Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
szakács · Újonc (11 hozzászólás) · 2013. július 17. 15:57

igazad van amugy. a magán élet nem ide való.. DE REMÉLEM HOGY AZ A STRICI AKI EZT TETTE VELE HA VALÓBAN KIVETTE AZ ISKOLÁBÓL A HITÉBÖL A CSALÁDJÁBÓL STB ÉS A HAZUGSÁGAIVAL KUR...T CSINÁLT BELÖLLE 

RÁCSOS KIS SZOBÁT KAP NEM SOKÁRA FÖLEG HA 50 ÉVESEN MÉG MINDIG ALBÉRLETBE PANZIOKBA HORDOZZA AZT AKI KERESI RÁ A KENYERET.

 

láttátok a majdnem szüz cimü magyar filmet ugyan erröl szól. hogy háloz be egy strici egy alig 18 éves lányt aki csak feleség szeretne lenni.aztán elöször a szállodákban aztán a kamionsoron találja magát.

mi vége?

az h idejében észbe kap.

és haza megy.

jó film nézzétek.

 

 

szakács · Újonc (11 hozzászólás) · 2013. július 17. 15:49

sztem k...va és k..va között is van különbség. vannak korrekt vannak inkorrekt k...vák.

az h virág melyik a kommentek meg mutatják. vegyes érzéseket keltenek. de inkább negativat.

 

 

voltak nálla? 3 honap alatt amióta fent van egy dicsérő szó sincs rólla.

nem érdekes?

mert ha csak a dics himnuszok zengedeznének még azt mondanám biztos a többi strici haragszik.

 

az h most hirtelen 2 hete zúdúl rá a negativum arról csak annyit nekem privát ba  irt 4 pasi akiböl 3 azt irta soha többet nem megy hozzá. egy meg részeg volt nem emlékszik .

hites volt?

a k...ság végett tök mindegy.

de szégyen. és szomorú dolog. mert aki egyszer kinyitotta a bibliát és aszerint élt az hogy lehet h most homlok egyenest ellenkezöleg?

igy hogy bizzom meg az ember még mint vendégként is valakiben?

ezek a leggonoszabb emberek egyikei. ezt jobb ha töllem tudjátok.

 

szét választott egy családot?

nézzétek. a nagymamám megmondta : kisfiam az a nő  aki egy családos férfit elválaszt a kisgyerekekitöl az k....va. és érdekes a nagyi nem tartja annak az örömlányokat mert azok csak egy szolgáltatást nyujtanak.

 

taibox bajnok · Kvázi-tag (110 hozzászólás) · 2013. július 17. 12:31

Jó van most már elég volt itt ebből valaki jobb témát nem tud esetleg mint ezt Virág témát???:)) Oda megy minden embber ahova akkar ha meg valakinek személyes gondja vana hölgyel keresse fel rendezze velle !!!!

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2013. július 17. 10:38

Hát igen, vannak olyan lányok, akik megtehetik, mert 30 évesen is majdnem úgy néznek ki, mint 20 évesen. Na de azért az olyan lányok ne csináljanak ilyet, akiknek már a kezükről simán meg lehet állapítani, hogy bőven 20 felett vannak.

 

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2013. július 17. 10:03

Igazad van!a maganéletet ne keverjük ide bele!

a másik meg az hogy én is ismerek 30 éves lanyt és 20 van neki kiírva.

 

ilko · Őstag (793 hozzászólás) · 2013. július 17. 09:28

Ez igen, én "naívan" mindig azt hiszem, hogy a lejáratást nem lehet fokozni, de ezek szerint...

 

Ha Virág Pécsen lenne, már rég elmentem volna hozzá, így erre picit várni kell, de szeirntem előbb-utóbb, aztán majd írok róla beszit oda, ahol senki nem köthet bele!!! Mindenesetre ha egyeseknek az volt ezzel az egésszel a céljuk, hogy reklámot csináljanak neki, akkor gratulálok, mert sikerült elérniük, amit akartak, ha viszont le szerették volna járatni, hát az bizony kudarc, nem is kicsi!:)

 

1. Többen voltak nála? Mégis ki(k)? Egy olyan nick véleményét se olvastam róla, akinek el is hiszem, amit ír.

 

2. HITes volt? És??? Nem látom tisztán az összefüggést eközött, és aközött, hogy milyen sz*lg*ltatást nyújt, de nyilván nem vagyok elég okos ehhez...

 

3. Szétválaszott volna egy családot? Tegyük fel ez nem rágalom, és így van, de mégis ki a túrót érdekel ez a dolog??? Ha jó vele, már bocsánat, de pont lesz@rom, hogy ki és mit csinált miatta!

 

4. Idősebb, mint a képeken? És??? A lányok 90%a idősebb, mint amit kiír magáról, mégis járunk hozzájuk!

 

Összegezve, ha végre olvasok róla egy hiteles beszit, azt majd el is hiszem, ha nem, akkor saját tapasztalatom fogom leírni előbb-utóbb, ami vagy jó lesz, vagy rossz, de semmi esetre sem mocskolódás, mint ami itt folyik ellene egyesek részéről...

NagyB · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. július 17. 08:18

Valakinek infója Vivienről?Privátban,Köszönöm!

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 17. 07:07

Évica te is kaptál ezek szerint moderálást! :DDDDD

zs1987 · Őstag (378 hozzászólás) · 2013. július 17. 01:31

Ha Virág valóban úgy néz ki, mint a képeken, akkor engem baromira nem érdekelne, hogy 18 vagy 27 éves, és hogy milyenek a méretei. Csak ez a hatalmas szarkavarás riaszt el tőle, ami körülötte megy.

Igazak? Nem igazak? Részben igazak? ... Ki Tudhatja...

kárlosz · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. július 16. 18:27

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

VIRÁG ÉN ELHAGYNÁM KAPOSVÁRT ÉS ÚJ ÉLETET KEZDENÉK.

MIT VÁRSZ AZ ÉLETTÖL? AMIKOR

TE IS TUDOD MI A VÉGE ?

 

BELEBORZONGTAM ABBA AMIT IT IRNAK RÓLLAD.

ÉS HA CSAK A FELE LEGYEN IGAZ IS NEKED KOMOLY

GYÓGYULÁSRA VAN SZÜKSÉGED.LELKI SZELLEMI TESTI GYÓGYULÁSRA,

AZ AKI PEDIG EBBE BELE VITT ANNAK PEDIG EGY KIS CELLÁRA RÁCSOS ABLAKKAL.

 

HA VAN ISTEN LE IS FOG SULYTANI RÁ.

TE PEDIG ADDIG GYERE KI A SZORITÁSÁBÓL AMIG NEM KÉSŐ.

ÉS LÁTOGASD MEG A KORHÁZBAN AZT AKI MIATTAD FEKSZIK OTT MERT  ENYHITŐ KÖRÜLMÉNY

EMBER ES ISTEN ELÖTT IS.

PERSZE AKKOR HA IGAZAK A ROLLAD ELMONDOTTAK.

IGAZAK VIRÁG?

 

yardos · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. július 16. 17:56

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

voltam már nálla évica. és a benyomás amit tett rám annyi h nagyon nagyon beteg a kiscsaj. 18 évesen akarata ellénére belevitték. egy olyan háttérböl jön ahol a saját személyiségével hasonul meg. ez érzödött végig. ezert hazudik ezert a sok név változtatás.érthetö valahol.

 

 

Kedves virág akkor kiírod nekünk az eredeti életkorodat?
És virág facebookról mondják h te a hitgyülekezetébe jártál sokáig.
Ezt tanultad ott?
Nem szégyen hogy te aki valamikor olyan helyre jártál aholmeg tanítottak a rendes életet minden oda járónak ide jutottál?
.

Amugy azt is mondták hogy egy három kisgyerekes családapát is elválasztottál el a gyerekeitöl,aki most korházba is került miattad.
igaz?

akkor van elöéleted.
És hogy a 30 évvel idösebb str*ciddel érdekházaságban élsz?
nem semmi vagy...
sztem térj meg ujra !
persze ha nem igaz cáfold meg. 

yardos · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. július 16. 17:39

nem évica ugyszokott lenni ott hogy a nagyon megszálott és sokszor menthetetlen emberek épülnek meg ott. és válnak rendes család anyákká pl. teszem azt pl. kijönnek az örömlányi státuszból .a virág eset ritkább söt!  hogy valaki megismeri azokat a szellem i és erkölcsi értékeket és ennek ellenére  inkább hátát fordit neki.

 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. július 16. 16:46

Ezek nem térnek meg,csak vergődni és orbitális hülyeségeket járnak oda csinálni,na meg tejelni.

Köze nincs a hithez.

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. július 16. 16:44

A hitgyülibe csak fetrengeni tanulnak,amikor "megszállja őket a szent szellem",kb,mint egy epilepsziás roham.

Biznisz szekta,***moderálva*** leadsz egy borítékot a tizeddel,plussz még egyet,aminek az összegének többnek kell lenni,mint a tized.

Sőt,még ima kommandójuk is van.

Ha gondolod,küldök privibe linket a gyűléseikről.Oda csak bolond jár.

amoroso · Újonc (11 hozzászólás) · 2013. július 16. 16:25

ez igaz?!?

 

amoroso · Újonc (11 hozzászólás) · 2013. július 16. 16:21

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

na most nyulat fogtam.tyűha! virág te hites voltál jártál a hit gyülekezetbe?

és akkor? most? hogy kerültél ide? megtérten?!?

fhuha

igaza van yardos van valahol.....nagycsaládos apát elválasztol a családjától? tényleg igaz?

és hogy 30 évvel idösebb a strigód aki a férjed érdekböl?

hát innentöl tök mindegy hány évesnek irod ki magad.....

nem semmi.

 

yardos · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. július 16. 15:51

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***


Kedves virág akkor kiírod nekünk az eredeti életkorodat?

És virág facebookról mondják h te a hitgyülekezetébe jártál sokáig.

Ezt tanultad ott?

Nem szégyen hogy te aki valamikor olyan helyre jártál aholmeg tanítottak a rendes életet minden oda járónak  ide jutottál?

Tudod mit mondok erre?

Rosszabb vagy mindenkinél.

 itt bármelyik lány nálladnál ötvenszer többet ér, mert ök legalább nem hagyták el a hitüket nem lettek a hitük árulói.

Amugy azt is mondták hogy egy három kisgyerekes családapát is elválasztottál el a gyerekeitöl,aki most korházba is került miattad.

igaz?

És hogy a 30 évvel idösebb str*ciddel érdekházaságban élsz?

nem semmi firma voltál és vagy.

sztem térj meg ujra mert  az ilyenekre mint te duplatűz vár a pokolban. én nevet változtatnék megint a helyedbe lennék  .virágról a vörös démonra.

persze ha nem igaz cáfold meg. de ha gondolod privibe elmondom ki beszélt rollad.

kaposvárra még egy ilyen megátalkodott nöci még nem érkezett.ez biztos.

 

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. július 16. 10:58

Látogasd meg!Akkor biztos,hiteles forrásból derül ki milyen is Virág.

Bár számomra inkorrekt,hogy más adatokat adott meg,biztos nem 20éves.Viszont lehet,hogy kedvessééggel,tapasztalattal ezt űbereli.

 

mond te kár · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. július 15. 22:15

ja lehet es ha haverok? az en haverom is volt már nálla hasonlo tapasztalatokkal de o meg is dugta.kis város kaposvár. mennek a hirek. atenyek azok tenyek maradnak. evelin az istenno sztem kaposvaron en hozza jarok szep feszes test inteligencia turelem odaadás es nem jatszik meg semmit. korrekt kiirasok es korrkt arak,nem hulyit senkit.

 

Törölt felhasználó · 2013. július 15. 21:43

Záróra előtt ROLANDO is csak be esett a kávézóba és kikapta szakács kezéből a kvaliatúrát, hát nem édibédi :D

 


Téma indítva: 2010.02.26., 3763 hozzászólás összesen