yardos· Újonc (15 hozzászólás)· 2013. július 15. 16:06
Akkor pl ö is valami beépített ember ugye?
dancu - (2 hozzászólás) írta Szerda, 18:00 Voltam a virág nevő hölgynél a Dési H ucába elég eltérö a egész története már hirdetet Letti,Regina és Vrág néven hirdet most,és már nem ott van ha nem panzióba.Adatai tényleg nem fedi a valóságot mivvel kövér és mellei se 90 es méretőek mogorva és fúrcsa természető lány.Nekem nem jött be és már az *r*n is változtatott ***moderálva*** Napokban voltam ott de kifordúltam mert tübben laknak szinten és kicsit gáznak tartom ha figyelik az embert.Én többet nem keresem és hirdetése se valós lehet képen ö van de ,tiszta gáz a nő és elég fúrcsa környék ahol most van .Láttam tőbb ember irja ezt ezért fórúmot olvasva én is negativ tapasztalattal tudok szolgálni sajnálom de hiddeg és lekezelő a nő.A Tamara nevü lánynál nem voltam még de hamarasoan meg láttogatom és ha voltam nála megosztom veletek a tapasztalatom ődv mindenkinek makk társak ha tudtok valami jó csajt írjatok.
yardos· Újonc (15 hozzászólás)· 2013. július 15. 16:01
hát igen valószinű fontos a vidékilány.hu szerkesztöségének az hogy az álltal deklarált kurvák személyét védje. én semmilyen lejárató kampányt nem vettem észre. a VIRÁG NEVEZETŰ HÖLGY HAZUGSÁGAI NYILVÁNVALÓAK.
1. aZ ÉLETKORA
2. AZ ADATAI. amelyeket mostanában korrigál.
3. AZOK ABESZÁMOLOK AMIK NEM CSAK EZEKTÖL AZ URI EMBEREKTÖL JÖTTEK HANEM MÉG KB 3 URIEMBERTÖL IS AZ ELMULR NAPOKBAN.
tisztelt szerkesztöség!
nem az illetö k*rvát kellene feleöségre vonni hogy miért hazudig az adatlapjain?
nem az ilyen hirdetöt kellene kitiltani?
azt aki leirja a véleményét?
ha nem tudják igazolni állitásukat ne vádaskodjanak mert rá mehet a renoméra.
bújóscica· Lelkes újonc (71 hozzászólás)· 2013. július 15. 15:58
Február 19-i hszben az is kiderült ki a konkurenciád,ebből tudható hogy te ki vagy. ne szapulj más lányokat, bár gondolom a Virág lejáratása jól jött nektek ...
bújóscica· Lelkes újonc (71 hozzászólás)· 2013. július 15. 15:54
Na akkor már tudható is hogy kinek volt fontos a Virág nevű lány lejáratása, miközben a gyanútlan forumozó elhiszi hogy a sok egyforma rossz beírás igaz a lányról. Szakács néven azért írtál nagy betűvel, hogy ne lehessen tudni hogy te vagy a másik 3-4 nick is?
Ja igen, boxbajnok, te is strigó vagy, miért is felejtődött el a fenyegetésed amit kiírál erre a fórumra?
taibox bajnok· Kvázi-tag (110 hozzászólás)· 2013. július 15. 14:35
Ne hehez hanem ha hírdető vagy akkor hol hirdetsz a holdon vagy te kammus vagy eszerint ennyi !!!!
taibox bajnok· Kvázi-tag (110 hozzászólás)· 2013. július 15. 14:34
Haggyad má Évica ezt csinálják mindig aki épp nem tesz semmit aszt basztassák szerintem tutti nem te lehetsz mert olyan személy tudja aki,a virág életét és múltjával össze köthető és az nem te vagy nem én nem a vendégek hanem olyan személy akihez köze volt !!!
taibox bajnok· Kvázi-tag (110 hozzászólás)· 2013. július 15. 14:32
Én nem tom miért Évica akit vádolnak de csak olyan személy lehet aki ír aki Virágot ismeri,az én meg láttásom ez nem védelmező dolgok ezzek de igasságot kénne kideríteni nem vádaskodni kedves VL szerekeztőség mielött valakit meg gyanúsitottok azelött inkább keressétek meg azt a személyt aki írogat és közöljétek is velünk is hisz érdekel minket ki az aki terjeszget egyikről és a másikról !!!
Évica· Őstag (462 hozzászólás)· 2013. július 15. 14:05
KEDVES FIÚK!ROLANDO, kárló, szakács, amoroso, yardos,FEJEZZÉTEK BE PLÍZ EZT AZ EGÉSZET,MERT AZ ÉN NYAKAMBA BORUL A SZ@R!
Évica· Őstag (462 hozzászólás)· 2013. július 15. 14:03
T.szerkesztőég kérem ellenőrizzék ROLANDO, kárló, szakács, amoroso, yardos IP-CÍMÉT, mielőtt engem vádolnak.BIZTOS NEM EGYEZIK AZ ENYÉMMEL.
noemike· Kvázi-tag (121 hozzászólás)· 2013. július 15. 13:49
Kerítés már jól jönne igen,bár lehet akkor unatkoznék,nem lenne kin/min röhögni..:)) Füstjeleket meg ne küldjél mert akárkivel nem vagyok:DDDwhehehehe
Mivel ezek a nevek mind Önhöz köthetők, így egy üzenetben kérjük, mellőzze az Önreklámot és a többi hirdető lejáratását (pl. Évike)!!!
Egyúttal kérjük, ne hozzon létre több regisztrációt, mivel kitiltjuk a fórumól!
Köszönjük:
VidékiLány Szerkesztősége
szakács· Újonc (11 hozzászólás)· 2013. július 14. 14:31
fhu ez igen .elgondolkodtató igaz beszéd.
szakács· Újonc (11 hozzászólás)· 2013. július 14. 11:50
SZIASZTOK !
EGY HÓNAPJA MELÓZOK A BALATONNÁL.
ÉS KÉRDEZNÉM KI KAPOSVÁRON A LEGJOBB 3 LÁNY MERT MÉG KB. 2 HÓNAPIG ITT VAGYOK ÉS VÉGIG SZERETNÉM JÁRNI ÖKET.
LEHET PRVÁT ÜZENETBE IS HA CIKI LENNE. NEKEM AMUGY ELSÖ RÁNÉZÉSRE EVELYN JÖN BE . KÖSZI
gubás· Őstag (884 hozzászólás)· 2013. július 14. 11:39
Lehet olyan jóféle, hogy akár ajtócsapkodást is megérne! Lehet ezért rejtőzik el előlünk...... :DDDDDDDDDDDD
taibox bajnok· Kvázi-tag (110 hozzászólás)· 2013. július 14. 11:38
Jaja te há milyen hírdető csaj az akinek hírdetése sincs kemény mi Gubás nem semmi jó ,hogy lehet kapni:)))): DDD Hát és hogy,kell hozzá bejeletkezni füst jelet kell küldeni Noemikéhez?:DDDDD
gubás· Őstag (884 hozzászólás)· 2013. július 14. 11:35
Lehet Szerbiában...... XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
taibox bajnok· Kvázi-tag (110 hozzászólás)· 2013. július 14. 11:30
Noemike te hol hirdetsz ,mert hírdetőként még hirdetésed sincs ez nagyon kemény és most mit szeretnél keríteni ház körüli kerítést?:)))))))))):XDD
gubás· Őstag (884 hozzászólás)· 2013. július 14. 11:19
bááááááááááááááázdmeg most majdnem leestem a székről..... :DDDDDDDDDDDDDDDDD
Ivettke· Újonc (1 hozzászólás)· 2013. július 14. 09:59
Sziasztok kedves fórúmozók és vendégek !
Ha valaki látja apróban a hírdetésem azért láthatja mert másik email cimmem el felejetettem és nem tudok belépni másikba írtam is vidékilányok oldalnak és meg szüntették elötte Zsanika néven voltam de állandóan zaklat egy ember így muszály volt változtatnom a fére értés végget írtam ki nektek és remmélem ezért további komfliktus illetve negatív dolgot nem kapok.Kellemes hétvégét és további szép napot minden kedves kolleganőnek és fórumozó vendégnek.
gubás· Őstag (884 hozzászólás)· 2013. július 14. 09:37
Tavaszi szél vízet áraszt!? :D
Téma indítva: 2010.02.26., 3763 hozzászólás összesen