Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 10:59

Hibázni bárki tud, de belátni, hogy tévedett, csak kevés embernek sikerül.

ti-bike ez példás.

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 10:49

Ezennel elnézés szeretnék kérni Izácskától , mivel alaptalan volt a vádaskodásom! Minden bizonnyal fakkocska egy létező másik személy!Szeretném kiemelni, hogy ez a komett nem tartalmaz bújtatott cinizmust. Őszintén bocsánatot kérek.

Törölt felhasználó · 2014. szeptember 03. 10:09

Kedves ti-bike ke én Nyíregyről írtam és ott is vagyok, és nem azért írtam h te megkérdőjelezd a tapasztalataimat mikor te még nem is voltál nála. Abba kelle hagyni miattad és hasonló emberektől válik hiteltelenné a forum!

 

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2014. szeptember 03. 10:06

Tisztelt Hirdetőink / Látogatóink!

 

Szerintünk ez a fakkocska... téma már eléggé túl lett ragozva. 

 

Megértésünket megköszönve

VidékiLány Szerkesztősége

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 09:57

ti-bike!  nebáncsvirág most hallod először???  Érdekes!  De miért hazudsz?

 

  ti-bike - (33 hozzászólás) írta Tegnap, 08:47
önreklám, és nagyon átlátszó

 

Előzmények elrejtése

 

nebáncsvirág - Újonc (1 hozzászólás) írta Hétfő, 12:05
Izácska egy tündér ! csipem nagyon !

 

Ennyi a te szavad! ;)

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 09:51

Semmibe nem csalok!Ha igazad lenne befognám és nem irsogálnék itt!Te szoltál ugy be.Gondolkoz el kicsit.Te vagy felháborodva száljunk le rólad?!Te kezdted,nem gondoltad hogy hagyom magam hogy itt pocskondiáz és besároz mikkor nincs igazad és izácska vagyo nem fakk!!! :)Na szép napot jobb lenne ha nem irnál!Én biztos nem reagálok erre többet!

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 09:45

Akkor miért nem száltok már le rólam? Te saját magad "dagadtoztad " le. Figyelj szerintem csaltatok, szerinted nem és a szerkeztőség szerint sem! Szóval győztél, csak hadj békén fakkocska ööööööö izácska.

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 09:39

Miért, mi az én sz*kmám? Vagy csak volt a sz*kmám? :D Ezt is benézted, mint mindent! 

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 09:35

Figyelj már!Most őszintén mit tettem én ellened hogy 2-3 oldal velem van tele hogy te ezen vagy megakadva,mért pont engem fogtál ki?Mikkor a szerkesztőség is megirta nem én vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!A másik milyen jogon szekálsz te kinek képzeled te magad hogy beszologatsz hogy ha mozgásra több időt öszpontositok jobban menne amit csinálok,mit képzelsz te magadról??Magyarán ledagatoztál!Ki vagy te??pfff Nagyon sz*nalmas amit müvelsz itt és jó lenne ha befejeznéd!Senki nem kiváncsi erre nem ezért vanna itt az emberek hogy ezt olvasák.

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 09:30

ezt te nézted be:) nebáncsvirág :D most hallom elősször, de amúgy hadj békén:) foglalkozz a sz*kmáddal :D

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 09:20

Nem csak IP cím alapján szűrnek. ;)  Tehát, fölösleges az üres köröket futnod. Nebáncsvirágra is írtad, hogy az is Iza. Hát nagyon benézted, nebáncsvirágot személyesen ismerem. 

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 09:17

Szió! :)

 

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 09:16

Azért mert nem írok folyamatosan, és csak most regiztem lehet el tudom neked mesélni a legjobb csajokkal milyen volt;) Akár 12 évre visszamenőleg!

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 09:12

Tisztelt szerkesztőség!

 

Nyílván ip-cím alapján szűritek ki sz önreklámozást.Ez azomban nem zárja ki annak lehetőségét, hogy azonos a két személy!

Culasse · Kvázi-tag (102 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 09:05

Szevasz Kislány!

:)

 

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 07:19

Nem is a jelentősége miatt jár oda, az aki.  Lényeg az, hogy fakkocska nem egyenlő Izával, így ez a téma ebben ki is merült. Tehát a másikban, amiben segítenél, az jelentéktelen.

 

aislado · Újonc (5 hozzászólás) · 2014. szeptember 03. 00:08

Üdv!
Léda(45)-nél járt már valaki? Azért kérdezem mert nem vagyok benne biztos hogy új versenyző kis városunkban kíváncsi lennék egy pár tapasztalatra. A válasz jöhet privátban is, köszi szépen!

Steeeky · Újonc (9 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 22:45

sziasztok. még uj vagyok ezen a téren tudnátok nekem ajánlani megbzható hölgyeket? tapasztalatok satöbbi priviben. köszi

Tank · Újonc (24 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 21:58

Üdv!

 

Nagyon megköszönnék némi infót akár privát levél formályában is az alábbi lányokról(róluk igazából nem találtam eddig semmit):

Maya(19), Szandy(19), Kitti(21)

Valamint Liza(23) remélem nem végleg vagy hosszabb időre tűnt megint el...erről is szívesen olvasnék valami jól értesült látogatótól! :)

Előre is köszönöm aki billentyűt koptat az érdekemben! ;)

 

Pacsi

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2014. szeptember 02. 15:03

Kedves!Én nem szoktam vergődni :D    Nem is értem a felháborodásodat! :) De a tisztelt Szerkesztőség most is megerősitit hogy nekem nem szokásom hazudni sőt vergődni se ahogy te mondod :D

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen