És így már Barbi se, főleg a korábban már említett ***moderálva*** miatt! Diszkréció nulla! A sok rajongója ellénére én behúzom neki a "fekete pontot".
Izabelle(21): Nem a hírdetés képein szereplő lány fogad. Helyette a már korábban a belvárosból ismerhető nagy darab, ragyás képű, tetovált lány van ott. Amúgy kedves, de az átverés, az átverés! Nem értem miért kell korábban regisztrált hirdetők képei mögé bújva kellemetlen perceket átélni! Jah, és ezzerrel megy az ügynökösdi, ide menj, oda menj! Na nem! Low prize, zero girl!
Laura(22): Ahogyan itt korábban említették, megbízhatatlan, kifogások, lehúzás. Van itt minden, csak a hirdetésben szereplő "pásztor óra" hiányzik. Nem tudom kik lehetnek a "rajongó tábora", és hogy szedett össze ennyi "like-ot"!?
Tudom korábban megfogadtam nem írok több beszámolót, de annyira irritálnak a félrevezető, lehúzós, átverős hirdetők! Hol vannak a korábban megbízható, igényes, diszkrét lányok? Ez költői kérdés volt, de ha valaki tudja jöhet privátban az infó!
Henna es Paulina
Baratommal mentem, mar az indulas csodas volt, mivel azonnal kiderult, hogy a kepeken nem ok szerepelnek, majd amint beleptunk az ajton rogton *** moderálva ***, az eredetileg megbeszeltekhez kepest. Ebbe mi nem mentunk bele termeszetesen.
Vegig flegma stilus, az osszes letezo kifogas, hogy ne legyen szex, csak idohuzas.
Lehuzas, nem ajanlatos.
Aysaa 22
***moderálva***, de nem tudtam honnan ismerős az arca.
az autósmekihez közel,lakás fürdő tiszta,
a előre elkéri a megbeszéltet és el is tűnik a szobából,
a *** moderálva *** után kérdezi hogy kell-e extra,
kb 10 extrát sorolt fel, kínálgatja Laura szobatarsat és a 3-ast, bejön beszélgetnek, megy a telózás, kimegy mosdani,
törölgeti a farkam, nem szereti ha vizes, nedves,
kibújva mindenféle szolgáltatás alól
nagyon nem ajánlom egyik csajt sem, messzire kerülendők
Kira (23)
lakás rendezett tiszta, fürdő tiszta, rendben, kedves, franciában néha van egy kis fog, de változtat ha jelzem, egyébként kitartó és lelkes, nf van,
aktusban hagyja a gyors tempót, nincs nyafogás, a befejezésben sem finnyás
visszamegyek
Ginger 21
Lakás és fürdő rendben, tiszta. Kedves, BF van. Képen látható hölgy fogad. Masszázs inkább gyengéd, de igazából én hagytam, hogy ilyen legyen.
Befejezés óvszerrel.
Mia 23 - masszázs
új helyen, a régi Kamilla user egyik használója, csak 45 perc lett a műsor, javult a befejezésben.
Kedvencem.
Én még Pécsen voltan nála a múlt héten,nagyon szép és értelmes hölgy érdemes meglátogatni.10/10
Lili(33): Tegnap jártam Lilikénél, nem bántam meg nagyon jó volt. A helyszin átlagos panellakás a belváros közepén, átlagos szoba franciaággyal. Átlagos fürdő, de legalább nem átfolyásos a vízmelegítő, így egyből van melegvíz, nem kell bűvészkedni a csappal.
Na, a lényeg, hogy Lili az nem átlagos, hanem jóval azon felüli. Úgy néz ki, mint a képeken buja és kívánatos, az arca is szép. A modora pedig, kedves, barátságos, abszolut barátnő filling. Elvarázsolt abban a kis órácskában, a normál-normális dolgok benne vannak az alapban. Nekem nem is kellett több, bújt, cirógatott, csókolt, puszilgatott, kényeztetett ahol csak ért. Dicsértem folyamatosan, Ő is ezt tettem vele. Elmerültem, belemerültem, hol előről, hol felülről, hol hátulról. Aki vizuális tipus, annak nagyot dob az élményen! Kalandra fel makktársak!
Sziasztok
Pamela42-nél jártam pár napja. Helyszín a praktiker környéke. A lakás teljesen átlagos. Pamela viszont számomra nem az.
Szerintem kifejezetten szép arcra (volt egy kis smink, a haja be volt göndörítve), a feneke fantasztikus! A testén látszik, hogy
nem 20 éves, de erre számítottam. A hozzáállásával sem volt gond, bár egy kicsit kapkodott. Akik kedvelik a Milf-okat, azoknak
kötelező darab! :)
*** Kérjük az önreklám mellőzését! ***
Hello laura 22 Ajánlani tudom a képi valósak élőben felül múlja a képeit lakása igényes aranyos kedves lány . Biztosan vissza megyek az idén még hozzá
Hajdan én is jártam nála, akkor még a Sámsonba vezető út vége felé rendelt. Szép nő de már ott sem voltak elfogadhatóak a körülmények, és a teljesítmény sem. Csupa bagó mindenhol kifejezett passzivitas igaz ott nem voltak társak A szülés azért komoly nyomokat hagyott rajta Én sem mentem vissza többet, pedig külleme esetem lenne.
Nicol21: fkapu, lakásban sokan, diszkréció nulla. Képek megfelelnek a valóságnak. Francia egész jó de aztán csak szétteszi és várja a végét. Felül nem akar lenni. Menet közben simán benyitnak a barátnői. Siettetés van, óranézés van. *** moderálva ***. Senkinek nem ajánlom.
Sziasztok. Ma voltam Anna 23-nál! Nem beszélek rá senkit , de én nagyon jól éreztem vele magam!
Lakás szép, Anna csodaszép , punci nagyon finom!
Fruzsi(24): Tegnap meglátogattam Fruzsit, a hirdetésban szereplő képek, és a pozitív hozzászólások hatására. Nem bántam meg, jó volt. Tűzoltósággal szenben rendel, átlagos panel lakás, átlagos fürdő és baba szoba. Többen rendelnek, mondjuk ez kiderül a 4 kezes maszázs lehetőségből is. Mikor megláttam egyből ismerős volt, fürdés után rá is kérdeztem. Valóban, anno a Csapó utcán rendelt, annak idején sokak által keresett Emőke(18) néven. Akkor már tudtam, hogy jó helyen járok. Kicsit alkatra változott, talán a hírdetési képekhez is, de nem zavaró, és ami a lényeg, hogy készséges és odaadó maradt. Masszázs és happy finish. Röviden mindkettő jól esett, de a francia befejezés mégjobban, jól írányítható, kéréseket teljesíti. Úgyhogy megyek még, sőt nagyon piszkálja a fantáziám a 4 kezes lehetőség! ***moderálva***
Egy ideje Pamela néven fut...
Szia Bársony. Nagyon is jól beszélsz mert ez partner fűggő dolog. Én szeretem az Olaszos - Latinos lányokat föleg mikkor kölcsönös franciát csinálunk.Az utolsó egyűtt létkor is nagyon jól esett.Bársonynak szép formás popsija van.
Care sunt preturile
Úgy látszik egy nagyon partnerfüggő lehet Bársony esetében, mert én személy szerint Fütyülőssel értek egyet.
Az is lehet, hogy a sok pozitív beszámoló most visszájára sült el és magasra emelte a lécet az elvárásaimmal kapcsolatban.
A hölgy kedves, próbál odafigyelni rád, de azért a telefont mégis felveszi ha csörög. :-( Az egész együttlétet átlengi egy mesterkélt és már túlzó műkedvesség és furcsa hanghordozás.
Arca szép, de a képei nagyon jól sikerültek a valósághoz képest. Ez nem jelenti azt, hogy élőben ne lenne vonzó, mert az itt hírdető szolgáltatók nagy részénél jobbak az adottságai még így is, de a hason tényleg lásztik ez-az, amiről persze nem ő tehet. Ilyen az új élet indítása és néhény nő szerencsés ilyen téren más pedig hordozza a nyomait örökre. Ezért nem is ítélem el, sőt! Fel kell vállalni. A szilikon cici már más kérdés. Nem tudom milyen volt előtte, de én azt is felvállaltam volna a helyében. Nekem így túl műanyag hatású.
Összességében Bársony egy kedves lány, próbál kedves lenni veled, de a lelke mélyen ezt csak kényszermunkának érezheti, amit te mint vendég is érzékelsz majd a sorok között.
Városi viszonylatban közepesre értékelném. Vannak só sokan, akik gyengébbek nála,
Nem éreztem a késztetést, hogy újra menjek. (Itt megint benne van a levegőben, hogy lehet az én személyemmel volt baja és nem volt meg a kellő kölcsönös szimpátia.)
"A puging próbája az evés!"
Űdv.Mindenkinek.Én tőbbszőr jártam Bársonynál és semmi rosszat nem tapasztaltam sőt nagyon is jol éreztem magam ő egy finom kis ékszer ebben a városban érdemes őt megbecsűlni.Aki kiváncsi rá akkaor menjen el hozzá és ismerje meg személyessen is.Utánna lehet véleményezni.
Vivienn 34 képei igencsak megnyerőek!