Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Csini Zita · Újonc (31 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 16:54

Valóban nem értem miről beszélsz,de azt tudom hogy nincs retusálva a képem!A háttérről annyi egy igényes lakásban lakom,egy roma pont nem egy ilyen lakásba lenne lefényképezve a háttér valóban sok mindent elárulhat de pont nem azt amit Te látsz a Te szemeddel, vagy nem ugyanazt látjuk.Ne alkoss véleményt mert nem is ismersz és lehet hogy meglepődnél.Mért kéne hogy bármi is eltakarjon?Nekem nincs takargatni valóm még akkor semm ha roma lennék,tölem nem szoktak kifordulni a vendégek,tudod miért?Mert én az én fotómmal hirdetek és pont úgy nézek ki mint a képeken.Veled meg nem veszitettem mert te biztos nem egy vendég vagy,hanem egy rosszindulató ember!

 

kefekötő · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 16:28

Egy sima RGB .jpeg-formátumú képről a legtöbbször metainfók alapján sem lehet megmondani hogy teszem azt a fényeken változtatott-e valaki utólag - de egy liquifi-beavatkozást észreveszek. Ha nem Photoshop-val buheráltatok akkor bocsi, nem tudhatod miről beszélek. Én CS5-ben viszont az Imagenomic portaiture-t részesítem előnyben :)

A rejtett erőforrásbeliséged pedig egyáltalán nem a fekete hajadról látszik, persze ettől még magyar vagy te is. Ilyen irányú vitát nem nyitok.

Ellenben a háttereid elég 'alles übergiccs' - ami nem a jóízlésű fehérekre jellemző, und a bőrszíned sem az idén barnult :) (A szoli nem ilyen színt okoz.)

Netbook helyett meg szerverházat vegyél az öledbe: ápol és eltakar! :D

 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 15:52

Még egy hejjes irrás bajnok.Úgy látom vannak,akik az álltalánosból is kimaradtak.El tudom képzelni ilyen alapon mijjen lyó lehet vele a fecsej.

Csini Zita · Újonc (31 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 15:24

Inkább ne dicsekedj vele hogy mi a foglalkozásod,mert ha valóban igy lenne nem irnál ekkora butaságot és tisztába lennél vele, hogy fény van rajta korigálva.A mellem nincs nagyobbitva se a lábam kecsesitve, képzeld vannak még lányok akiken nem kell hatalmas változásokat létrehozni lefaragni, nagyobbitani vagy épp kicsinyiteni.A ruhám pedig ha hiszed ha nem csakis a mellemtől nyúlt meg evvel a szakértelmeddel semmi képp nem evvel foglalkozhatsz, mert én tudom csak igazán hogy a hozzáértésed egy nagy nulla!A látottak alapjáról meg csak annyit,pont azért hangsúlyozom ki a Magyarságom mert sok ostoba ember azt hiszi egy hosszú fekete hajról hogy olyan csak romáknak lehet,szőke meg csak Magyarnak.

 

Csini Zita · Újonc (31 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 15:08

Hidd el nincsenek a képeim szét retusálva,

azért mert világositás vagy sötétités van rajta nem hiszem hogy akkora változáson mennék keresztül,hidd el nincs szükségem rá,de gyöződj meg a saját szemeddel szivesen látlak!!!!

 

kefekötő · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 11:18

A retussal nagyon :D nincs gond (ez az egyik foglalkozásom, rögtön kiszúrom a fotóboltot), a látottak alapján viszont kár kihangsúlyozni hogy "MAGYAR" - rejtett erőforrás ő is :D

Visszatérve a képmanipulálásra az a legnagyobb baj, hogy valaki elé kerül egy ilyen program, és ész nélkül kezdi el használni. Ja, lehet mellet nagyobbítani, lábakat formásabbá tenni - amivel tulajdonképpen meg is lehetne barátkozni, hiszen a média csakis ilyen modelleket mutogat, de ha akárki hozzáértés nélkül retusál..na, abból szép poénok jönnek ki.

Nem írok le kulisszatitkokat, de súgok egy dolgot: nézd meg az egyik fotón Zita mellén a ruha mintáját! ;) Nem a mellétől nyúlt ki :D

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 10:26

Úgy látom, pár helyen megfordult már: Békéscsabán és Székesfehérváron, most meg Kaposvár van nála soron.

Az adatai és a képei alapján nem lenne rossz, csak nekem eléggé retusáltaknak tűnnek.

 

kefekötő · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 09:22

Isten hozott Somogy fővárosában :) Nos két lehetőség közül választhatsz: vannak a mű-nők meg az igazi csajok, kép alapján már eldönthető a dolog. Viszont ne feledd hogy a szilikonmell az első lépés a gumibaba felé! :D Persze gusztus dolga. Személy szerint jókat röhögök azokon, akiknek pár év után a jelentkező elváltozások miatt igencsak el kéne távolítani az implantátumot - csak arra már nemigen akar összejönni a zsé :D

 

kefekötő · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 09:15

Van az az IQ-szint ahol már hiába mutatsz rá hogy hol bukik a mutatványa, nem esik le neki :D Az ilyennek már azt sem merem ajánlani hogy a SHIFT billentyű csodákra képes a nagybetűkkel kapcsolatban (persze tapitelefonon műkörömmel tudom hogy bajos, de Oscar névvel furi hogy ez problémát okoz :D ) Mindegy, Enikőhöz nem megyünk :)

 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 07:51

Pedig rá is szóltatok,de nem vette a lapot.

Olyan szolidálisak itt a csajok,hogy meglátogatják rosszabbul kereső kollegináikat:)

Sőt!Kész skizó!Van,aki magát látogatja!:D

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 01:04

:D Na tessék, egy újabb hirdető, aki a lányokat szereti (meglehetősen ritka női névvel)! :D Gondolom, egyes lányok így próbálják a forgalmukat növelni, hogy egymást látogatják. :DDD

 

oscar · Újonc (40 hozzászólás) · 2013. augusztus 04. 21:18

hát ekég tré valóban a felhozatal .most nagyon megnéztem nagyító alatt az összes k*rvát kaposváron. és mindegyik gáz számomra.vagy a negativ kritikák rémisztenek el. vagy a fotók .h mennyire nem adnak magukra. tisztelet a kivételnek. de hát ***moderálva***.

ez is igaz. enikö viszont nagyon jó volt.ajánlom.

 

 

 

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2013. augusztus 02. 20:28

Lehetséges, hogy egyre rosszabb a felhozatal, de olyan rossz valószínűleg soha nem lesz, mint a "cseh bajnok" helyesírása (vagy "hejesirássa").

 

Giraf · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. augusztus 02. 14:14

Sziasztok!  Atutazoban leszek Kaposvaron 2 heten belul es szeretnek egy par orat eltolteni egy kellemes No tarsasagaban...
Esetleg ha tudtok valakit ajanlani,azt fontolora vennem. Esetleg tapasztalat vagy info az alabbi lanyokrol: Virag,Vivien es Vicky tetszik,de Evike sem lehet rossz valasztas?!
Segitseget elore is koszonom..
Szep napot! 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. augusztus 02. 13:43

Egyébként kinek a pap,kinek a papné,kinek meg a kutyájuk:D

 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. augusztus 02. 13:42

Hát Tai Box felhozatal,hát....ő...hüm:)

Röhögni fogsz,de Pesten volt olyan,hogy rettegtem egy idősebb törzsvendégnél,hogy egyszer a mentő viszi el:)

 

taibox bajnok · Kvázi-tag (110 hozzászólás) · 2013. augusztus 02. 08:55

Az az szólás szabadság:)))Véleményt elmnondjuk és le íirjuk,szerintem rosszat nem irtam le !

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. augusztus 02. 07:14

Szólásszabadság?!Nézd meg az országot,az megy itt kicsiben:)

Még mutyi királynőnk is akad itt:D

 

taibox bajnok · Kvázi-tag (110 hozzászólás) · 2013. augusztus 02. 00:34

Puff elnézve új csajokat egyre gyengébb álományt tudnak fel mutatni !! Egyik debel másik kétes hírdető képet lopkodják asziszik valaki eszi  ezzeket !!! :)))) Nem hogy,szebb vagy jobbakat tudnak hozzni ,ha nem fogy a készlet pár helyen ,valaki jó viccet űz ezzekel :))) :D Nem tom kiosza a véleményem ,ki nem de kissé nevetséges ez az egész ami itt megy ,csak ilyen szinvonalú felhozatalal inkább dobják fel az ipart mert oda ér a vendég aszt menőt kell hivni üzlet helyret szívrohamot kap:))))XD

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2013. augusztus 01. 21:32

Meglehet, hogy leszbikus és a lányokat szereti. :)))

 


Téma indítva: 2010.02.26., 3763 hozzászólás összesen