Szexpartner fórum kaposvár

Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
ROLANDO · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. július 15. 20:35

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

sztem elmondta mindenki aki csak tehette. és nagyon szolid volt az utsó vélemény sorozat remélhetöleg tanul belölle a lány. mert tanulságos föleg a yardos tanácsait láttam korrektnek. senki nem bántja a kiscsajt csak nem értjük hogy van az hogy egyszer ilyen néven egyszer olyan néven majd harmadszor emilyen néven van fent .aztán beszól h az ex pasija miatt aki nem hagy neki békét. ezzel bolond néz mindenkit mert hát olyanok a normális pasik hogy egy kurva után futnak  . haha  olvads el. aztán meg ad egy 90 6 0 90 es alkatot ami a sztár modelek mérete. nagy nehezen vetettük le vele a vérét kellett kiszivni érte h ne nézzen hülyének minket föleg akik voltak már nálla. aztán ott az életkora egyik helyen 18 a másik helyebn 20 de kinéz 30 nak .ollvastam   már abba hagyná az ipart csak fenyegetik. stb. olvastam h a strigoja ott a szobában amikor jön a vendég. olvastam hogy nem korrekt a lovéban a teljesitésben de olyat is olvastam h van akinek tetszik. szoval kitudja.....de sticije nagyon csenben van lehet h ö irogat a nevében?

ROLANDO · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. július 15. 20:24

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

nézd meg a fotóit. és olvasd el amit irnak rólla. de mért van az h ha valakiról negativan irnak akkor az támadva van?

nem annak kéne h legyen h pl 10 irnak irnak valakiröl rosszat de azért van 8 aki meg jót ir?

nem fura h róla csak rossz jön le?

 

Törölt felhasználó · 2013. július 15. 19:56

Ez a Virág egy bomba nő lehet. Erre abból következtettem, hogy még a legmenőbb sztárlányainkat se támadták ilyen vehemenciával. Pedig néhány lejárató kampányt már ők is túléltek.

Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. július 15. 19:10

Itt,de unom.

Azt hittem minden csoda 3napig tart,de ez a Virág-ügy már 1hete.Kezdi megfeküdni a gyomrom.

Egyszer elmondja mindenki a véleményét 'ost jól van.Aki nem hiszi járjon utána,ha meg póruljár,nem megy oda többet.Ennyi.

 

taibox bajnok · Kvázi-tag (110 hozzászólás) · 2013. július 15. 18:03

Évica merre vagy drága?:))))

szakács · Újonc (11 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:49

aha !tudod egy hivatolos honlap fentartója ne tegyen idéző jelbe semmit. hanem ha van fontos közlendője prcecizen jelezze. ciki nem nekem neki!

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:43

Kaptál egy kedves invitálást miért nem élsz vele?

 

taibox bajnok · Kvázi-tag (110 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:37

Kedves Noemike én nem szapultam senkit a ki írt dolgokra reagáltam amit oldalon láttam és én nem hiszem Virág nevű hölgyre tettem volna meg jegyzést ugyan is engem hidegen hagy a dolgai neki és másnak is engem te érdekelsz Noemike:))))

 

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:37

gyere be a chatbe.ott tudunk beszelni:))

taibox bajnok · Kvázi-tag (110 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:36

Noemike most mért vagy szégyelős ,miért nem meséled el merre hirdetsz vagy takargatsz valamit?:)
)) 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:33

Mit tudom Én nem is érdekel :D kérdezd a szerket :)

 

 

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:33

Wamzer!!!:)

De ha szeretned nem írok többet,hogy nyugodtan tudj aludni,nem veszekedni jöttem,csak nem kellene egy embert szapulni 100an.

taibox bajnok · Kvázi-tag (110 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:26

Akkor jó mert nekem nincs több nick nevem és irtam Vl szerkeztőségének is és Nándi a Noemikének és bujoscicának mennyi van?:))))

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:25

A szakács"úr" reagálására írtam!!

 

taibox bajnok · Kvázi-tag (110 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:19

Kinek Nándi mert nekem 1 van csak !!!!???

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:17

Nem vágod a bukásod!? a 20  idézőjelben van!  utalva a többes regedre!!!

 

szakács · Újonc (11 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:06

T SZERK!

AZÉRT MERT 20 EMBERT IRTATOK VÁLTATOK HITELTELENNÉ A SZEMEMBEN. ÉS MÁS OKBÓL IS AMIT LEJJEBB LEIRTAM.

 

taibox bajnok · Kvázi-tag (110 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:05

Jó hogy,enneyi regisztrációd van Noemike estleg kissé gyanús vagy te miért nem írod le akkor mi az elérhetőséged a szívesen meg látogatlak :)))

noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:03

ezt már írtad egyszer:)

van hirdetesem,csak masik emailemröl kell bejelentkezni.

nem kell túlbonyolitani a dolgokat.

Siófoki utakat nem ismerem,vagy nem tudom már mit írtál,de látom te igen....:)

szakács · Újonc (11 hozzászólás) · 2013. július 15. 17:01

t szerk!

az a helyzet alaposan lejáratátok magatokat.

pedig már a kutya foglalkozott ezzel a virág nevezetű lénnyel.

sőt! olvasgatom. az álltalok meggyanusitott emberek is legutosó kommentjük bátoritó és emberi hozzáállású feléje. ha jol olvasom sajnálják mert skizofrén jelleget mutat,  amit el is hiszek 18 évesen az iskolába lenne helye a családjának a körében nem a sticije fogságában ahogy olvasom. nem tudom csak ezt olvasom.

ez is bün?

amugy akkora reklámot csináltatok neki h fel is hivom elmegyek hozzá.

t szerk.

ti ebböl kaptok valamit?

mert jol csináljátok.

sztem töröljétek a kis csajt és megnyugsziok mindenki vagy szólitsétok fel h az adatlapját és a szolgáltatásainak a minöségét hitelesen adja meg. ennyi sztem


Téma indítva: 2010.02.26., 3763 hozzászólás összesen