Te oscar,neked pinád van!
Te oscar,neked pinád van!
ki moderált ki? mert öszinte véleményt mondtam név nélkül?
azért kérdeztem kit ajánlotok mert nem szeretnék megint befürödni. nem akarom meg nevezni a hölgyet de elég annyi egy garni panzióban fogad a 7 es ajtó mögött.voltam nálla legutóbb korrekt *rakat mondott ami hirtelen a helyszinen megváltozott .a lakásban a str*cije rendezkedett. és a történet levágós és lerázós volt. nagyon mogorva depresszios csaj. az adat lapja alapján választottam ahol több elem sem stimmelt az életkora azt alakja a mellbösége .egy biztos valóban felejthetetlen élmény volt mert soha sem fogok többet elmenni hozzá .
Főleg,ha Komlóra költözött:D
Szerintem ez Giselle kammu mert aki hirdetet kammu képel tutti nem ment biznisz és ez egy ujabb próbálkozás ,de ha valaki volt nála azért osszlasa el nem igazz a feltételezés !!!
kit ajánlotok? és kit nem kaposváron?
Német jó hely..... :D
Hát kicsit eltévedt Német o. felé:)
Egyszerű volt rájönnöm, csak át kellett néznem a Baranya megyei lányok közé és ott találtam rá.
Soha senkit nem moderáltattam ki. Sőt ha visszakerestek megtaláljátok azt a beírásomat amiben én kértem hogy ne moderálják a ki a bajnok hozzászólásait. Nem tudom mit írtatok, mert nem olvastam őket. Ma meg nem tudom, mert ki van moderálva. Viszon ezt a civakodást meguntam. Ez a fórum nem arról szól mint mondjuk a pécsi. Civakodjatok nélkülem. Kiregisztrátam magam a portálról.
Mivel teljes mértékbe hetero vagyok,ráadásul utálom a szilikont....nézzük az egy órás lezbis filmemért ***moderálva*** kaptam,ennél a nőnél min a ***moderálva*** kéne,hogy bele menjek:)
Honnan tudod,hogy Komlóra emigrált?
"de ha gondolod, kérjél hozzám egy időpontot, téged is bevállallak."
Ebben az esetben ki fizetne kinek? XDD Mármint ha egy hirdető lány megy el egy szintén hirdető lányhoz.
Kata baba! Nem is rossz! :D
Hmmm... Patrícia 30 Komlóra teleportált.
Ennyi lehet látni némelyik ember asziszi hazza jár:D
Képzeld el az éjszakát...egy hete már félre rakjuk a kautelefont.
Innentől kezdve szerintem felesleges kiírnom mikor vagyok:)
XD Azta, nem semmi! Elég vastag lehet a bőr a képén annak, aki ilyet tesz. A trollok csinálnak ilyet.
Kérném a kedves urakat,ha nem veszem fel a telcsit,illetve nincsenek bejelentkezve,NE nyomják 10percen keresztül sem a kapucsengőt,sem a fentit!!!!!
Mit irok kedves lányfüggö moderáltat mert igasságot fel lett fedve róla!
Mi ez a nagy moderáció???
Modok, ne keltsetek kétséget arról hogy benne vagytok egy olyan bűncselekményben, amely az előbbi hozzászólásokból már szépen körvonalazódni látszott..hm?
Nem érdekel ha látjátok milyen IP-ről írom ezt (használhatunk közösen wifit is, nem?), ez a nagy törölgetés úgyis csak a nyílvánosságnak szól, tudom hogy a törölt oldalakat is tárolnotok kell.
A történet pedig annyi kedves látogatók, hogy van a városban egy-két lány, akiknek az itten való szereplése nem más mint fedősztori arra, hogy más lányokat közvetítenek ki külföldre, és van egy kerítőjük is, aki szépen körbejár minden új husit.
Tai box barátunk nem olyan hülye mint látszik, bár semmi okom védeni őt, kezdem megérteni a folyamatos hőzöngését.
Aki pedig először kezd el leszólogatni, jusson eszébe hogy mindég az kiabál akinek a háza ég!