Jó lenne már itt egy nagytakarítás!alacsony a kerítés!:/
Szexpartner fórum kaposvár
Kaposvári szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
noemike · Kvázi-tag (121 hozzászólás) · 2013. július 13. 23:15
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 22:26
Inkább házi kakajóval! :P :D
Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. július 13. 22:13
Basszus itt úgy változnak a nevek,ha lányom születik nem az útónév könyvet veszem elő,hanem fel nézek ide:D
Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. július 13. 22:07
Vaníliás pudinggal:)
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 21:38
Pedig hideg jóféle házi kakajóóóóóval jobb ám! :D :P :D
Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. július 13. 21:13
Én nélküle szeressem:)
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 19:23
Mákos Gubás! Milyen jó is az kakaóval..... :P :D
Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. július 13. 19:12
Mák Gubás?:D
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 19:07
Stifoderbe jólenne!? :DDDDDDDDDDDDDDDD
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 19:06
Ugye!? :D :P :D hihihi :D :D gubááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááás vagyok! :D
Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. július 13. 19:04
Vajon miért is sejtettem?!:)
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 19:04
Mert ugye egy nőn élősködik, belőle él, magából, magától nemtudta megélni...... Beül egy szakadt öreg sz* BMW-be és szívja a cigijét és menőzik...... Aztán amikor ott lenne a lehetőség egyedül elfut a csicska a balhé elől....... :P :)
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 19:02
Mondjuk a str*cik szerintem egy gyenge sz*r emberek! Akiknek szintén a lelki szintje vhol egy csotányéval egyenlő.......
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 19:00
Azért a drogokat se hagyjuk ki........!
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 19:00
Nekem a gubás nem második nevem ám! :P :) :D
yardos · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. július 13. 18:59
ÉS AZÉRT VAN ENNYI NEGATIV PANASZ VÉLEMÉNY EZEKRE A LÁNYOKRA MERT CSAK GÉPEK.
EZEK A LÁNYOK ÁLMAIKBAN OTT VANNAK VAGY AZ ELMÚLT SZERELMÜK KARJÁBA VAGY OTTHON A CSALÁDI IDILBE.
DE NINCSEN OTT A SZEREN.
A HALÁL ÁLLAPOTÁBAN VANAK.
EZERT A BETEGSÉGEKRE IS NYITOTTABBAK.
STATISZTIKA AMIT MONDOK :
MEG VIZSGÁLTÁK A KURVÁK NÖGYÓGYÁSZATI BETEGSÉGEINEK ARÁNYÁT EBBE A RÁK IS BENNE VAN ÉS ARRA A TAPASZTALATRA JUTOTTAK AZ ORVOSOK HOGY AZ ILYEN VIRÁG TIPUSÚ LÁNYOK VANNAK KITÉVE LEGJOBBAN A BETEGSÉGEKRE ÉS A SÚLYOS EGYÉB BETEGSÉGEKRE 78% OS VOLT A LELKI BETEGEK ARÁNYA AKIKET BECSÁBITOTTAK AKARATUK ELLENÉRE ÉRZELMI ZSAROLÁSSAL TETTEK PROSTIVÁ.
EZT NEM ÉN MONDOM STATISZTIKA. SZOVAL VIRÁG HAJRÁ! VAGY A DUTYI VAGY A KORHÁZ ESTLEG IDÖ ELÖTT A TEMETŐ VAGY A CIVIL NORMÁL ÉLET GYÓGYULÁS.STB
VIRÁG MENNYI PÉNZ VAN A PÉNZTÁRCÁDBA?
3 HONAP ALATT NEM TUDTÁL FÉLRE TENNI?
NEM TUDOM CSAK EZ SZOKOTT LENNI.
AKKOR MI A TÖBB?
OTTHON LENNI AMI A SAJÁTOD ÖRÖKSÉGED IS LEHET?
VAGY PANZIOBA ÉLNI ALBÉRLETBE MINT EGY HAJLÉKTALAN KILÁTÁSOK NÉLKÜL FÉLELMBEN VÁRVA CSAK A ROSSZAT MERT JÓ EBBEN A SZAKMÁBAN NINCS JÓ CSAK ROSSZ.
NEKEM MINDEGY AMUGY NE HOGY ENGEM IS GYANÚSITS!
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 18:59
Az állam egy rohadt g*eci.....! :D :)
gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2013. július 13. 18:57
Igen! :P :) Akkor ebben egyezünk! :P :D hihihi :D :D
Csonka Magyarország nem ország......
Évica · Őstag (462 hozzászólás) · 2013. július 13. 18:55
Van egy pszihiátriai teszt:felteszik a kérdést,mi lennél,ha növény,állat stb. lennél.Sok mindenre lehet következtetni.
Némely nő van,hogy csak lusta,vagy kényelmes,hogy ídőbe azt mondja:NEM.
Sokat gondolkoztam ezeknek a lehetetlen művésznevek eredetén.Pl.:White Angel
Maradok Évinél:) Ez a második nevem.
yardos · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. július 13. 18:47
És hihetetlen amit irok :
amikor egy kurva magát ilyen névvel illeti mint virág például azonnal tudjuk hogy lelki beteg .Valószinű szeretne virág lenni lenni de meg van taposva.
vagy bella .szzeretne szépség lenni de be mocskolják minden nap. lelki sérült ö is.
vagy regina ugye....királynö szeretne lenni de rabszolgaként él stb.
az ilyen lányok nagyon instabil emberek lelkileg.
nagyon nagy gyógyulásra lenne szükségük.
és ezek a lányok vannak kitéve legjobban a bün következményeinek.
mert nincs erejük lépni, kilépni stb.
ez csak erdekességképpen irtam.