Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2014. szeptember 30. 06:55

:D Nyitott szemmel nézük a képeket, és észreveszünk jeleket!

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 30. 04:43

Igen vannak olyan lányok akik ott rendelnek ahol élnek, de vannak olyanok is akik két lakást bérelnek (szerintem Ők az igényesbbjei). És jónéhányan akik meg kupiban nyomják! 

 

tonycorallo · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 29. 21:17

Létezik olyan akit nem dolgoztatnak és normális helyen rendel? Sőt lehetőleg saját otthonában?

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 29. 19:55

ben 

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 29. 19:37

:D a szobafestők és mázolók képpen vannak!!

 

túró · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2014. szeptember 29. 19:13

Az extrával mi a baj?

túró · Lelkes újonc (57 hozzászólás) · 2014. szeptember 29. 19:12

A mai napon lara 28. Elmondása szerint 3 hete dolgozik. Persze nem 28. Rossz vidéken rendel  /előbb gyere a h2o toronyhoz/ és ráadásul fényképes ejnye-bejnyébe keveredett. Tapasztalataim alapján azonban azt kell, hogy mondjam milf kategóriában jó alternatíva. A lakás tiszta, /nem azok közzül való/ a hölgy  kedves és inteligens és pedáns. Valahogy Csilla 35 jutott róla eszembe de azért olyan jó segge nincs. Az alap *r a szokásos de extrával már fájósabb.

FTF2x · Újonc (23 hozzászólás) · 2014. szeptember 29. 18:37

De fotó alapján hogyan tudjátok beazonosítani a helyszínt? Pl. polírudvart? Jöhet PM-ben is! :-)

Tank · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 29. 17:25

Így van csatlakoznék az előttem szólóhoz!Azt a helyet kerülöm már én is!Kicsit sajnálom,mert volt néhány gyöngyszem,akit ott találtam a szemét között,de főként az utóbbi időben elputrisodott a hely!Van vagy 12 hirdetésük fent és dolgoztatnak 3-4 "munkást"...gondolom ez nem szorul magyarázatra!

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. szeptember 29. 16:04

A fotói a hírhedt fényes kupiban készültek. Egyebet nem tudok róla de nekem ez már épp elég lenne ahhoz, hogy messzire kerüljem.

 

Csavargó69 · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 29. 15:58

Hello! Mesi (21) felcsigázott. Van-e valakinek érdemleges beszámolója, amit meg is osztana?

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 29. 12:00

Nem tudok privin üzenni neked, egyébként sem részletezném az eseményt, legyen annyi elég nagyon tudom ajánlani a leányzót! :D Menj és szerezz saját tapasztalatot Nála!!

 

lacika002 · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. szeptember 29. 11:53

Írnál nekem privátbe egy kicsit részletesebb beszámolót? Köszi

 

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 29. 11:48

 Ma sokadik alkalommal ismét Nóránál jártam, és elkel mondjam egyre jobban kedvelem a csajszit! :D 

lacika002 · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. szeptember 26. 18:50

Sziasztok! Egy kis segítséget szeretnék kérni! Holnap szeretnék meglátogatni valakit Debrecenbe, kérdés hogy kihez lenne érdemes elmenni, kit tudnátok ajánlani!? ide is írhatokk, de prvátba is beszámolot! Köszi a segítséget!

Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2014. szeptember 25. 22:28

hello mindenkinek, Nelly& Kelly visszatertek szeretet Debrecenunkbe .csak mas neven ?:D

Bende · Újonc (29 hozzászólás) · 2014. szeptember 25. 17:45

Anikó(21), Regina(20) -ról valakinek infoja? Mintha év elején más néven tolták volna... A most érkezett Bettina(23) nyam-nyam képek, valaki toljon már egy próbát. :)

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2014. szeptember 24. 20:46

Anett ez esetben Anett 40? Most Győr...

 

Latika · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. szeptember 24. 11:27

Az igazság nem lehet rossz hír!.....

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 24. 09:57

Ezen nem vitatkozok mert amit mondok, azt válalok és annyiért amennyiért mondom a telefonba!Nem gondolom magam orcátlanak se :D Kerüljél, ilyen ember ne is jöjön felém aki csak rossz hírbe akar hozni!!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen